Задавайте нам запитання!

 

Наш VIBER

096-691-16-22

 

Пишіть листи

info@enfant.com.ua

 

Купити Кокони для новонароджених Київ і вся Україна

Кокон для новонароджених – це сучасне ергономічне пристосування, що дозволяє створити умови для немовляти, максимально нагадують материнську утробу. Спеціальна форма гнізда, розроблена французькими неонатологами, дозволяє малюкові відчувати себе максимально комфортно і захищено.

Перші дні й місяці після народження, перебуваючи в затишному теплому коконі, малюк не буде відчувати незручностей. А маленьке і міцне гніздечко мама може ставити в коляску, ліжечко або брати дитину вночі в ліжко під час годування, не турбуючи його під час переміщення. Наш магазин дизайнерських дитячих виробів пропонує великий вибір коконів ручної роботи, а також безліч ідей, як зробити адаптацію малюка до нової обстановці максимально швидкою і зручною.

Кокони для новонароджених handmade – особливості застосування

Туге сповивання дітей сьогодні вже не актуально. Спеціально розроблений для новонароджених мішок-кокон здатний створити максимально зручні умови, як для фізичного, так і психологічного стану малюка. Кокони, які представлені в нашому магазині, дозволяють дитині:

 • Прийняти максимально зручно положення, що нагадує внутрішньоутробне. При цьому кокон повторює форму тіла, не навантажуючи хребет малюка;
 • Зручно за бортиків гнізда спостерігати за оточуючим, що дозволяє швидко розвивати моторику, координацію і зір;
 • Повертатися і змінювати при бажанні позу, зменшуючи ризик появи кишкових кольок;
 • Швидко навчитися повертати голівку, що разом зі свободою рухів тіла виключить появу підвищеного м'язового тонусу і виникнення судом;
 • Не переживати стресових ситуацій і міцно спати в адаптаційний післяродовий період.

Виконаний за всіма правилами кокон створить максимально комфортні умови для сну і запобігає випадання малюка під час неспання. У вас немає можливості виготовити кокон своїми руками або сумніваєтеся в якості дитячих товарів у регіональних продавців? В такому випадку, зверніть увагу на асортимент гніздечок-коконів у продавців на інтерактивних майданчиках України.

Дитячий кокон handmade в інтернет-магазині Еnfant: ціна, фото, відгуки

Наш інтернет-магазин дитячих дизайнерських товарів містить каталог коконів для новонароджених, виготовлених руками талановитих вітчизняних майстрів. Гніздечка виконані за всіма правилами ергономіки, мають високі безпечні бортики. Розмір виробу регулюється за допомогою стрічки-стяжки. Кокони виконані з американського бавовни і наповнені гіпоалергенні матеріалами, безпечними для здоров'я новонародженого.

Майстер при прийомі замовлення враховує побажання клієнта і вітає авторські ідеї, які не суперечать вимогам безпеки. Доступна ціна на кокони-гніздечка ручної роботи є найбільш конкурентною на вітчизняному ринку дитячих товарів – ми співпрацюємо безпосередньо з майстрами-виробниками. Докладний опис, фото виконаних виробів і додаткова консультація нашого спеціаліста дозволять отримати повну інформацію про наш товар. Про якість дитячих коконів можна дізнатися з відгуків покупців, залишених на нашому сайті.

Пропозиція від Еnfant: кокон-гніздечко для новонароджених купити недорого з доставкою в Харків, Одесу, Дніпро, Луцьк, Чернігів/Україна

Наш інтернет-магазин пропонує купити найкращі дитячі кокони handmade за доступною ціною. Наші замовники отримають:

 • Ексклюзивні дизайнерські гніздечка для новонароджених з гарантією якості професійного майстра;
 • Великий асортимент готових виробів, серед яких можна замовити аналог або створити кокон за власним ідеям;
 • Застосування виключно безпечних для новонароджених матеріалів;
 • Допомога при складанні замовлення кваліфікованого спеціаліста;
 • Гарантія виконання замовлення у строки, зазначені майстром;
 • Зручна доставка готового виробу покупцям в Харків, Одесу, Дніпро, Луцьк, Чернігів та інші регіони України.

Для отримання більш детальної інформації про товар і послуги в інтернет-магазині Еnfant, слід зв'язатися з нами за телефонами, Viber або електронною поштою за адресами, вказаними на сайті в розділі «контакти».

Відображати:
Сортування
Авторський кокон для новонароджених хлопчиків Хмарки Небесні призначений для адаптації дитини в післяпологовий період до навколишнього світу. Двосторонні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист малюкові, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Розпустивши стрічку, його можна використову..
950 грн
Гніздечко кокон Веселий Совенок призначене для адаптації новонародженого до навколишнього світу в післяпологовий період. Двосторонні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист дитині, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Розпустивши стрічку, його можна використовувати як пелен..
1 150 грн
Затишне гніздечко кокон для дівчинки Кошкін Будинок призначений для новонародженої принцеси, з метою адаптації малятка в післяпологовий період до навколишнього світу. Двосторонні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист дитині, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Розпустивши стрічку,..
950 грн
Гніздечко кокон для новонароджених Coccinelle призначений для адаптації дитини в післяпологовий період до навколишнього світу. Двосторонні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист малюкові, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Стьобаний знімний матрацик має достатню жорсткість для заб..
950 грн
Гніздечко кокон для новонароджених Z Bot призначений для адаптації дитини в післяпологовий період до навколишнього світу. Двосторонні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист малюкові, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Стьобаний знімний матрацик має достатню жорсткість для забезпеч..
950 грн
Гніздечко-кокон для новонароджених дівчаток Хмаринка призначене для адаптації дитини в післяпологовий період до навколишнього світу. Двосторонні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист малятку, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Розпустивши стрічку, його можна використовувати як сп..
950 грн
Дизайнерське гніздечко-кокон для новонароджених Рожевий Совеня призначений для маленької принцеси з метою адаптації малятка в післяпологовий період до навколишнього світу. Двосторонні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист дитині, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Розпустивши стр..
950 грн
Затишне гніздечко-кокон для новонародженої дівчинки Танцівниця призначене для адаптації дитини в післяпологовий період до навколишнього світу. Двосторонні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист малятку, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Розпустивши стрічку, його можна використову..
950 грн
Безпечне гніздечко-кокон для новонародженого хлопчика Мишко призначене для адаптації дитини в післяпологовий період до навколишнього світу. Двосторонні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист малюкові, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Розпустивши стрічку, його можна використовува..
950 грн
Гніздо кокон для новонароджених Біла Ніч призначений для адаптації малюків в післяпологовий період до навколишнього світу. Високі бортики, що формуються стрічкою-затягуванням, забезпечать максимальний комфорт і захист дитині, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Розпустивши стрічку, ..
1 150 грн
Гніздо кокон для новонародженого кремова Казка призначений для комфортної адаптації малюків в післяпологовий період до навколишнього світу. Високі бортики, що формуються стрічкою-затягуванням, забезпечать максимальний комфорт і захист дитині, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Жорстка ручка ..
1 750 грн
Дизайнерський кокон для новонароджених дівчаток Долина Солодощів призначений для адаптації дитини в післяпологовий період до навколишнього світу. Двосторонні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист малятку, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Розпустивши стрічку, його можна використ..
950 грн
Дизайнерський кокон для новонароджених Казка на Ніч призначений для адаптації дитини в післяпологовий період до навколишнього світу. Двосторонні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист малятку, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Розпустивши стрічку, його можна використовувати як сп..
950 грн
Дизайнерський кокон для новонароджених Ретро Велосипед призначений для адаптації дитини в післяпологовий період до навколишнього світу. Двосторонні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист малюкові, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Розпустивши стрічку, його можна використовувати я..
950 грн
Дизайнерський дитячий кокон Ведмедик і Комашки призначений для адаптації малюків у післяпологовий період до навколишнього світу. Високі бортики, які формуються стрічкою-затяжкою, забезпечать максимальний комфорт і захист дитині, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Розпустивши стрічку, його мо..
1 100 грн
Чудовий дитячий кокон для новонароджених Бірюза призначений для адаптації дитини в післяпологовий період до навколишнього світу. Двосторонні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист малюкові, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Розпустивши стрічку, його можна використовувати як спови..
950 грн
Зручний дитячий кокон для новонароджених Веселий Зоопарк призначений для адаптації малюків у післяпологовий період до навколишнього світу. Високі бортики, які формуються стрічкою-затяжкою, забезпечать максимальний комфорт і захист дитині, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Розпустивши стрічк..
1 150 грн
Авторський дитячий кокон для новонароджених Саванна призначений для адаптації малюків у післяпологовий період до навколишнього світу. Високі бортики, які формуються стрічкою-затяжкою, забезпечать максимальний комфорт і захист дитині, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Розпустивши стрічку, йо..
950 грн
Затишний дитячий кокон Перлова Зірочка для адаптації малюків у післяпологовий період до навколишнього світу. Високі бортики, які формуються стрічкою-затяжкою, забезпечать максимальний комфорт і захист дитині, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Розпустивши стрічку, його можна використовувати ..
1 100 грн
Затишний дитячий кокон Перловий Шеврон призначений для адаптації малюків у післяпологовий період до оточуючого простору. Високі бортики, які формуються стрічкою-затяжкою, забезпечать максимальний комфорт і захист дитині, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Розпустивши стрічку, його можна вико..
950 грн
Дитячий кокон позиционер Зоряний Принц призначений для адаптації новонародженого до навколишнього світу в післяпологовий період. Двосторонні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист дитині, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Розпустивши стрічку, його можна використовувати ..
1 150 грн
Кокон 0-12 для новонароджених Flower Pattern призначений для адаптації дитини в післяпологовий період до навколишнього світу. Двосторонні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист малюкові, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Стьобаний знімний матрацик має достатню жорсткість для забе..
950 грн
Кокон гніздечко Forest Pattern призначений для адаптації дитини в післяпологовий період до навколишнього світу. Надійні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист малюкові, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Чохол з натуральної бавовни знімний, матрацик легко витягується перед пранням..
1 450 грн
Кокон гніздечко Geometry призначений для адаптації дитини в післяпологовий період до навколишнього світу. Надійні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист малюкові, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Чохол з натуральної бавовни знімний, матрацик легко витягується перед пранням. Трад..
1 450 грн
Кокон гніздечко Leaves призначений для адаптації дитини в післяпологовий період до навколишнього світу. Надійні бортики з поролону забезпечать максимальний комфорт і захист малюкові, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Чохол з натуральної бавовни знімний, матрацик легко витягується перед пран..
1 450 грн
Кокон гніздечко Pearl Chevron призначений для адаптації дитини в післяпологовий період до навколишнього світу. Надійні бортики з поролону забезпечать максимальний комфорт і захист малюкові, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Чохол з натуральної бавовни знімний, матрацик легко витягується пер..
1 450 грн
Кокон гніздечко Pearl Feather призначений для адаптації дитини в післяпологовий період до навколишнього світу. Двосторонні бортики забезпечать максимальний комфорт і захист малюкові, виключаючи можливість випасти з гніздечка. Стьобаний знімний матрацик має достатню жорсткість для забезпечення комфор..
950 грн