Задавайте нам запитання!

 

Наш VIBER

096-691-16-22

 

Пишіть листи

info@enfant.com.ua

 

Купити Бортики в ліжечко для новонароджених Київ і вся Україна

Захисні бортики в ліжечко для новонароджених – це постільна приналежність в дитячу ліжечко, яка призначена захистити новонародженого від протягів, холодних стін, а також травмонебезпечних ситуацій під час неспання дитини. Бампери-подушки, правильно закріплені на бортах ліжка створять затишну і теплу обстановку і виключать удари про конструкцію ліжка під час руху малюка.

Захисні бортики, як і будь-яка постільна приналежність для новонародженого, повинні відповідати вимогам безпеки, мати антиалергенні властивості, перешкоджати утворенню всередині подушок грибків, цвілі і бути стійкими до частого прання. Бампери можуть бути суцільними по периметру ліжечка або складатися з окремих подушок, які несуть додаткову розвиваючу навантаження.

Бортики в ліжечко для новонароджених – захисні і розвиваючі функції

Дбайливі батьки, які намагаються створити максимально комфортні умови своїй дитині, вибираючи постільна білизна в ліжечко новонародженого. Вибір бамперів, насамперед, пов'язаний з їх функціональністю, надійністю і естетичними уподобаннями батьків:

  • Натуральні матеріали з гіпоалергенним ефектом;
  • Можливість доступу свіжого повітря в ліжечко малюка;
  • Міцність кріплення до бортів ліжечка;
  • Можливість легкого прання, тривале збереження форми і функціональності постільних приналежностей;
  • Можливість створити єдиний комплект з іншими постільними речами та ін.

Що отримує дитина, якщо його ліжко забезпечена бамперами-подушками? Малюкові забезпечено захист від ударів об дерев'яну поверхню, вони захищають дитину від ударів об жорстку дерев'яну поверхню, від протягів і пилу під час провітрювання і холодних стін. Бортики не дають випасти іграшок за межі ліжка, а ексклюзивний дизайн подушок швидко навчить малюка розуміти форми і відтінки. Немає часу на рукоділля та бажаєте довірити виготовлення постільної білизни дитині майстру? Наш інтернет-магазин дизайнерських дитячих виробів надасть можливість замовити захисні бортики не тільки потрібного фасону, але і кольору.

Бортики подушки в ліжечко в інтернет-магазині Еnfant: ціна, фото, відгуки

У нашому каталозі представлені увазі покупців захисні бортики подушки в ліжечко в якості прикладів готових робіт наших майстрів. Висока якість роботи, застосування модних дитячих матеріалів, безпека вироби разом з доступною ціною роблять покупку дитячої білизни в нашому інтернет-магазині Еnfant практичною і ексклюзивною. При замовленні можна скористатися готовими прикладами і фото дизайнерських робіт або придумати власну ідею, яку обов'язково врахує майстер.

Замовляючи дитяча білизна в нашому магазині, слід пам'ятати, що бортики виготовляються вручну, на їх виконання необхідно час і строки виготовлення виробів будуть залежати від завантаженості майстра. Про якість роботи дизайнера можна дізнатися не тільки з каталогу його робіт, але і відгуків клієнтів, які вже скористалися його послугами. Не забудьте після отримання готового виробу повернутися на наш сайт і залишити свою думку про роботу українських дизайнерів.

Купити бортики в ліжечко з доставкою в Одесу, Дніпро, Київ, Полтаву, Луцьк/Україна

Інтернет-магазин дитячих дизайнерських виробів Еnfant пропонує купити бортики в ліжечко дитині, виконані вручну. Наші клієнти отримають:

  • Преміальна якість дитячого постільної білизни за доступною ціною;
  • Ексклюзивні бортики, виконані в єдиному екземплярі;
  • Можливість створити комплект дитячої білизни в ліжечко;
  • Допомога при складанні замовлення, облік побажань та авторських ідей клієнта;
  • Своєчасне виготовлення бортів і швидка доставка товару в Одесу, Дніпро, Київ, Полтаву, Луцьк та інші регіони України.

Залишилися питання про дитячих бамперах-подушках і послуги в інтернет магазині Еnfant? Використовуйте контактні телефони, вказані на сайті, Viber або електронну пошту та отримуйте безкоштовну консультацію наших майстрів.

Відображати:
Сортування
Бортик для дитячої золота Веселка призначений для створення зони безпечного сну та ігор новонароджених, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бортики надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до боків ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бампери виготовлені з безпечних гіпоалергенних м..
1 750 грн
Бортик для дитячої Мінні Маус призначений для створення зони безпечного сну та ігор новонародженої принцеси, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бортики надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до боків ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бампери виготовлені з безпечних гіпоалерген..
1 750 грн
Бортик для дитячого ліжка Персикова Казка призначений для створення зони безпечного сну та ігор новонароджених малюків, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бортики надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до бортів ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бампери виготовлені з безпечних..
1 450 грн
Бортик для ліжка дівчинці Аврора призначений для створення зони безпечного сну та ігор новонародженої принцеси, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бортики надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до боків ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бампери виготовлені з безпечних гіпоалер..
1 750 грн
Бортик для ліжка Золоте Сердечко призначений для створення зони безпечного сну та ігор новонароджених малюків, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бортики надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до бортів ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бампери виготовлені з безпечних гіпоалер..
1 450 грн
Бортик захисний Зоряна Казка призначений для створення зони безпечного сну та ігор новонароджених, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бампери надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до бортів ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бортики виготовлені з безпечних гіпоалергенних матер..
2 200 грн
Бортик косичка Капучіно призначений для створення зони безпечного сну та ігор новонароджених, встановлюється по периметру ліжечка. Бампери захищають дитину від ударів і протягів, а також не обмежують батькам огляд для спостереження за малюком. Бортики виготовлені з безпечних гіпоалергенних матеріалі..
3 350 грн
Бортик косичка річкові перли призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених. Бампер виконаний з трьох гнучких валиків з наповнювачем, переплетених в традиційну косичку, яка захищає дитину від ударів і протягів. У виробництві бамперів використаний натуральний бавовняний велюр тр..
650 грн
Бортик косичка Троянда & М'ята призначений для організації безпечного сну і неспання новонароджених. Бампер виконаний з трьох гнучких валиків з наповнювачем, переплетених в традиційну косичку, яка захищає дитину від ударів і протягів. У виробництві бамперів використаний натуральний бавовняни..
650 грн
Бортики в дитяче ліжечко Колискова для Тедді призначені для створення зони безпечного сну та ігор новонародженого принца, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бортики надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до боків ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бампери виготовлені з безпечни..
1 450 грн
Бортики в дитяче ліжечко Мамина Казка призначені для створення зони безпечного сну та ігор новонароджених малюків, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бортики надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до бортів ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бампери виготовлені з безпечних гіпо..
1 650 грн
Бортики в дитячу Принцеса Лебідь призначений для створення зони безпечного сну та ігор новонародженої принцеси, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бампери надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до бортів ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бортики виготовлені з безпечних гіпоале..
2 100 грн
Бортики в круглу ліжечко кремова Казка призначені для створення зони безпечного сну та ігор новонароджених малюків, встановлюється по периметру ліжечка. Бампери виготовлені з безпечних гіпоалергенних матеріалів у формі комплекту з кіски і двох подушок-іграшок – зірочки і білосніжної хмаринки. ..
1 650 грн
Бортики в ліжечко Бузкова Казка призначений для створення зони безпечного сну та ігор новонароджених, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бампери надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до бортів ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бортики виготовлені з безпечних гіпоалергенних ма..
2 200 грн
Бортики в ліжечко молочний Шоколад призначені для організації безпечного сну і неспання новонароджених. Бампер виконаний з трьох гнучких валиків з наповнювачем, переплетених в традиційну косичку, яка захищає дитину від ударів і протягів. У виробництві бамперів використаний натуральний бавовняний вел..
650 грн
Бортики для дитячої персиковий Сад призначені для організації безпечного сну і неспання новонароджених. Бампер виконаний з трьох гнучких валиків з наповнювачем, переплетених в традиційну косичку, яка захищає дитину від ударів і протягів. У виробництві бамперів використаний натуральний бавовняний вел..
650 грн
Бортики для дитячої повітряна Пастила призначені для організації безпечного сну і неспання новонароджених. Бампер виконаний з трьох гнучких валиків з наповнювачем, переплетених в традиційну косичку, яка захищає дитину від ударів і протягів. У виробництві бамперів використаний натуральний бавовняний ..
650 грн
Бортики для дитячої кімнати призначений для створення зони безпечного сну та ігор новонароджених, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бампери надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до бортів ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бортики виготовлені з безпечних гіпоалергенних матері..
2 300 грн
Бортики для дитячого ліжечка Крем і Шоколад призначений для створення зони безпечного сну та ігор новонароджених, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бампери надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до бортів ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бортики виготовлені з безпечних гіпоа..
2 200 грн
Бортики косички в дитячу Морський Бриз призначені для організації безпечного сну і неспання новонароджених. Бампер виконаний з трьох гнучких валиків з наповнювачем, переплетених в традиційну косичку, яка захищає дитину від ударів і протягів. У виробництві бамперів використаний натуральний бавовняний..
650 грн
Бортики косички в ліжечко Лазурний Берег призначені для організації безпечного сну і неспання новонароджених. Бампер виконаний з трьох гнучких валиків з наповнювачем, переплетених в традиційну косичку, яка захищає дитину від ударів і протягів. У виробництві бамперів використаний натуральний бавовнян..
1 660 грн
Бортики косички в ліжечко рожевий перли призначені для організації безпечного сну і неспання новонароджених. Бампер виконаний з трьох гнучких валиків з наповнювачем, переплетених в традиційну косичку, яка захищає дитину від ударів і протягів. У виробництві бамперів використаний натуральний бавовняни..
650 грн
Бортики косички Мокачино призначені для організації безпечного сну і неспання новонароджених. Бампер виконаний з трьох гнучких валиків з наповнювачем, переплетених в традиційну косичку, яка захищає дитину від ударів і протягів. У виробництві бамперів використаний натуральний бавовняний велюр трьох к..
650 грн
Бортики косички Сиреніті призначені для організації безпечного сну і неспання новонароджених. Бампер виконаний з трьох гнучких валиків з наповнювачем, переплетених в традиційну косичку, яка захищає дитину від ударів і протягів. У виробництві бамперів використаний натуральний бавовняний велюр трьох к..
650 грн
Бортики на дитяче ліжечко Білий Кролик призначений для створення зони безпечного сну та ігор новонароджених, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бортики надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до боків ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бампери виготовлені з безпечних гіпоалерген..
1 750 грн
Бортики на дитяче ліжечко Маленький Тедді призначені для створення зони безпечного сну та ігор новонародженого принца, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бортики надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до боків ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бампери виготовлені з безпечних г..
1 700 грн
Бортики подушки Гуси-лебеді призначений для створення зони безпечного сну та ігор новонароджених, встановлюється на 3 сторони ліжечка. Бампери надійно кріпляться нековзною репсовою стрічкою до бортів ліжка, захищаючи дитину від ударів і протягів. Бортики виготовлені з безпечних гіпоалергенних матері..
2 200 грн