Задавайте нам запитання!

 

Наш VIBER

096-691-16-22

 

Пишіть листи

info@enfant.com.ua

 

Купити Килимки ігрові дитячі Київ і вся Україна

Ігровий килимок – це майданчик для створення комфортної зони підростаючому малюкові, що досліджує навколишній простір. Килимки можуть бути різної форми, з яскравими малюнками, цікавими принтами і аплікаціями – всі вони створені з метою захистити малюка від холодної підлоги, створити йому комфортні умови для ігор, а іноді і затишного сну.

Яскраві кольорові килимки розвивають у дитини зорове сприйняття навколишнього світу, допомагають поліпшити слух, тактильні відчуття, моторику, координацію. Вивчаючи килимки, діти розвивають пам'ять, логічні і загальні когнітивні функції з перших місяців життя. Такі засоби можна використовувати на підлозі в дитячій, в наметі, на відпочинку на природі і навіть в поїзді в гості – малюк завжди буде почувати себе комфортно в незнайомій обстановці.

Килимок ігровий для дітей – критерії вибору кращого

Здається на перший погляд простим килимок ігровий для дітей є багатофункціональною приналежністю. Його вибір пов'язаний не тільки з дизайнерським рішенням, яке повинно відповідати загальному інтер'єру дитячої кімнати, але і виконувати свої основні функції. Килимок зобов'язаний створювати максимально комфортні та безпечні умови починаючому повзати і вивчати навколишній світ дитині. Що необхідно враховувати при виборі дитячого килимка:

  • Розмір, товщину, форму і сюжет, який створюють аплікації і відтінки тканини виробу;
  • Відсутність занадто яскравих тонів на тканинах, які збудливо діють на психіку малюка;
  • Якість матеріалів, які повинні відповідати стандартам безпеки, не викликати алергії, мати протигрибкові властивості, добре пропускати повітря;
  • Надійність і довговічність виробу, якість пошиття, можливість легкого прання, чищення та догляду за килимком.

Не влаштовують стандартні готові килимки, які не підходять за якістю дитині і не відповідають дизайну дитячої? В такому разі, слід звернутися до дизайнера і пошити виріб на замовлення.

Замовити розвиваючі ігрові килимки handmade в інтернет-магазині Enfant: ціна, фото, відгуки

Наш інтернет-магазин дизайнерських дитячих виробів представляє ігрові килимки для дітей, виконані вручну вітчизняними майстрами. В категорії представлені готові роботи, виконані по дизайнерських ескізах та авторських ідей замовників. Всі килимки виготовлені з преміальних матеріалів – натурального бавовни, плюшу, наповнювача, сертифікованого за стандартами Eco-Tex Standard. Якість виробів гарантують майстри, які дбають про свій рейтинг і просуванні товару на ринку.

Дитячі розвиваючі килимки handmade в дизайнерському магазині Enfant мають доступну ціну, яка є конкурентною на ринку України завдяки прямій співпраці з майстрами. Роблячи замовлення в нашому інтернет-магазині, можна використовувати фото готових робіт та додавати власні ідеї, які обов'язково врахує майстер, вибирати тканини і їх відтінки. Щоб переконатися в якості робіт, а також професійності і ретельності майстрів, можна вивчити відгуки покупців, які вже зробили у нас замовлення.

Пропозиція від Enfant: Купити дитячий ігровий килимок на підлогу в Дніпрі, Одесі, Києві, Харкові, Львові/Україна

Інтернет-магазин Enfant пропонує купити дитячий килимок на підлогу ручної роботи з найактуальніших ринковими цінами. Наші замовники отримують:

  • Дизайнерську продукцію за доступною ціною і бездоганної якості виконання з гарантією майстра;
  • Великий вибір дитячих килимків в нашому каталозі, ідеї яких можна використовувати при замовленні;
  • Допомога у складанні замовлення, виборі тканин і декору від професійного консультанта;
  • Своєчасне виконання замовлення у строки, обумовлені клієнтом;
  • Швидку доставку товару покупцям в Дніпро, Одесу, Київ, Харків, Львів та інші регіони України.

Залишилися питання про те, як замовити дитячий килимок в інтернет магазині Enfant? Скористайтеся телефонами, Viber або електронною поштою, вказаними в розділі «контакти» на нашому сайті.

Відображати:
Сортування
Затишні ігрові килимки для дівчаток Пуф Зигзаг Рожевий призначені для створення зручної та безпечної ігрової зони для дитини на підлозі. Дуже м'який ігровий килимок, зроблений з чистого 100% бавовни з товстим шаром безпечного наповнювача гіпоалергенного. Виріб виконано з модним принтом зигзаг ні..
1 950 грн
Затишні ігрові килимки для дівчаток Рожева Пастила призначені для створення зручної та безпечної ігрової зони для дитини на підлозі. Дуже м'який ігровий килимок, зроблений з чистого 100% бавовни з товстим шаром безпечного наповнювача гіпоалергенного. Виріб виконано класичних рожево-білих відтінк..
1 950 грн
Теплі ігрові килимки для дівчаток Рожевий Пуф призначені для створення зручної та безпечної ігрової зони для дитини на підлозі. Дуже м'який ігровий килимок, зроблений з чистого 100% бавовни з товстим шаром безпечного наповнювача гіпоалергенного. Виріб виконаний в класичному блакитному кольорі з ..
1 950 грн
Затишні ігрові килимки для дітей Літо призначені для створення зручної та безпечної ігрової зони для дитини на підлозі. Дуже м'який ігровий килимок, зроблений з чистого 100% бавовни з товстим шаром безпечного наповнювача гіпоалергенного. Виріб виконаний в яскравих літніх квіткових кольорах, забе..
1 950 грн
Комфортні ігрові килимки для дітей Пуф Зигзаг Желтыйпредназначены для створення зручної та безпечної ігрової зони для дитини на підлозі. Дуже м'який ігровий килимок, зроблений з чистого 100% бавовни з товстим шаром безпечного наповнювача гіпоалергенного. Виріб виконано з модним принтом зигзаг те..
1 950 грн
Дизайнерські ігрові килимки для дітей Пуф Зигзаг Кольоровий призначені для створення зручної та безпечної ігрової зони для дитини на підлозі. Дуже м'який ігровий килимок, зроблений з чистого 100% бавовни з товстим шаром безпечного наповнювача гіпоалергенного. Виріб виконано з модним принтом зигз..
1 950 грн
Теплі коврики ігрові для дітей Пуф Зигзаг Перловий призначені для створення зручної та безпечної ігрової зони для дитини на підлозі. Дуже м'який ігровий килимок, зроблений з чистого 100% бавовни з товстим шаром безпечного наповнювача гіпоалергенного. Виріб виконано з модним принтом зигзаг вишука..
1 950 грн
Комфортні ігрові килимки для дітей Пуф М'ятний призначені для створення зручної та безпечної ігрової зони для дитини на підлозі. Дуже м'який ігровий килимок, зроблений з чистого 100% бавовни з товстим шаром безпечного наповнювача гіпоалергенного. Виріб виконано з чергуванням білих і м'ят..
1 950 грн
Комфортні ігрові килимки для дітей Пуф Трикутники призначені для створення зручної та безпечної ігрової зони для дитини на підлозі. Дуже м'який ігровий килимок, зроблений з чистого 100% бавовни з товстим шаром безпечного наповнювача гіпоалергенного. Виріб виконано з принтом яскравих червоних і м..
1 950 грн
Комфортні ігрові килимки для дітей Пуф Чорне і Біле призначені для створення зручної та безпечної ігрової зони для дитини на підлозі. Дуже м'який ігровий килимок, зроблений з чистого 100% бавовни з товстим шаром безпечного наповнювача гіпоалергенного. Виріб виконано з чергуванням в шаховому поря..
1 950 грн
Теплі коврики ігрові для дітей Сніжок призначені для створення зручної та безпечної ігрової зони для дитини на підлозі. Дуже м'який ігровий килимок, зроблений з чистого 100% бавовни з товстим шаром безпечного наповнювача гіпоалергенного. Виріб виконаний в класичному білому кольорі, простьобані, ..
1 950 грн
Дизайнерські ігрові килимки для дітей Совушки призначені для створення зручної та безпечної ігрової зони для дитини на підлозі. Дуже м'який ігровий килимок, зроблений з чистого 100% бавовни з товстим шаром безпечного наповнювача гіпоалергенного. Виріб виконано у відтінках топленого молока з весе..
1 950 грн
Комфортні ігрові килимки для дітей Червона Карамель призначені для створення зручної та безпечної ігрової зони для дитини на підлозі. Дуже м'який ігровий килимок, зроблений з чистого 100% бавовни з товстим шаром безпечного наповнювача гіпоалергенного. Виріб виконано класичних червоно-білих контр..
1 950 грн
Авторські ігрові килимки для дітей Яскравий Пуф призначені для створення зручної та безпечної ігрової зони для дитини на підлозі. Дуже м'який ігровий килимок, зроблений з чистого 100% бавовни з товстим шаром безпечного наповнювача гіпоалергенного. Виріб виконаний в класичному білому кольорі з ні..
1 950 грн
Теплі ігрові килимки для хлопчиків Блакитний Пуф призначені для створення зручної та безпечної ігрової зони для дитини на підлозі. Дуже м'який ігровий килимок, зроблений з чистого 100% бавовни з товстим шаром безпечного наповнювача гіпоалергенного. Виріб виконаний в класичному блакитному кольорі..
1 950 грн
Теплі ігрові килимки для хлопчиків Всесвіт призначені для створення зручної та безпечної ігрової зони для дитини на підлозі. Дуже м'який ігровий килимок, зроблений з чистого 100% бавовни з товстим шаром безпечного наповнювача гіпоалергенного. Виріб виконано класичних сіро-білих відтінках з ніжни..
1 950 грн
Дизайнерські ігрові килимки для хлопчиків Дощова Хмаринка призначені для створення зручної та безпечної ігрової зони для дитини на підлозі. Дуже м'який ігровий килимок, зроблений з чистого 100% бавовни з товстим шаром безпечного наповнювача гіпоалергенного. Виріб виконано в блакитному кольорі з ..
1 950 грн
Теплі ігрові килимки для хлопчиків Синє Небо призначені для створення зручної та безпечної ігрової зони для дитини на підлозі. Дуже м'який ігровий килимок, зроблений з чистого 100% бавовни з товстим шаром безпечного наповнювача гіпоалергенного. Виріб виконаний в класичному білому-блакитному коль..
1 950 грн
Комфортні ігрові килимки для хлопчиків Якір призначені для створення зручної та безпечної ігрової зони для дитини на підлозі. М'який зручний килимок, виготовлений з натуральних гіпоалергенних матеріалів, буде створювати комфортні умови під час веселих ігор. Килимок бавовни перлового відтінку з п..
950 грн
Зручний ігровий килимок дитячий Cream Circle призначений для створення зручної та безпечної ігрової зони для дитини на підлозі. Виріб виконаний у вигляді традиційного вінтажного кола пастельного кремового відтінку. Килимок призначений для малюків від 4-5 місяців, носить розвиваючий характер, стимулю..
2 300 грн
Веселий ігровий килимок дитячий Jolly Tiger призначений для створення зручної та безпечної ігрової зони для дитини на підлозі. Виріб виконаний у вигляді веселого дрімаючого тигреня. Килимок призначений для малюків від 4-5 місяців, носить розвиваючий характер, стимулює під час безпечних і зручних іго..
1 800 грн
Модний дитячий ігровий килимок Wise Owl призначений для створення зручної та безпечної ігрової зони для дитини на підлозі. Виріб виконаний у вигляді уважного мудрого совеня. Килимок призначений для малюків від 4-5 місяців, носить розвиваючий характер, стимулює під час безпечних і зручних ігор фізичн..
2 100 грн
Вишуканий ігровий килимок для дівчаток Rabbit Anabel призначений для створення зручної та безпечної ігрової зони для дитини на підлозі. Виріб виконаний у вигляді милого кролика з жовтим бантиком на вушку. Килимок призначений для малюків від 4-5 місяців, носить розвиваючий характер, стимулює під час ..
2 900 грн
Витончений ігровий килимок для дівчаток Rabbit Mary призначений для створення зручної та безпечної ігрової зони для дитини на підлозі. Виріб виконаний у вигляді милого кролика з рожевим бантиком на вушку. Килимок призначений для малюків від 4-5 місяців, носить розвиваючий характер, стимулює під час ..
2 900 грн
Веселий ігровий килимок для дівчаток Rabbit Sonia призначений для створення зручної та безпечної ігрової зони для дитини на підлозі. Виріб виконаний у вигляді милого кролика з перловим бантиком на вушку. Килимок призначений для малюків від 4-5 місяців, носить розвиваючий характер, стимулює під час б..
2 900 грн
Ніжний ігровий килимок для дівчинки Pink Teddy Bear призначений для створення зручної та безпечної ігрової зони для дитини на підлозі. Виріб виконаний у вигляді витонченої рожевого ведмедика Тедді. Килимок призначений для малюків від 4-5 місяців, носить розвиваючий характер, стимулює під час безпечн..
2 100 грн
Вишуканий ігровий килимок для дівчинки Sweet Panda призначений для створення зручної та безпечної ігрової зони для дитини на підлозі. Виріб виконаний у вигляді милої дівчинки-панди з рожевими щічками і бантиком. Килимок призначений для малюків від 4-5 місяців, носить розвиваючий характер, стимулює п..
2 100 грн