Задавайте нам запитання!

 

Наш VIBER

096-691-16-22

 

Пишіть листи

info@enfant.com.ua

 

Купити Бортики в ліжечко для новонароджених Київ і вся Україна

Захисні бортики в ліжечко для новонароджених – це постільна приналежність в дитячу ліжечко, яка призначена захистити новонародженого від протягів, холодних стін, а також травмонебезпечних ситуацій під час неспання дитини. Бампери-подушки, правильно закріплені на бортах ліжка створять затишну і теплу обстановку і виключать удари про конструкцію ліжка під час руху малюка.

Захисні бортики, як і будь-яка постільна приналежність для новонародженого, повинні відповідати вимогам безпеки, мати антиалергенні властивості, перешкоджати утворенню всередині подушок грибків, цвілі і бути стійкими до частого прання. Бампери можуть бути суцільними по периметру ліжечка або складатися з окремих подушок, які несуть додаткову розвиваючу навантаження.

Бортики в ліжечко для новонароджених – захисні і розвиваючі функції

Дбайливі батьки, які намагаються створити максимально комфортні умови своїй дитині, вибираючи постільна білизна в ліжечко новонародженого. Вибір бамперів, насамперед, пов'язаний з їх функціональністю, надійністю і естетичними уподобаннями батьків:

  • Натуральні матеріали з гіпоалергенним ефектом;
  • Можливість доступу свіжого повітря в ліжечко малюка;
  • Міцність кріплення до бортів ліжечка;
  • Можливість легкого прання, тривале збереження форми і функціональності постільних приналежностей;
  • Можливість створити єдиний комплект з іншими постільними речами та ін.

Що отримує дитина, якщо його ліжко забезпечена бамперами-подушками? Малюкові забезпечено захист від ударів об дерев'яну поверхню, вони захищають дитину від ударів об жорстку дерев'яну поверхню, від протягів і пилу під час провітрювання і холодних стін. Бортики не дають випасти іграшок за межі ліжка, а ексклюзивний дизайн подушок швидко навчить малюка розуміти форми і відтінки. Немає часу на рукоділля та бажаєте довірити виготовлення постільної білизни дитині майстру? Наш інтернет-магазин дизайнерських дитячих виробів надасть можливість замовити захисні бортики не тільки потрібного фасону, але і кольору.

Бортики подушки в ліжечко в інтернет-магазині Еnfant: ціна, фото, відгуки

У нашому каталозі представлені увазі покупців захисні бортики подушки в ліжечко в якості прикладів готових робіт наших майстрів. Висока якість роботи, застосування модних дитячих матеріалів, безпека вироби разом з доступною ціною роблять покупку дитячої білизни в нашому інтернет-магазині Еnfant практичною і ексклюзивною. При замовленні можна скористатися готовими прикладами і фото дизайнерських робіт або придумати власну ідею, яку обов'язково врахує майстер.

Замовляючи дитяча білизна в нашому магазині, слід пам'ятати, що бортики виготовляються вручну, на їх виконання необхідно час і строки виготовлення виробів будуть залежати від завантаженості майстра. Про якість роботи дизайнера можна дізнатися не тільки з каталогу його робіт, але і відгуків клієнтів, які вже скористалися його послугами. Не забудьте після отримання готового виробу повернутися на наш сайт і залишити свою думку про роботу українських дизайнерів.

Купити бортики в ліжечко з доставкою в Одесу, Дніпро, Київ, Полтаву, Луцьк/Україна

Інтернет-магазин дитячих дизайнерських виробів Еnfant пропонує купити бортики в ліжечко дитині, виконані вручну. Наші клієнти отримають:

  • Преміальна якість дитячого постільної білизни за доступною ціною;
  • Ексклюзивні бортики, виконані в єдиному екземплярі;
  • Можливість створити комплект дитячої білизни в ліжечко;
  • Допомога при складанні замовлення, облік побажань та авторських ідей клієнта;
  • Своєчасне виготовлення бортів і швидка доставка товару в Одесу, Дніпро, Київ, Полтаву, Луцьк та інші регіони України.

Залишилися питання про дитячих бамперах-подушках і послуги в інтернет магазині Еnfant? Використовуйте контактні телефони, вказані на сайті, Viber або електронну пошту та отримуйте безкоштовну консультацію наших майстрів.

Відображати:
Сортування
Бампери подушки в ліжечко Всі Мої Друзі призначені для створення зони безпечного сну та ігор дитини. Бампери виконані у вигляді подушок, надійно кріпляться стрічкою в ногах і головах ліжка. Виріб виготовлено з безпечних гіпоалергенних матеріалів у формі забавних іграшок звіряток – двох веселих..
2 100 грн
Бампери подушки в ліжечко дівчинці Сиренити призначені для створення зони безпечного сну та ігор дитини. Бампери виконані у вигляді подушок, надійно кріпляться стрічкою з трьох бортів ліжечка. виготовлено з безпечних гіпоалергенних матеріалів в лавандових тонах, центральна подушка прикрашена малюнко..
1 850 грн
Бампери подушки в ліжечко новонародженим Заповідник призначені для організації безпечного сну і неспання новонароджених. Бортики виконані у формі подушок-іграшок, надійно кріпляться по периметру ліжечка нековзними стрічками. 4 стандартні подушки 30х30 захищають узголів'я і нижню частину ліжечка...
2 100 грн
Бампери подушки в ліжечко хлопчикові Веселий Єнот призначені для створення зони безпечного сну та ігор дитини. Бампери виконані у вигляді подушок, надійно кріпляться стрічкою з трьох бортів ліжечка, виготовлено з безпечних гіпоалергенних матеріалів, широкі бічні подушки прикрашені малюнком симпатичн..
1 350 грн
Витончені бампери-подушки на ліжечко дівчинці Рожевий Единорогпредназначены для створення зони безпечного сну та ігор дитини. Бампери виконані у вигляді подушок, надійно кріпляться стрічкою до бортів ліжка в ногах та головах. Виріб виготовлено з безпечних гіпоалергенних матеріалів у формі маленької ..
1 700 грн
Розвиваючі бампери-подушки на ліжечко новонародженим Казкова Ніч призначені для створення зони безпечного сну та ігор дитини. Бампери виконані у вигляді подушок, надійно кріпляться стрічкою до бортів ліжка в ногах та головах. Виріб виготовлено з безпечних гіпоалергенних матеріалів в персиково-перлин..
1 700 грн
Бампери подушки Подорож в Африку призначені для створення зони безпечного сну та ігор дитини. Бампери виконані у вигляді подушок, надійно кріпляться стрічкою в ногах і головах ліжка. Виріб виготовлено з безпечних гіпоалергенних матеріалів у формі дитинчат африканських тварин – жирафа, бегемоти..
2 200 грн
Бампери подушки хлопчикові Класика призначені для створення зони безпечного сну та ігор дитини. Бампери виконані у формі стандартних подушок на 3 сторони ліжечка, що кріпляться до бортів ліжка нековзною репсової стрічкою. 2 широкі подушки 30х60 см призначені захищати ноги і головах ліжечка, 4 станда..
1 650 грн
Бортик в кругле ліжечко Вінтаж - це комплект бамперів-подушок, призначений для організації безпечного сну і неспання новонародженої принцеси. Бампер встановлюється на 3 сторони ліжечка і кріпиться до бортів нековзною репсовою стрічкою. Подушки формату 30х30 прикрашені витонченими рюшами, б..
2 400 грн
Бортик в кругле ліжечко Гуси-Лебеді - це комплект бамперів-подушок, призначений для організації безпечного сну і неспання новонародженої принцеси. Бампер встановлюється на 3 сторони ліжечка і кріпиться до бортів нековзною репсовою стрічкою. Подушки єдиноріг, зайка, кошеня, ведмедик створен..
1 250 грн
Бортик в кругле ліжечко Мій Маленький Герой призначений для створення зони безпечного сну та ігор дитини. Борти виконані у вигляді подушок, надійно кріпляться стрічкою по трьом сторонам бортів ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Борти виготовлені з безпечних гіпоалергенних матер..
2 250 грн
Бортик в ліжечко новонародженій дівчинці Аврора призначений для створення зони безпечного сну та ігор дитини, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бампери надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до бортів ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бортики виготовлені з безпечних гіпоалерг..
1 300 грн
Бортик в ліжечко новонародженій дівчинці Зайка Моя призначений для створення зони безпечного сну та ігор дитини. Борти виконані у вигляді подушок, надійно кріпляться стрічкою по трьом сторонам бортів ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Борти виготовлені з безпечних гіпоалергенни..
1 350 грн
Бортик в ліжечко новонародженому Ведмедик Тедді призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених. Бортики виконані у вигляді подушок, надійно кріпляться стрічкою по трьох сторонах бортів ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бортики виготовлені з безпечних гіпоалергенних..
2 250 грн
Бортик в ліжечко новонародженому Колискова для Принца призначений для створення зони безпечного сну та ігор дитини. Борти виконані у вигляді подушок, надійно кріпляться стрічкою по трьом сторонам бортів ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Борти виготовлені з безпечних гіпоалерге..
1 700 грн
Бортик в ліжечко новонародженому перловий Бісер призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених. Бортики виконані у вигляді суцільних килимків, надійно кріпляться стрічкою по трьох сторонах бортів ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бортики виготовлені з безпечних гіп..
1 750 грн
Бортик в ліжечко Райдужний Єдиноріг призначений для створення зони безпечного сну і неспання новонародженої принцеси, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бампери надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до бортів ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Борти виготовлені з без..
1 700 грн
Бортик дитячий в ліжечко I Love Toys - це комплект бамперів-подушок, призначений для організації безпечного сну і неспання новонародженого принца або принцеси, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бампери надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до бортів ліжка, захищаючи д..
1 700 грн