Задавайте нам запитання!

 

Наш VIBER

096-691-16-22

 

Пишіть листи

info@enfant.com.ua

 

Купити Балдахіни на дитяче ліжечко Київ і вся Україна

Балдахін над ліжечком новонародженого – атрибут дитячої білизни, який призначений захистити малюка від попадання пилу, яскравого світла, а в жаркий час – докучливих комах. Легкий, повітряний полог, що огортає затишний світ дитячого ліжечка, створює атмосферу затишку, тепла і естетичної краси в дитячій кімнаті. Балдахін, виконаний в єдиному дизайнерському стилі з іншим постільною білизною, створить загальний інтер'єрний ансамбль в дитячій кімнаті і буде додатковим ексклюзивним елементом декору.

Балдахін на дитяче ліжечко – 5 критеріїв для вибору захисного полога

Основне призначення дитячого полога – захист малюка від впливу шкідливих оточуючих факторів, тому при виборі моделі слід, крім естетичного фактора, враховувати його пряме призначення. Крім того, балдахін є елементом дитячого постільної білизни, і серед критеріїв вибору слід віддавати перевагу елементам гігієни. Вибираючи дитячий полог, слід враховувати:

  • Склад матеріалів – тканини повинні бути натуральні, легко пропускати повітря, не містити алергенних компонентів;
  • Відтінки – кольори балдахіна повинні бути спокійними, пастельними, не містити найяскравіших елементів декору, які будуть дратівливо діяти на малюка, і заважати йому заснути;
  • Форма і розміри – полог повинен підходити до габаритів ліжечка і кріплення, особливо якщо їх розміри нестандартні;
  • Балдахін не повинен містити дрібних елементів декору, які дитина може відірвати.

Бажаючи мати загальний комплект постільної білизни, а також взяти участь в творчості і втілити власні авторські ідеї при обладнання дитячої кімнати, можна замовити ексклюзивний балдахін у профільного майстра.

Полог handmade на ліжечко новонародженим в інтернет-магазині Еnfant: ціна, відгуки

Інтернет-магазин Еnfant містить великий асортимент готових робіт балдахінів на ліжечко новорожденнных, виготовлених на замовлення. Всі вироби є ексклюзивними, зробленими вручну з сертифікованих і безпечних для дітей матеріалів, і мають бездоганну якість виготовлення. При замовленні клієнти можуть придбати весь комплект білизни або будь-які його елементи і зробити гармонійний дизайнерський набір в дитячу для юного принца або принцеси.

Замовлення виконується за індивідуальними розмірами колиски і кріплення. Клієнти можуть підбирати колір, форму і декор, використовуючи готові роботи або власні авторські ідеї. Наші замовники набувають дитячі пологи з актуальною ціною, не переплачуючи посередникам – майданчик інтернет-магазину об'єднує кращих вітчизняних дизайнерів, встановлюють самостійно вартість своїх послуг та гарантують їх якість. Щоб переконатися у відповідності ціни та якості товарів і послуг в магазині Еnfant, слід ознайомитися з відгуками наших клієнтів.

Купити балдахін на дитяче ліжечко в інтернет-магазині Еnfant з доставкою в Київ, Дніпро, Львів, Суми, Чернігів/Україна

Інтернет-магазин Еnfant рекомендує своїм клієнтам купити балдахін на дитяче ліжечко і отримати наступні переваги:

  • Унікальні дитячі постільні речі ручної роботи за доступною ціною;
  • Натуральні матеріали, гарантія якості роботи;
  • Можливість вибору дизайну балдахіна і замовлення повного набору комплекту в ліжечко;
  • Своєчасне виконання роботи і швидка доставка товару покупцям в Київ, Дніпро, Львів, Суми, Чернігів та інші міста України.

Отримати необхідну інформацію можна, зробивши дзвінок за контактним телефоном або вайберу, номери яких вказані на головній сторінці сайту.

Відображати:
Сортування
Дизайнерський балдахін на дитяче ліжечко Перлова Зірочка призначений для захисту дитини від комах в жаркий період, частинок пилу в повітрі і інших несприятливих компонентів, а також створення найбільш комфортних умов для спокійного сну і неспання. Полог виконаний вручну з високоякісної органзи, підс..
950 грн
Ніжний балдахін на дитяче ліжечко Перлова Корона призначений для захисту дитини від комах в жаркий період, частинок пилу в повітрі і інших несприятливих компонентів, а також створення найбільш комфортних умов для спокійного сну і неспання. Полог виконаний вручну з високоякісної органзи, підстава для..
950 грн
Ексклюзивний балдахін на ліжечко новонародженій дівчинці Колискова для Принцеси призначений для захисту дитини від комах в жаркий період, частинок пилу в повітрі і інших несприятливих компонентів, а також створення найбільш комфортних умов для спокійного сну і неспання. Полог виконаний вручну з висо..
950 грн
Балдахін на ліжечко новонародженій дівчинці Ніжність призначений для захисту дитини від комах в жаркий період, частинок пилу в повітрі і інших несприятливих компонентів, а також створення найбільш комфортних умов для спокійного сну і неспання. Полог виконаний вручну з високоякісної органзи, підстава..
950 грн
Оригінальний балдахін на ліжечко новонародженій дівчинці Рожева Фея призначений для захисту дитини від комах в жаркий період, частинок пилу в повітрі і інших несприятливих компонентів, а також створення найбільш комфортних умов для спокійного сну і неспання. Полог виконаний вручну з високоякісної ор..
950 грн
Балдахін на ліжечко новонародженій дівчинці Рожевий Мигдаль призначений для захисту дитини від комах в жаркий період, частинок пилу в повітрі і інших несприятливих компонентів, а також створення найбільш комфортних умов для спокійного сну і неспання. Полог виконаний вручну з високоякісної органзи, п..
950 грн
Балдахін на ліжечко новонародженій дівчинці Срібляста Вербена призначений для захисту дитини від комах в жаркий період, частинок пилу в повітрі і інших несприятливих компонентів, а також створення найбільш комфортних умов для спокійного сну і неспання. Полог виконаний вручну з високоякісної органзи,..
950 грн
Балдахін на ліжечко новонародженій дівчинці Французька Троянда призначений для захисту дитини від комах в жаркий період, частинок пилу в повітрі і інших несприятливих компонентів, а також створення найбільш комфортних умов для спокійного сну і неспання. Полог виконаний вручну з високоякісної органзи..
950 грн
Авторський балдахін на ліжечко новонародженого Біла Троянда призначений для захисту дитини від комах в жаркий період, частинок пилу в повітрі і інших несприятливих компонентів, а також створення найбільш комфортних умов для спокійного сну і неспання. Полог виконаний вручну з високоякісної органзи, п..
950 грн
Оригінальний балдахін на ліжечко новонародженого Гейнсборо призначений для захисту дитини від комах в жаркий період, частинок пилу в повітрі і інших несприятливих компонентів, а також створення найбільш комфортних умов для спокійного сну і неспання. Полог виконаний вручну з високоякісної органзи, пі..
950 грн
Ексклюзивний балдахін на ліжечко новонародженого Гліцинія призначений для захисту дитини від комах в жаркий період, частинок пилу в повітрі і інших несприятливих компонентів, а також створення найбільш комфортних умов для спокійного сну і неспання. Полог виконаний вручну з високоякісної органзи, під..
950 грн
Оригінальний балдахін на ліжечко новонародженого Зірочка Моя призначений для захисту дитини від комах в жаркий період, частинок пилу в повітрі і інших несприятливих компонентів, а також створення найбільш комфортних умов для спокійного сну і неспання. Полог виконаний вручну з високоякісної органзи, ..
950 грн
Вишуканий балдахін на ліжечко новонародженого Лілея призначений для захисту дитини від комах в жаркий період, частинок пилу в повітрі і інших несприятливих компонентів, а також створення найбільш комфортних умов для спокійного сну і неспання. Полог виконаний вручну з високоякісної органзи, підстава ..
950 грн
Захисний балдахін на ліжечко новонародженого Лісова Казка призначений для захисту дитини від комах в жаркий період, частинок пилу в повітрі і інших несприятливих компонентів, а також створення найбільш комфортних умов для спокійного сну і неспання. Полог виконаний вручну з високоякісної органзи, під..
950 грн
Вінтажний балдахін на ліжечко новонародженого Мережива призначений для захисту дитини від комах в жаркий період, частинок пилу в повітрі і інших несприятливих компонентів, а також створення найбільш комфортних умов для спокійного сну і неспання. Полог виконаний вручну з високоякісної органзи, підста..
950 грн
Авторський балдахін на ліжечко новонародженого Сонячний Зайчик призначений для захисту дитини від комах в жаркий період, частинок пилу в повітрі і інших несприятливих компонентів, а також створення найбільш комфортних умов для спокійного сну і неспання. Полог виконаний вручну з високоякісної органзи..
950 грн
Балдахін на ліжечко новонародженому хлопчикові М'ятні Сни призначений для захисту дитини від комах в жаркий період, частинок пилу в повітрі і інших несприятливих компонентів, а також створення найбільш комфортних умов для спокійного сну і неспання. Полог виконаний вручну з високоякісної органзи,..
950 грн
Елегантний балдахін на ліжечко новонародженому хлопчикові Ніагара призначений для захисту дитини від комах в жаркий період, частинок пилу в повітрі і інших несприятливих компонентів, а також створення найбільш комфортних умов для спокійного сну і неспання. Полог виконаний вручну з високоякісної орга..
950 грн
Вишуканий балдахін на ліжечко новонародженому хлопчикові Нефритова Казка призначений для захисту дитини від комах в жаркий період, частинок пилу в повітрі і інших несприятливих компонентів, а також створення найбільш комфортних умов для спокійного сну і неспання. Полог виконаний вручну з високоякісн..
950 грн
Дизайнерський балдахін на ліжечко новонародженому хлопчикові Чемпіон призначений для захисту дитини від комах в жаркий період, частинок пилу в повітрі і інших несприятливих компонентів, а також створення найбільш комфортних умов для спокійного сну і неспання. Полог виконаний вручну з високоякісної о..
950 грн