Задавайте нам запитання!

 

Наш VIBER

096-691-16-22

 

Пишіть листи

info@enfant.com.ua

 

Купити Чешки дитячі Київ і вся Україна

Малюк дуже швидко підростає і незабаром на прогулянках йому потрібна зручне взуття. Як тільки дитина робить спроби сидіти і повзати, йому знадобиться взуття. Вона підтримує щиколотку, голеностоп, допомагаючи формувати стопу. Перша взуття повинна мати м'яку і гнучку підошву з щільним носком і п'ятою. Крім того, чим раніше дитина почне одягати взуття, тим швидше він психологічно звикне до її носіння.

Чешки дитячі з натуральної шкіри – кращий вигляд першої взуття для малюка. Прості функціональні чешки-тапочки містять мінімум складних конструкційних елементів, і, разом з тим, відповідають всім вимогам першої взуття для новонароджених. Крім того, такі тапочки будуть надзвичайно зручні не тільки в колясці на прогулянці або удома, але і стануть ідеальною взуттям для носіння в яслах і дитячому саду.

Чешки дитячі від 0 до 3 років – яке взуття потрібна малюку

Вибираючи першу взуття для малюка, слід звертати увагу на наступні вимоги:

  • Стійкість - задник взуття повинен бути цілісним і в міру жорстким. Якщо він легко мнеться, значить задник не може фіксувати стопу;
  • Висота взуття - взуття вище щиколотки, здатна утримувати голеностоп;
  • Застібки – взуття повинна утримуватися на стопі з мінімальною кількістю шнурків і пряжок, які можуть бути потенційно небезпечними для малюка;
  • Підошва повинна забезпечувати якісне гасіння вібрацій стопи, щоб малюк не втомлювався під час пересування, і поєднувати гнучкість і міцність;
  • Терморегуляція – у дітей до 3-х років не сформований процес якісного теплообміну, тому стопа у взутті не повинна перегріватися. Для цього краще купувати малюкам тапочки з натуральних матеріалів.

У вашому регіоні не пропонують чешки дитячі з натуральної шкіри або вас не влаштовує їх ціна або якість? Розгляньте асортимент пропозицій на інтерактивних майданчиках продажів.

Дизайнерські чешки шкіряні для дівчаток/хлопчиків Enfant.com.ua: ціна, відгуки

В асортименті інтернет-магазину Enfant можна вибрати і придбати для дитини віком від 0 до 3 років дизайнерські шкіряні чешки, що відповідають не тільки модним тенденціям, але і всім вимогам безпеки і гігієнічності до дитячого взуття. Шкіряні чешки виконані майстром вручну, зручні, естетично бездоганні і мають преміальну якість виконання. Високий задник забезпечений щільною гумкою і щільно фіксує гомілку, м'яка підошва дозволяє легко пересуватися, відмінна якість пошиття і щільна преміальна шкіра забезпечать безпечну і зручну експлуатацію.

На чешках присутній мінімум декору, аплікації надійно пришиті до взуття – адже малюк обов'язково буде вивчати тапочки і пробувати їх на зуб. Замовляючи зручну дитячу взуття, можна дати майстрові індивідуальне завдання і пошити чешки за потрібним розміром. Наша продукція має ідеальне поєднання ціни та якості, в чому можна переконатися не тільки вивчаючи фото моделей, але й відгуки покупців, які вже придбали дитяче взуття.

Купити чешки handmade для хлопчиків/дівчаток в інтернет-магазині Enfant з доставкою в Львів, Одесу, Запоріжжя, Луцьк, Дніпро/Україна

Наш інтернет-магазин дизайнерських дитячих товарів пропонує покупцям шкіряні чешки для хлопчиків, дівчаток, а також в стилі унісекс за самою актуальною ринковою ціною. Наші клієнти будуть мати:

  • Преміальну дитячу взуття за доступною ціною;
  • Чешки з натуральних матеріалів, що відповідають вимогам безпеки і гігієни;
  • Можливість вибрати чешки за розміром і допомога консультанта при оформленні замовлення;
  • Своєчасне виконання замовлення і оперативну відправку товару покупцям у Львів, Одесу, Запоріжжя, Луцьк, Дніпро і будь-який інший населений пункт України.

Щоб мати більше інформації про товар і послуги в компанії Enfant, користуйтесь телефонами, електронною поштою або Viber, вказаними в розділі «контакти» на нашому сайті.

Відображати:
Сортування
Зручні чешки дитячі Білі Горошки призначені для дітей від 0 до 3 років, виконані з натуральної шкіри, зшиті вручну за авторським проектом. Чешки-капці чорного кольору з яскравою аплікацією handmade білих горошків ідеально підходять для роблять перші кроки малюків. Задня гомілкова частина взуття забе..
250 грн
Оригінальні чешки дитячі Білі Лапки призначені для дітей від 0 до 3 років, виконані з натуральної шкіри, зшиті вручну за авторським проектом. Чешки-капці чорного кольору з яскравою аплікацією handmade білого відбитка лапок ідеально підходять для роблять перші кроки малюків. Задня гомілкова частина в..
250 грн
Дизайнерські чешки дитячі Біла Жаба призначені для дітей від 0 до 3 років, виконані з натуральної шкіри, зшиті вручну за авторським проектом. Чешки-тапочки класичного чорного кольору з аплікацією handmade веселій білої квакушки ідеально підходять для роблять перші кроки малюків. Задня гомілкова част..
250 грн
Авторські чешки дитячі Біла Зірка призначені для дітей від 0 до 3 років, виконані з натуральної шкіри, зшиті вручну за авторським проектом. Чешки-капці чорного кольору з яскравою аплікацією handmade великої білої зірочки ідеально підходять для роблять перші кроки малюків. Задня гомілкова частина взу..
250 грн
Модні чешки дитячі Біла Літера призначені для дітей від 0 до 3 років, виконані з натуральної шкіри, зшиті вручну за авторським проектом. Чешки-капці чорного-червоного кольору з аплікацією handmade білої літери ідеально підходять для роблять перші кроки малюків. Задня гомілкова частина взуття забезпе..
250 грн
Затишні чешки дитячі Біла Мавпочка призначені для дітей від 0 до 3 років, виконані з натуральної шкіри, зшиті вручну за авторським проектом. Чешки-капці чорного кольору з аплікацією handmade милою білої мавпочки ідеально підходять для роблять перші кроки малюків. Задня гомілкова частина взуття забез..
250 грн
Комфортні чешки дитячі Біла Яхта призначені для дітей від 0 до 3 років, виконані з натуральної шкіри, зшиті вручну за авторським проектом. Чешки-тапочки теплого кармін відтінку з аплікацією handmade витонченої білої яхти з вітрилами ідеально підходять для роблять перші кроки малюків. Задня гомілкова..
250 грн
Дизайнерські чешки дитячі Білий Горошок призначені для дітей від 0 до 3 років, виконані з натуральної шкіри, зшиті вручну за авторським проектом. Чешки-тапочки теплого пісочного відтінку обробкою з білосніжною перфорованої шкіри ідеально підходять для роблять перші кроки малюків. Задня гомілкова час..
250 грн
Модні чешки дитячі Білий Квітка призначені для дітей від 0 до 3 років, виконані з натуральної шкіри, зшиті вручну за авторським проектом. Чешки-капці чорного кольору з яскравою аплікацією handmade білої квітки ідеально підходять для роблять перші кроки малюків. Задня гомілкова частина взуття забезпе..
250 грн
Вишукані чешки дитячі Білий Квітка призначені для дітей від 0 до 3 років, виконані з натуральної шкіри, зшиті вручну за авторським проектом. Чешки-тапочки з шкіри двох контрастних відтінків – чорного і лимонного, з аплікацією handmade білосніжного квітки ідеально підходять для роблять перші кр..
250 грн
Вишукані чешки дитячі Білий Кит призначені для дітей від 0 до 3 років, виконані з натуральної шкіри, зшиті вручну за авторським проектом. Чешки-капці чорного кольору з контрастною аплікацією handmade білого кита з фонтанчиком ідеально підходять для роблять перші кроки малюків. Задня гомілкова частин..
250 грн
Чешки дитячі Білий Кролик призначені для малюків від 0 до 3 років, виконані з натуральної шкіри, зшиті вручну за авторським проектом. Чешки-тапочки відтінку кави з молоком з аплікацією handmade білого кролика з рожевими вушками ідеально підходять для роблять перші кроки малюків. Задня гомілкова част..
250 грн
Ексклюзивні чешки дитячі Білий Метелик призначені для дітей від 0 до 3 років, виконані з натуральної шкіри, зшиті вручну за авторським проектом. Чешки-капці чорного кольору з яскравою аплікацією handmade великий білого метелика ідеально підходять для роблять перші кроки малюків. Задня гомілкова част..
250 грн
Зручні чешки дитячі Білий Метелик призначені для дітей від 0 до 3 років, виконані з натуральної шкіри, зшиті вручну за авторським проектом. Чешки-капці чорного кольору зі світлою обробкою з аплікацією handmade білого метелика ідеально підходять для роблять перші кроки малюків. Задня гомілкова частин..
250 грн
Стильні чешки дитячі Білий Парус призначені для дітей від 0 до 3 років, виконані з натуральної шкіри, зшиті вручну за авторським проектом. Чешки-тапочки теплого пісочного кольору з аплікацією handmade білого вітрильника ідеально підходять для роблять перші кроки малюків. Задня гомілкова частина взут..
250 грн
Авторські чешки дитячі Білий Слон призначені для дітей від 0 до 3 років, виконані з натуральної шкіри, зшиті вручну за авторським проектом. Чешки-капці чорного кольору з яскравою аплікацією handmade білих слоників ідеально підходять для роблять перші кроки малюків. Задня гомілкова частина взуття заб..
250 грн
Комфортні чешки дитячі Білий Слоненя призначені для дітей від 0 до 3 років, виконані з натуральної шкіри, зшиті вручну за авторським проектом. Чешки-тапочки синього кольору з яскравою аплікацією handmade білих слоників ідеально підходять для роблять перші кроки малюків. Задня гомілкова частина взутт..
250 грн
Унікальні чешки дитячі Білий Слоник призначені для дітей від 0 до 3 років, виконані з натуральної шкіри, зшиті вручну за авторським проектом. Чешки-тапочки класичного чорного кольору з аплікацією handmade милого білосніжного слоника ідеально підходять для роблять перші кроки малюків. Задня гомілкова..
250 грн
Дизайнерські чешки дитячі Бежеві Метелики призначені для дітей від 0 до 3 років, виконані з натуральної шкіри, зшиті вручну за авторським проектом у формі тапочок-сандалій. Чешки класичного чорного кольору з аплікацією handmade витончених бежевих метеликів ідеально підходять для роблять перші кроки ..
250 грн
Оригінальні чешки дитячі Бежева Скрекотушка призначені для дітей від 0 до 3 років, виконані з натуральної шкіри, зшиті вручну за авторським проектом. Чешки-тапочки теплого пісочного кольору з аплікацією handmade м'ятної жаби-квакушки ідеально підходять для роблять перші кроки малюків. Задня гомі..
250 грн
Унікальні чешки дитячі Бежева Собачка призначені для дітей від 0 до 3 років, виконані з натуральної шкіри, зшиті вручну за авторським проектом. Чешки-тапочки рудого кольору з яскравою аплікацією handmade милою бежевою мавпочки ідеально підходять для роблять перші кроки малюків. Задня гомілкова части..
250 грн
Комфортні чешки дитячі Бежева Сова призначені для дітей від 0 до 3 років, виконані з натуральної шкіри, зшиті вручну за авторським проектом. Чешки-тапочки світлого пісочного відтінку з контрастною аплікацією handmade шоколадної сови ідеально підходять для роблять перші кроки малюків. Задня гомілкова..
250 грн
Дизайнерські чешки дитячі Бежевий Їжачок призначені для дітей від 0 до 3 років, виконані з натуральної шкіри, зшиті вручну за авторським проектом. Чешки-тапочки теплого пісочного кольору з аплікацією handmade милого коричневого їжачка і яскравих кульок ідеально підходять для роблять перші кроки малю..
250 грн
Оригінальні чешки дитячі Ягода Полуничка призначені для дітей від 0 до 3 років, виконані з натуральної шкіри, зшиті вручну за авторським проектом. Чешки-тапочки бордового кольору з яскравою аплікацією handmade бежевого жирафенка ідеально підходять для роблять перші кроки малюків. Задня гомілкова час..
250 грн
Стильні чешки дитячі Бежевий Квітка призначені для дітей від 0 до 3 років, виконані з натуральної шкіри, зшиті вручну за авторським проектом. Чешки-тапочки жовтої і шоколадної шкіри з контрастною аплікацією handmade бежевого пятилистного квітки ідеально підходять для роблять перші кроки малюків. Зад..
250 грн
Елегантні чешки дитячі Бежевий Метелик призначені для дітей від 0 до 3 років, виконані з натуральної шкіри, зшиті вручну за авторським проектом. Чешки-тапочки коричневого кольору з ніжною аплікацією handmade красивою бежевою метелики ідеально підходять для роблять перші кроки малюків. Задня гомілков..
250 грн
Вишукані чешки дитячі Блакитна Планета призначені для дітей від 0 до 3 років, виконані з натуральної шкіри, зшиті вручну за авторським проектом. Чешки-капці чорного кольору з яскравою аплікацією handmade блакитного Сатурна і яскравих зірок ідеально підходять для роблять перші кроки малюків. Задня го..
250 грн