Задавайте нам запитання!

 

Наш VIBER

096-691-16-22

 

Пишіть листи

info@enfant.com.ua

 

Купити Дитячі фотоальбоми для новонароджених Київ і вся Україна

Милі дитячі фото першого року життя дитини. Всі батьки хочуть зберегти самі зворушливі і вражаючі події, які відбуваються з моменту народження дітей до одного року. Перша посмішка, хрещення, спроби дослідження навколишнього світу, невпевнені кроки, спілкування з чотирилапими друзями та однолітками – ці кумедні події бажають зафіксувати всі щасливі батьки.

Для зберігання дитячих спогадів обов'язково потрібно не тільки красиве, але і якісне оформлення. При попаданні сонячного світла фотознімки втрачають свою глибину і барвисті відтінки, фотографії блякнуть і виглядають непрезентабельно. Фотоальбоми зі звичайного паперу не рятують фотознімки в процесі тривалого зберігання – для цього призначені спеціальні архівні матеріали.

Фотоальбоми для новонароджених – як правильно зберігати знімки

Фотоальбоми для новонароджених дуже специфічні, до них пред'являють особливі вимоги. А багато батьків бажають, щоб фотоальбом був такий само неповторний, як і їх унікальний малюк. Вибирати фотоальбоми слід з урахуванням наступних категорій:

  • Якість матеріалів – спеціальна архівний папір забезпечить багаторічна зберігання фотографій в первозданному вигляді;
  • Збірка – плетений каптал, на відміну від склеєних аркушів, забезпечить міцність фотоальбому;
  • Розмір – фотоальбом повинен вмістити достатню кількість знімків. Виріб, сполучене кільцями, дає можливість додавати і віднімати листи в альбомі;
  • Додаткові відділи – у спеціальних кишеньках, передбачених в альбомі, можна зберігати локони малюка, хрестильні стрічки та інші пам'ятні предмети;
  • Тематика та виконання – крім функціональності, альбом повинен бути естетично бездоганний і відповідати оформленням дівчаткам і хлопчикам.

Бажаєте мати ексклюзивний фотоальбом, існуючий в єдиному екземплярі? Зверніть увагу на роботи handmade, виконані вручну дизайнерами.

Фотоальбом handmade для дівчинки Enfant.com.ua: ціна, фото, відгуки

Каталог нашого дизайнерського магазину дитячих виробів Enfant містить категорію з готовими фотоальбомами, виконаними вручну для новонароджених дівчаток і хлопчиків. Вироби відповідають преміальному якості виготовлення, виконані з кращої архівної паперу в техніці Скрапбукінг. При виготовленні використані натуральні матеріали і унікальний декор. Всі альбоми унікальні, виконані за авторськими ідеям і призначені для багаторічного і якісного зберігання дитячих знімків.

Ми працюємо безпосередньо з майстрами, без використання посередників, тому вартість наших фотоальбомів є найбільш конкурентною на ринку дитячих товарів. При замовленні клієнт має можливість вибрати тематику, розмір і взяти участь в оформленні фотоальбому – майстер із задоволенням врахує всі авторські побажання. Фотоальбоми можуть не тільки зберігати фотографії, але і мають спеціальні відділи для зберігання особистих речей малюка. При виборі звертайте увагу на фото в каталозі, опис виробів та відгуки клієнтів, які вже придбали товар у майстра.

Пропозиція від інтернет-магазину Enfant: купити фотоальбом для хлопчика в Дніпрі, Харкові, Одесі, Львові, Сумах/Україна

Інтернет-магазин дизайнерських дитячих товарів пропонує придбати фотоальбом для новонароджених хлопчика або дівчинки преміальної якості з актуальною ціною. Ми гарантуємо ексклюзивність, висока якість виготовлення і довговічність зберігання дитячих фото в наших фотоальбомах. Унікальні фотоальбоми ручної роботи з дитячими фотознімками будуть незвичайним пам'ятним подарунком від батьків дівчині або хлопцю на повноліття. В нашому альбомі фотографії будуть зберігатися в ідеальному стані довгі роки. Наші майстри відповідально ставляться до замовників, виконують роботу в обумовлені терміни. Ми своєчасно доставимо фотоальбоми покупцям в Дніпро, Харків, Одесу, Львів, Суми і будь-яке інше місто України.

Залишилися питання про те, як замовити дитячий фотоальбом для новонароджених Enfant.com.ua? Скористайтесь контактними телефонами або Viber і поставте всі ваші питання консультанту.

Відображати:
Сортування
Авторський фотоальбом ручної роботи для хлопчика Ведмедик Тедді призначений для професійного зберігання фотографій малюка з перших днів життя. Альбом виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної паперу, призначеного зберігати фотографії довгі роки без збитку якост..
2 250 грн
Іменний альбом для новонароджених Baby Girl виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної паперу, призначеного зберігати фотографії довгі роки без збитку якості зображення. Обкладинка - палітурний картон товщиною 2 мм, обтягнута 100% американським бавовною з принта..
2 700 грн
Альбом для новонароджених Little Fairy призначений для подарунку маленькій принцесі, виконаний у техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної паперу, призначеного зберігати фотографії довгі роки без збитку якості зображення. Обкладинка - палітурний картон товщиною 2 мм, обтяг..
1 600 грн
Оригінальний альбом для новонароджених Teddy Веаг виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної паперу, призначеного зберігати фотографії довгі роки без збитку якості зображення. Обкладинка - палітурний картон товщиною 2 мм, обтягнута замшею пастельного відтінку ав..
1 600 грн
Дизайнерський дитячий фотоальбом для дівчинки Мильфлер виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної паперу, призначеного зберігати фотографії довгі роки без збитку якості зображення. Обкладинка - палітурний картон товщиною 2 мм, обтягнута 100% американським бавовн..
1 850 грн
Розкішний дитячий фотоальбом для дівчинки Моя Принцеса виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної паперу, призначеного зберігати фотографії довгі роки без збитку якості зображення. Обкладинка - палітурний картон товщиною 2 мм, обтягнута 100% американським бавовн..
2 250 грн
Вишуканий дитячий фотоальбом для хлопчика Золоте Серце виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної паперу, призначеного зберігати фотографії довгі роки без збитку якості зображення. Обкладинка - палітурний картон товщиною 2 мм, обтягнута 100% американським бавовн..
2 250 грн
Унікальний дитячий фотоальбом для хлопчика Серце Моє виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної паперу, призначеного зберігати фотографії довгі роки без збитку якості зображення. Обкладинка - палітурний картон товщиною 2 мм, обтягнута 100% американським бавовною..
2 250 грн
Скрапбукінг альбом для дівчинки Ballet призначений для подарунку маленькій принцесі, оформлений в американському стилі, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної паперу, призначеного зберігати фотографії довгі роки без збитку якості зображення. Обкладинка - палітурний картон товщиною 2 мм, обт..
2 800 грн
Скрапбукінг альбом для дівчинки Little Princess призначений для тривалого зберігання фотографій новонародженої дівчинки з перших днів життя. Альбом виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної паперу, призначеного зберігати фотографії довгі роки без збитку якості ..
2 700 грн
Вишуканий декор альбом для дівчинки Магнолія виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної паперу, призначеного зберігати фотографії довгі роки без збитку якості зображення. Обкладинка - палітурний картон товщиною 2 мм, обтягнута 100% американським бавовною ніжно р..
2 050 грн
Скрапбукінг альбом для новонароджених Маленька Фея призначений для професійного зберігання фотографій малюків з перших днів життя. Альбом виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної паперу, призначеного зберігати фотографії довгі роки без збитку якості зображення..
1 750 грн
Скрапбукінг альбом для новонароджених Слоненя Дамбо призначений для професійного зберігання фотографій малюків з перших днів життя. Альбом виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної паперу, призначеного зберігати фотографії довгі роки без збитку якості зображенн..
1 750 грн
Скрапбукінг альбом для хлопчика Little Boy призначений для подарунка маленькому принцу, оформлений в американському стилі, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної паперу, призначеного зберігати фотографії довгі роки без збитку якості зображення. Обкладинка - палітурний картон товщиною 2 мм, ..
2 050 грн
Скрапбукінг альбом для хлопчика Little Prince призначений для ексклюзивного привітання юного принца з днем народження або хрестинами. Обкладинка вироби виконана з палітурного картону, обтягнутого американським натуральним бавовною, каптал пліток вручну, покриття і підкладки для фотознімків прошиті в..
2 250 грн
Скрапбукінг альбом для хлопчика Little Prince призначений для тривалого зберігання фотографій новонародженого малюка з перших днів життя. Альбом виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної паперу, призначеного зберігати фотографії довгі роки без збитку якості зоб..
2 700 грн
Ексклюзивний скрапбукінг альбом для хлопчика Зоряний Тедді виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної паперу, призначеного зберігати фотографії довгі роки без збитку якості зображення. Обкладинка - палітурний картон товщиною 2 мм, обтягнута 100% американським ба..
2 050 грн
Авторський фотоальбом handmade для дівчинки Шеббі-Шик виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної паперу, призначеного зберігати фотографії довгі роки без збитку якості зображення. Обкладинка - палітурний картон товщиною 2 мм, обтягнута 100% американським бавовно..
1 850 грн
Оригінальний фотоальбом handmade для хлопчика Небесний Кришталь виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної паперу, призначеного зберігати фотографії довгі роки без збитку якості зображення. Обкладинка - палітурний картон товщиною 2 мм, обтягнута 100% американськ..
1 850 грн
Унікальний фотоальбом архівний для дівчинки Розетта виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної паперу, призначеного зберігати фотографії довгі роки без збитку якості зображення. Обкладинка - палітурний картон товщиною 2 мм, обтягнута 100% американським бавовною,..
2 250 грн
Ексклюзивний фотоальбом для дівчинки Мереживна Заметіль виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної паперу, призначеного зберігати фотографії довгі роки без збитку якості зображення. Обкладинка - палітурний картон товщиною 2 мм, обтягнута 100% американським бавов..
2 050 грн
Фотоальбом для новонароджених Princess of Регѕіа призначений для професійного зберігання фотографій малюків з перших днів життя. Альбом виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної паперу, призначеного зберігати фотографії довгі роки без збитку якості зображення. ..
1 850 грн
Фотоальбом для новонароджених Маленька Фея призначений для професійного зберігання фотографій малюків з перших днів життя. Альбом виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної паперу, призначеного зберігати фотографії довгі роки без збитку якості зображення. Обклад..
1 850 грн
Стильний фотоальбом для новонародженої дівчинки Ніжність виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної паперу, призначеного зберігати фотографії довгі роки без збитку якості зображення. Обкладинка - палітурний картон товщиною 2 мм, обтягнута 100% американським баво..
2 050 грн
Оригінальний фотоальбом для новонародженої дівчинки Принцеса Шебі виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної паперу, призначеного зберігати фотографії довгі роки без збитку якості зображення. Обкладинка - палітурний картон товщиною 2 мм, обтягнута 100% американс..
1 850 грн
Зворушливий фотоальбом для хлопчика Ведмедик Тедді виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної паперу, призначеного зберігати фотографії довгі роки без збитку якості зображення. Обкладинка - палітурний картон товщиною 2 мм, обтягнута 100% американським бавовною н..
1 850 грн
Вишуканий фотоальбом для хлопчика Маленький Юнга виконаний в техніці скрапбукінг, каптал пліток вручну. Листи складені з архівної паперу, призначеного зберігати фотографії довгі роки без збитку якості зображення. Обкладинка - палітурний картон товщиною 2 мм, обтягнута 100% американським бавовною з п..
2 250 грн