Задавайте нам запитання!

 

Наш VIBER

096-691-16-22

 

Пишіть листи

info@enfant.com.ua

 

Купити Кишені органайзери на дитячу ліжечко Київ і вся Україна

Турботи, пов'язані з доглядом за новонародженим малюком, вимагають постійних зусиль і уваги від батьків. Іноді серед багатьох турбот під рукою не виявляється необхідних предметів – загубилася гребінець, кудись зникли серветки, неможливо знайти дитячі ножиці або брязкальце. Для того, щоб виключити подібні ситуації, придумані зручні кишені на ліжечко новонародженим. Органайзер дозволяє завжди мати поруч із малюком необхідні речі щоденного використання і не турбуватися про їх місце знаходження.

Завдяки зручному розташуванню і ємним кишенях органайзера, батьки завжди будуть мати можливість скористатися дитячими засобами гігієни, іграшками, пустушками та ін. необхідними дрібницями. Практичні і зручні кишеньки, виконані за розмірами дитячого ліжечка, не тільки організують простір навколо дитини, але і стануть справжньою окрасою дитячої, якщо їх виготовить справжній майстер вручну.

Кишеня на дитяче ліжечко – критерії вибору

Не дивлячись на нескладне виконання такого предмета в дитячій як кишеня на ліжечко дитині, до нього пред'являються особливі вимоги. При виборі органайзера слід враховувати:

 • Застосування натуральних матеріалів, декору та безпечних для здоров'я дитини наповнювачів;
 • Загальні розміри, які повинні відповідати не тільки габаритами ліжечка, але і вміщувати всі предмети, що вимагають щоденного використання;
 • Зручність і надійність кріплення, здатного витримати вагу вмісту кишень;
 • Кількість кишеньок і їх розміри у відповідності з їх призначенням;
 • Способи прання, прасування і чищення, від яких буде залежати зовнішній вигляд і довговічність аксесуара.

Батьки, які бажають отримати гарантію якості та надійності органайзера на ліжечко, а також мати ексклюзивний елемент декору дитячої, можуть придбати виріб на замовлення або зробити самостійним. Немає часу на рукоділля або надійного майстра, здатного якісно виконати роботу? У такому разі виходом з положення буде покупка органайзера на інтерактивній майданчику продажів.

Дизайнерські кишені на ліжечко в інтернет-магазині Еnfant: ціна, фото, відгуки

В каталозі дитячого дизайнерського інтернет-магазину Еnfant представлені кишені для новонароджених, виконані на замовлення. Висока якість, гарантована хорошою репутацією майстра, доступні ціни та ексклюзивні ідеї забезпечать вашій дитині надійне і комфортне місце для зберігання дитячих речей. Ви вже маєте набір постільної білизни в ліжечко і бажаєте органайзер, виконаний з ним в одному стилі? Потрібно виріб за розмірами замовника? Хочеться мати стеганний кишеня з синтепоном? Майстер уважно вислухає всі побажання замовника і виконає роботу з урахуванням авторських ідей.

Пряма співпраця з майстрами дитячих дизайнерських виробів дозволяє нам запропонувати найбільшу конкурентну вартість органайзера ручної роботи. Фото, опис готових робіт дозволять підібрати виріб, що максимально відповідає вашим вимогам, або скористатися ідеями і замовити авторську роботу. Щоб переконатися в якості виготовлення, можна в розділі «відгуки» вивчити думку покупців, які вже замовили в нашому магазині дитячі кишені на ліжечко.

Пропозиція від Еnfant : дитячий органайзер на ліжечко купити з доставкою в Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Инвано-Франківськ/Україна

Наш інтернет-магазин пропонує купити дитячий органайзер на ліжечко, виконаний на замовлення майстром. Наші замовники отримують:

 • Сучасний дитячий кишеню на ліжечко новонародженого, який відповідає стандартам ергономіки і безпеки;
 • Бездоганна якість виконаної вручну роботи;
 • Актуальну ринкову ціну за ексклюзивний товар;
 • Допомогу при замовленні професійного менеджера;
 • Виконання виробу в термін, обумовлений при замовленні;
 • Зручна доставка товару в Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Инвано-Франківськ і будь-який інший регіон України.

Залишилися питання про продукцію і послуги в інтернет магазині Еnfant? Щоб отримати додаткову інформацію, користуйтесь телефонами, Viber або електронною поштою, що вказані у розділі «контакти» на нашому сайті.

Відображати:
Сортування
Авторський органайзер на ліжечко новонародженого Мудрі Совушки призначений для ергономічного зберігання дитячих аксесуарів, які завжди повинні бути під рукою. Місткі кишені виготовлені з наповнювачем, що містить місце для зберігання дрібних предметів засобів гігієни та іграшок. У верхній частині вир..
750 грн
Авторський органайзер на ліжечко новонародженому Мишуткарозовие щічки призначений для зручного зберігання підгузників, серветок, сосок, косметики, іграшок. Місткі кишені розташовані на конструкції із зображенням милого ведмедика з яскравими щічками на картонній підставі. Виріб кріпиться до ліжечка н..
1 050 грн
Дизайнерські кишені на ліжечко дівчинці Рожеві Хмари призначені для ергономічного зберігання дитячих засобів гігієни, гребінців, серветок та інших дрібниць, які завжди повинні бути під рукою. Місткі кишені виготовлені з простежкой, містить місце для зберігання дрібних предметів та іграшок. У верхній..
750 грн
Дизайнерський органайзер на ліжечко новонародженого Слоники Петрика П'яточкіна призначений для ергономічного зберігання дитячих засобів гігієни, гребінців, серветок та інших дрібниць, які завжди повинні бути під рукою. Місткі кишені виготовлені з наповнювачем, що містить місце для зберігання дрі..
750 грн
Практичні кишені на ліжечко handmade Бджілка Майя призначені для ергономічного зберігання дитячих засобів гігієни, гребінців, серветок та інших дрібниць, які завжди повинні бути під рукою. Місткий організатор має 8 кишень для зберігання дрібних предметів і верхній відділ для дитячих аксесуарів та іг..
750 грн
Оригінальні кишені на ліжечко хлопчикові М'ята і Горошки призначені для ергономічного зберігання дитячих засобів гігієни, гребінців, серветок та інших дрібниць, які завжди повинні бути під рукою. Місткий організатор має 8 кишень для зберігання дрібних предметів і верхній відділ для дитячих аксес..
750 грн
Кишеня для новонароджених на ліжечко Бегемотик призначений для ергономічного зберігання дитячих засобів гігієни, гребінців, серветок та інших дрібниць, які завжди повинні бути під рукою. У верхній частині навісний кишеньку кріпиться до ліжечка на бантах-зав'язках, що володіють протиковзкими влас..
680 грн
Зручний кишеню на дитячу ліжечко хлопчикові Слоник Дамбо призначений для ергономічного зберігання дитячих засобів гігієни, гребінців, серветок та інших дрібниць, які завжди повинні бути під рукою. Місткий організатор має 8 кишень для зберігання дрібних предметів і верхній відділ для дитячих аксесуар..
750 грн
Оригінальний кишеню на ліжечко новонародженого Жовта Зірочка призначений для ергономічного зберігання дитячих засобів гігієни, гребінців, серветок та інших дрібниць, які завжди повинні бути під рукою. Містке виріб виготовлено стьобаним, містить місце для зберігання дрібних предметів та іграшок. У ве..
750 грн
Практичний кишеню на ліжечко новонародженого Колискова призначений для ергономічного зберігання дитячих засобів гігієни, гребінців, серветок та інших дрібниць, які завжди повинні бути під рукою. Містке изделиеизготовленос подвійним бортом, містить місце для зберігання дрібних предметів та іграшок. У..
650 грн
Комфортний кишеню на ліжечко новонародженого Лисеня призначений для ергономічного зберігання дитячих засобів гігієни, гребінців, серветок та інших дрібниць, які завжди повинні бути під рукою. Містке виріб виготовлено з простежкой, містить місце для зберігання дрібних предметів та іграшок. У верхній ..
650 грн
Зручний кишеню на ліжечко новонародженого М'ятні Зірки призначений для ергономічного зберігання дитячих засобів гігієни, гребінців, серветок та інших дрібниць, які завжди повинні бути під рукою. Містке виріб виготовлено з наповнювачем, що містить місце для зберігання дрібних предметів та іграшок..
750 грн
Місткий кишеню на ліжечко новонародженого Слоники призначений для ергономічного зберігання дитячих засобів гігієни, гребінців, серветок та інших дрібниць, які завжди повинні бути під рукою. Практичноепрочное виріб виготовлено з простежкой, містить місце для зберігання дрібних предметів та іграшок. У..
650 грн
Комфортні навісні кишені на ліжечко дівчинці Слоник Міна призначені для ергономічного зберігання предметів новонародженого, які завжди повинні бути під рукою. Місткий органайзер виготовлений з наповнювачем, має кишені для зберігання дрібних предметів, засобів гігієни, дитячих аксесуарів та іграшок. ..
650 грн
Органайзер handmade на дитячу ліжечко Сірий Зайчик призначений для ергономічного зберігання дитячих засобів гігієни, гребінців, серветок та інших дрібниць, які завжди повинні бути під рукою. У верхній частині навісний кишеньку кріпиться до ліжечка на бантах-зав'язках, що володіють протиковзкими ..
680 грн
Дизайнерський органайзер для ліжечка новонародженого Молочний Мишко призначений для зручного зберігання підгузників, серветок, сосок, косметики, іграшок. Місткі кишені розташовані на конструкції із зображенням милого ведмедика з бавовни у відтінках топленого молока на картонному підставі. Виріб кріп..
1 050 грн
Органайзер кишеня на ліжечко Сонце Моє призначений для ергономічного зберігання дитячих засобів гігієни, гребінців, серветок та інших дрібниць, які завжди повинні бути під рукою. У верхній частині навісний кишеньку кріпиться до ліжечка на бантах-зав'язках, що володіють протиковзкими властивостям..
680 грн
Класичний органайзер на ліжечко новонародженого Зайкапредназначен для зручного зберігання підгузників, серветок, сосок, косметики, іграшок. Огранайзер виконаний у вигляді класичної простьобаний конструкції з двома рядами містких кишень – три внизу і два в верху. У центрі верхнього ряду розміще..
950 грн
Класичний органайзер на ліжечко новонародженого Мишко призначений для зручного зберігання підгузників, серветок, сосок, косметики, іграшок. Органайзер виконаний у вигляді класичної простьобаний конструкції з двома рядами містких кишень – три внизу і два в верху. У центрі верхнього ряду розміще..
950 грн
Зручний органайзер на ліжечко хлопчикові Юнга призначений для ергономічного зберігання дитячих засобів гігієни, гребінців, серветок та інших дрібниць, які завжди повинні бути під рукою. Місткі кишені виготовлені з наповнювачем, що містить місце для зберігання дрібних предметів та іграшок. У верхній ..
750 грн