Задавайте нам запитання!

 

Наш VIBER

096-691-16-22

 

Пишіть листи

info@enfant.com.ua

 

Купити Хрестильні набори та комплекти Київ і вся Україна

Обряд хрещення – дуже хвилююча подія, не стільки для малюка, скільки для його хресних батьків. За традицією саме хрещена мати повинна була готувати дитячі приналежності для проведення обряду. У хрестильний набір входять крижма, рушник, в яке загортають немовля після купелі і сорочка.

Приладдя для хрещення мають глибоко символічне значення. Білі одягу означають духовну чистоту і можливість отримати божественне заступництво. Традиційно хрещення пов'язували з другим народженням людини. При цьому дитина отримував християнське ім'я і заступництво святого, тезоіменитство якого святкувалося церквою в день проведення обряду.

 

Хрестильні комплекти – загальні вимоги

 

У минулому крижми і хрестильні сорочки шили і прикрашали саме хресні матері. Зараз такий набір можна придбати або замовити у майстрів handmade. Що слід враховувати при виборі комплекту:

  • Функціональність – у наборі, крім крижми, можуть бути присутніми інші предмети. Традиційний чепчик можна поєднати з оригінальним куточком на рушник, а класичну сорочку – сліпом або бодиком;
  • Якість матеріалів – незалежно від віку малюка, всі речі повинні бути зроблені з натуральних матеріалів, що створюють приємні тактильні відчуття і мають гіпоалергенні властивості;
  • Дизайн – білий колір одягу обов'язковий. В якості прикрас допустимі мережива і вишивка. Остільки хрестильні речі підбираються під персональний обряд, вони можуть містити іменні написи.

Не влаштовує зовнішній вигляд серійних наборів або сумніваєтеся в якості тканин? Розгляньте можливість придбати хрестильний комплект на замовлення для своїх майбутніх хрещеників.

 

Хрестильний набір ручної роботи для хлопчиків / дівчаток в інтернет магазині Еnfant.com.ua

 

Магазин дитячих речей Еnfant пропонує познайомитися з асортиментом хрестильних наборів, виконаних на замовлення вручну. В якості матеріалу для купельной крижми використана дитяча велюрова махра, в якій дитині буде затишно і спокійно. Куточки пелюшки виконані у вигляді оригінальної шапочки-мітри, прикрашеної бавовняними мереживами і шовковою вишивкою християнського імені дитини.

В набір входить спеціальний мішечок для зберігання першого локона. Комплект може бути доповнений крестильными сорочками або бодиками, розмір яких можна вказати при замовленні. Всі вироби мають доступну ціну, бездоганна якість, абсолютно ексклюзивні, їх дизайн продуманий до найдрібніших деталей, які забезпечать проведення важливого і відповідального обряду.

 

Рекомендація від Еnfant: Купити хрестильний комплект в Києві, Україні

 

Магазин дизайнерських дитячих виробів Еnfant рекомендує придбати хрестильний комплект, створений на замовлення. Ми пропонуємо нашим клієнтам:

  • Оригінальну продукцію ручної роботи преміальної якості;
  • Можливість врахувати всі побажання та авторські ідеї замовника;
  • Своєчасно виконати роботу в терміни, зазначені в договорі;
  • Доставити хрестильні приналежності зручним видом транспорту в Київ та будь ін. регіон України.

Отримати більше інформації про товар способі замовлення можна за контактними телефонами або вайберу, вказаними на офіційному сайті магазину.

Відображати:
Сортування
Крестильная крижма для хлопчика Кирило призначена для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Подвійна крижма створена вручну з білосніжною турецької велюрової махорки, прикрашена мереживом відтінку королівського синього Капюшон декорований вишитій шовком іменним на..
950 грн
Хрестильна крижма для дівчинки Софія призначена для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Подвійна утеплена крижма створена вручну з білосніжною турецької велюрової махорки прикрашена ніжним мереживом. Крижми декорована вишитій шовком іменним написом, да..
1 250 грн
Хрестильна крижма для хлопчика Дмитро призначена для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Подвійна крижма створена вручну з білосніжною турецької велюрової махорки, прикрашена сріблястим мереживом. Крижми декорована вишитій шовком іменним написом, ..
1 250 грн
Хрестильна крижма З Любов'ю Від Хрещеної Мами призначена для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Подвійна утеплена крижма створена вручну з білосніжною турецької велюрової махорки і плюшу « Минки », прикрашена бавовняним мереживом...
1 700 грн
Хрестильний комплект handmade для хлопчика Маленький Принц містить засоби, необхідні для проведення таїнства обряду хрещення і отримання християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжного турецького бавовняної велюровою махри, прикрашений мереживом, вишитій шовком іменним написом і зобра..
1 620 грн
Хрестильний комплект handmade для хлопчика Сhristening містить засоби, необхідні для проведення таїнства обряду хрещення і отримання християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжного турецького бавовняної велюровою махри, прикрашений мереживом і вишивкою бузковим шовком іменним написом...
1 450 грн
Хрестильний комплект Ангел Мій Будь зі Мною призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Подвійна крижма створена вручну з білосніжною турецької велюрової махорки прикрашена ніжним мереживом. Крижми декорована вишитій шовком ..
1 450 грн
Хрестильний комплект від Хрещених містить засоби, необхідні для проведення таїнства обряду хрещення і отримання християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжного турецького бавовняної велюровою махри, прикрашений мереживом, вишитій шовком іменним написом, зображеннями ангелів-хранителів..
1 280 грн
Розкішний хрестильний комплект Від Хрещених Батьків містить засоби, необхідні для проведення таїнства обряду хрещення і отримання християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжного турецького бавовняної велюровою махри, прикрашений мереживом, вишитим золотим шовком іменним написом і зобр..
1 800 грн
Хрестильний комплект для дівчинки Ангел з Пташкою призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжною турецької велюрової махорки, прикрашений мереживом, вишитої бузковим шовком іменним написом, зображеннями ангелів-х..
1 100 грн
Хрестильний комплект для новонароджених З Любов'ю Від Хрещених Батьків призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжною турецької велюрової махорки, прикрашений бавовняним мереживом. Ка..
2 050 грн
Хрестильний комплект для хлопчика З Любов'ю від Хресної призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Подвійна крижма створена вручну з білосніжною турецької велюрової махорки, прикрашена бавовняним мереживом. Крижми декорована вишитій ш..
1 450 грн
Хрестильний комплект для хлопчика З Любов'ю від Хресної Мами призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжною турецької велюрової махорки, прикрашений мереживом, вишитої синім шовком іменним написом і поба..
1 300 грн
Хрестильний комплект для хлопчика Спаси і Збережи призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжною турецької велюрової махорки, прикрашений мереживом. Капюшон декорований вишитій шовком іменним написом і ..
1 950 грн
Хрестильний комплект З Любов'ю від Хрещених Батьків призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжною турецької велюрової махорки, прикрашений бавовняним мереживом. Капюшон декорований вишитій срібляст..
1 850 грн
Хрестильний комплект Мій Ангел містить засоби, необхідні для проведення таїнства обряду хрещення і отримання християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжного турецького бавовняної велюровою махри, прикрашений мереживом, вишитій шовком іменним написом і ніжними янгольськими крильцями. Н..
1 100 грн
Хрестильний комплект Нехай Береже Тебе Господь призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжною турецької велюрової махорки, прикрашений рюшами, вишитій рожевим шовком іменним написом, зображеннями ангелів-хранителів і ..
1 400 грн
Хрестильний комплект Спаси і Збережи призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Подвійна крижма створена вручну з білосніжною турецької велюрової махорки прикрашена ніжним мереживом. Крижми декорована вишитій шовком іменним написом, датою..
1 550 грн
Хрестильний комплект Таїнство Хрещення призначений для проведення обряду хрестин і отримання дитиною християнського імені. Подвійна крижма створена вручну з білосніжною турецької велюрової махорки, прикрашена бавовняним мереживом. Крижми декорована золотистою вишитій шовком іменним написом..
1 550 грн
Хрестильний набір іменний для хлопчика Таїнство Хрещення містить засоби, необхідні для проведення таїнства обряду хрещення і отримання християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжного турецького бавовняної велюровою махри, прикрашений мереживом, вишитій блакитним шовком іменним написом..
1 100 грн
Хрестильний набір Близнюки містить засоби, необхідні для проведення таїнства обряду хрещення і отримання християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжного турецького бавовняної велюровою махри, прикрашений мереживом, вишитій блакитним шовком іменним написом і зображенням хреста. Набір м..
850 грн
Ексклюзивний хрестильний набір Від Хрещених Батьків містить засоби, необхідні для проведення таїнства обряду хрещення і отримання християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжного турецького бавовняної велюровою махри, прикрашений мереживом, вишитим золотим шовком іменним написом і поба..
1 150 грн
Хрестильний набір З любов'ю від Хрещених Батьків призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Подвійна крижма створена вручну з білосніжною турецької велюрової махорки, прикрашена бавовняним мереживом. Крижми декорована золотистою вишит..
1 100 грн
Хрестильний набір З Любов'ю Від Хрещеної Мами призначений для проведення обряду хрещення і отримання дитиною християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжною турецької велюрової махорки, прикрашений мереживом, вишитої золотистим шовком іменним написом, ..
1 550 грн
Хрестильний набір Нехай Береже Тебе Господь містить засоби, необхідні для проведення таїнства обряду хрещення і отримання християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжного турецького бавовняної велюровою махри, прикрашений мереживом, вишитій шовком іменним написом і фрази-оберегом &laqu..
1 050 грн
Хрестильний набір ручної роботи для дівчинки Єва містить засоби, необхідні для проведення таїнства обряду хрещення і отримання християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжного турецького бавовняної велюровою махри, прикрашений мереживом, вишитим золотим шовком іменним написом, хрестом ..
1 520 грн
Хрестильний набір ручної роботи для дівчинки Іменний містить засоби, необхідні для проведення таїнства обряду хрещення і отримання християнського імені. Комплект створений вручну з білосніжного турецького бавовняної велюровою махри, прикрашений мереживом і вишивкою шовком іменним написом. Набір міст..
870 грн