Задавайте нам запитання!

 

Наш VIBER

096-691-16-22

 

Пишіть листи

info@enfant.com.ua

 

Купити Дитяча постільна білизна для новонароджених Київ і вся Україна

Ліжечко для новонародженого – це цілий світ для малюка, який тільки починає знайомитися зі своїм оточенням. Безпечне затишний притулок буде перший час охороняти його міцний сон і безтурботне неспання від неприємностей, а також дарувати тепло, затишок і естетичну красу. Постільна білизна є саме тією приналежністю, з якою новонароджені вступають у перший контакт. Від його якості і привабливості залежать перші зорові, тактильні і когнітивні почуття, які малюки отримають, вивчаючи навколишню обстановку.

Вибираючи комплект постільної білизни для новонародженого, слід подбати не тільки про зовнішній привабливості, але і безпеки дитини. Ніжна шкіра малюка повинна стикатися тільки з натуральними матеріалами, не викликають алергії, а наповнювачі подушок та напірників зобов'язані володіти потивогрибковыми властивостями і бути пожежобезпечним.

Комплект постільної білизни для новонароджених – загальні вимоги

Вибираючи комплект постільної білизни для новонароджених дітей, слід керуватися основними вимогами, які забезпечать нормальний фізичний і психологічний розвиток дитини. До загальним вимогам білизни для новонароджених належить:

  • Якість натуральних гіпоалергенних і безпечних для дітей матеріалів, підтверджених відповідними сертифікатами;
  • Розвиваючий ефект – матеріал повинен бути тактильно приємний на дотик і не занадто яскравим. Яскраві відтінки тканин і занадто яскраві принти збудливо діють на новонароджених, у яких лише починає формуватися зір;
  • Легка – дитяча білизна тканина, часто піддається заміні, повинна бути зносостійкою і легко чиститися;
  • Естетичний чинник – дизайн комплекту білизни для новонародженого повинен відповідати загальному інтер'єру дитячої та мати привабливий вигляд.

Якщо у майбутніх батьків немає часу на рукоділля, а асортимент дитячих постільних речей у регіоні не відповідає вимогам безпеки або естетиці, варто звернути увагу на пропозиції спеціалізованих магазинів на інтерактивних майданчиках продажів.

Дитяча постільна білизна handmade в магазині Enfant: ціна, опис, відгуки

Наш інтернет-магазин представляє в даній категорії постільна білизна, виконане руками талановитих вітчизняних майстрів. В каталозі знаходяться готові роботи комплектів дитячої білизни, виконані вручну з європейського сертифікованого бавовни і наповнювача. Високоякісна дизайнерська продукція має бездоганний вигляд, виконана з авторських ідей і має доступну для покупців ціну.

Замовляючи комплект дитячої білизни в нашій компанії, батьки можуть самі взяти участь у його створенні – вибрати тканину, її відтінки, замовити індивідуальні розміри, додати в набір інші компоненти – борти, кокон і пр. Майстер врахує всі побажання замовника і виготовить постільна білизна за його вимогу. При замовленні можна використовувати ідеї, втілені в готових роботах, чиї фото і опису знаходяться на сайті. Віддаючи перевагу майстру, можна познайомитися з відгуками покупців, які придбали у нього дитячу білизну.

Набір постільної білизни для новонароджених купити в інтернет-магазині Enfant з доставкою в Київ, Одесу, Дніпро, Суми, Житомир/Україна

Дитячий дизайнерський інтернет-магазин Enfant пропонує купити набір постільної білизни для новонароджених за доступними цінами. Клієнти, замовляючи дитяча білизна в нашій компанії, отримають:

  • Ексклюзивну продукцію дитячу продукцію з гарантією якості від професійного дизайнера;
  • Конкурентну ринкову ціну на дитяче білизна преміального класу;
  • Можливість зробити індивідуальне замовлення;
  • Своєчасне виконання договору в строки, обумовлені при затвердженні замовлення;
  • Швидку доставку товару покупцям в Київ, Одесу, Дніпро, Суми, Житомир та інші регіони України.

Щоб знати більше про дизайнерських дитячих виробах в інтернет-магазині Enfant, якості продукції та рівень обслуговування клієнтів, користуйтеся контактними телефонами, Viber або електронною поштою, вказаними на нашому сайті.

Відображати:
Сортування
Дизайнерське дитяче постільна білизна в ліжечко Зайчик підійде для стандартної ліжечка новонародженого малюка. Набір складається з простирадла на резинці на стандартний матрац, підодіяльники й наволочки на подушку. Постільна білизна виконано з натурального польського бавовни з принтом веселих блакит..
950 грн
Яскраве дитяче постільна білизна для новонароджених Пір'їнка підійде для стандартної ліжечка новонародженого малюка. Набір складається з простирадла на резинці на стандартний матрац, підодіяльники й наволочки на подушку. Постільна білизна виконано з натурального польського бавовни з принтом яскр..
950 грн
Ніжне дитяче постільна білизна Сластьона підійде для стандартної ліжечка новонародженої дівчинки. Набір складається з простирадла на резинці на стандартний матрац, підодіяльники й наволочки на подушку. Постільна білизна виконано з натурального польського бавовни. Простирадло і подушка рожевого і м&#..
950 грн
Ніжний комплект постільної білизни для дівчинки Принцеса на Горошині підійде для стандартної ліжечка новонародженої дівчинки. Набір складається з простирадла на резинці на стандартний матрац, підодіяльники й наволочки на подушку. Постільна білизна виконано з натурального європейського бавовни, має с..
950 грн
Авторський комплект постільної білизни для новонароджених Ведмедик Тедді підійде для стандартної ліжечка новонародженої дівчинки. Набір складається з простирадла на резинці на стандартний матрац, підодіяльники й наволочки на подушку. Постільна білизна виконано з натурального польського бавовни. Ніжн..
950 грн
Ексклюзивний комплект постільної білизни для новонароджених Лисеня підійде для стандартної ліжечка новонародженого малюка. Набір складається з простирадла на резинці на стандартний матрац, підодіяльники й наволочки на подушку. Постільна білизна виконано з натурального польського бавовни. Ніжна біла ..
950 грн
Затишний комплект постільної білизни для новонародженого Баранець підійде для стандартної ліжечка новонародженого малюка. Набір складається з простирадла на резинці на стандартний матрац, підодіяльники й наволочки на подушку. Постільна білизна виконано з натурального польського бавовни, має сертифік..
950 грн
Яскравий комплект постільної білизни для новонародженого Слоники підійде для стандартної ліжечка новонародженої дівчинки. Набір складається з простирадла на резинці на стандартний матрац, підодіяльники й наволочки на подушку. Постільна білизна виконано з натурального європейського бавовни, має серти..
950 грн
Вишуканий комплект постільної білизни для хлопчика Денді підійде для стандартної ліжечка новонародженого малюка. Набір складається з простирадла на резинці на стандартний матрац, підодіяльники й наволочки на подушку. Постільна білизна виконано з натурального польського бавовни, має сертифікат безпек..
950 грн
Комфортний комплект постільної білизни для хлопчика Сафарі підійде для стандартної ліжечка новонародженого малюка. Набір складається з простирадла на резинці на стандартний матрац, підодіяльники й наволочки на подушку. Постільна білизна виконано з натурального європейського бавовни, має сертифікат б..
950 грн
Дизайнерський комплект постільної білизни для хлопчика Синя Зірочка підійде, як в дитячу ліжечко, так і в коляску новонародженому. Набір складається з дитячого ковдри-пледа і подушки. Постільна білизна виконано з натуральних матеріалів, наповнювач подушки – безпечний гіпоалергенний холлофайбер..
1 300 грн