Задавайте нам запитання!

 

Наш VIBER

096-691-16-22

 

Пишіть листи

info@enfant.com.ua

 

Купити Дитячі подушки Київ і вся Україна

Малюки сплять більше дорослих, і можуть подрімати під час прогулянки, подорожі, на пікніку, в машині. Дитячі подушки – необхідна постільна приналежність, яка забезпечує малюкам комфортний відпочинок і міцний сон, як у домашніх умовах, так і в дорозі або на природі. Дитячі подушки є багатофункціональними виробами, і можуть виконувати роль не тільки постільних речей, але і ефектного інтер'єрного декору або улюбленої м'якої іграшки.

Подушки для дітей, виконані на замовлення, відрізняються від серійної продукції, ексклюзивним виконанням, зроблені з авторських ідей і несуть добру енергетику майстра, який любить свою справу. В цій категорії ви знайдете, як традиційні моделі, так і подушки – іграшки, підголовники, декоративні та інтер'єрні вироби.

 

Дитячі подушки ручної роботи – загальні вимоги

 

Крім загальних вимог, які пред'являються до дитячих постільного приладдя (застосування натуральних тканин, гіпоалергенність, зручність обслуговування тощо), подушки повинні володіти:

  • Хорошою пружністю і ергономічністю;
  • Мати високі воздухопропускные здібності;
  • Легко вбирати воду і добре її випаровувати;
  • Не містити в складі матеріалів хімічно активних компонентів чи речовин, що виділяють у повітря небезпечні сполуки.

 

Дитячі подушки ручної роботи зазвичай володіють оригінальним дизайном, є унікальними і шиються на замовлення. Бажаєте мати для свого малюка максимум зручностей і постільні приналежності habdmade? Познайомтеся з моделями дитячих подушок різної функціональності і призначення, виконані на замовлення.

 

Дитячі декоративні подушки в інтернет-магазині Еnfant - опис, функціональність

 

Наш інтернет-магазин представляє категорію дитячих подушок, в яких можна вибрати традиційні моделі, підголовники і декоративні вироби. Тут є можливість укомплектувати вігвами, обрати аксесуари в ліжечко і коляску, для відпочинку на природі, замовити валик для сну в автомобілі. Всі моделі подушок шиються на замовлення виключно з матеріалів, що відносяться за якістю до дитячої групі «kid».

Оформити заявку можна, використовуючи готові моделі, фото та описи яких розміщені на сайті, або замовити подушку з індивідуальними розмірами, а також вибрати тканини, кольори і принти. У нас можна замовити подушки в єдиному комплекті з іншими речами – постіллю в ліжечко, вігвам або в якості унікального декору в дитячій. При замовленні рекомендуємо використовувати відгуки клієнтів щодо якості та функціональності подушок, які вже скористалися послугами майстра і зробили замовлення.

 

Пропозиція від Еnfant: Купити дитячу подушку в Києві, Одесі, Дніпрі, Кропивницького, Полтаві/Україні

 

Інтернет-магазин Еnfant пропонує своїм клієнтам купити дитячу подушку, виконану на замовлення. Наші замовники гарантовано отримають:

  • Ексклюзивні вироби ручної роботи за демократичною ціною;
  • Великий вибір подушок різної функціональності, розмірів і форм;
  • Допомогу та сприяння при виборі модеели, можливість зробити подушку за індивідуальним замовленням;
  • Своєчасне виконання робіт в установлені договором строки;
  • Швидка доставка готового виробу в Київ, Одесу, Дніпро, Кропивницький, Полтаву і будь-який інший населений пункт України.

Для того, щоб знати більше про подушках ручної роботи та мати можливість зробити замовлення, скористайтесь вайбером або контактними телефонами, вказаними на сайті.

Відображати:
Сортування
Дитяча подушка Зайка Іменна призначена для комфортного відпочинку дитини в будь-яких умовах - в ліжечку, машині, на природі. Подушка виконана з натуральної бавовни і холлофайбера, має гіпоалергенні якості. Виріб виконаний у формі подушки-іграшки - яскравою і веселою зайчика. Подушка п..
450 грн
Дитяча подушка Кішка Іменна призначена для комфортного відпочинку дитини в будь-яких умовах - в ліжечку, машині, на природі. Подушка виконана з натуральної бавовни і холлофайбера, має гіпоалергенні якості. Виріб виконаний у формі подушки-іграшки - веселою і кумедною кішки. Подушка пер..
450 грн
Весела дитяча подушка підголовник Black Сat призначена для комфортного відпочинку дитини в будь-яких умовах – в ліжечку, машині, на природі. Подушка виконана з натурального фетру та холлофайбера з використанням гіпоалергенних матеріалів. Виріб має форму круглого валика і виготовлено у формі ди..
650 грн
Мила дитяча подушка підголовник Brown Puppy призначена для комфортного відпочинку дитини в будь-яких умовах – в ліжечку, машині, на природі. Подушка виконана з натурального фетру та холлофайбера з використанням гіпоалергенних матеріалів. Виріб має форму круглого валика у формі забавного бежево..
650 грн
Ергономічна подушка валик дитяча Cream Cow призначена для комфортного відпочинку дитини в будь-яких умовах – в ліжечку, машині, на природі. Подушка виконана з натурального фетру та холлофайбера з використанням гіпоалергенних матеріалів. Виріб має форму круглого валика у формі ніжною рожевою ко..
650 грн
Зручна подушка дитяча декоративна Yellow Kitten призначена для комфортного відпочинку дитини в будь-яких умовах – в ліжечку, машині, на природі. Подушка виконана з натурального фетру та холлофайбера з використанням гіпоалергенних матеріалів. Виріб має круглу форму і виконана у формі забавного ..
650 грн
Яскрава подушка підголівник для дівчинки Pink Piggy призначена для комфортного відпочинку дитини в будь-яких умовах – в ліжечку, при поїздці в машині, на природі. Подушка виконана з натурального фетру та холлофайбера з використанням гіпоалергенних матеріалів. Виріб має форму круглого валика у ..
650 грн
Ергономічна подушка підголовник дитяча Blue Unicorn призначена для комфортного відпочинку дитини в будь-яких умовах – в ліжечку, машині, на природі. Подушка виконана з натурального фетру та холлофайбера з використанням гіпоалергенних матеріалів. Виріб має форму круглого валика у формі веселого..
650 грн
Ергономічна подушка валик дитяча Pink Cow призначена для комфортного відпочинку дитини в будь-яких умовах – в ліжечку, машині, на природі. Подушка виконана з натурального фетру та холлофайбера з використанням гіпоалергенних матеріалів. Виріб має форму круглого валика у формі чарівної рожевої к..
650 грн
Забавна подушка підголовник дитяча Gray Сat призначена для комфортного відпочинку дитини в будь-яких умовах – в ліжечку, машині, на природі. Подушка виконана з натурального фетру та холлофайбера з використанням гіпоалергенних матеріалів. Виріб має форму круглого валика і виготовлено у формі ве..
650 грн
Яскрава подушка підголовник ручної роботи Pink Unicornпредназначена для комфортного відпочинку дитини в будь-яких умовах – в ліжечку, машині, на природі. Подушка виконана з натурального фетру та холлофайбера з використанням гіпоалергенних матеріалів. Виріб має форму круглого валика в формі рож..
650 грн