Задавайте нам запитання!

 

Наш VIBER

096-691-16-22

 

Пишіть листи

info@enfant.com.ua

 

Купити Бортики в ліжечко для новонароджених Київ і вся Україна

Захисні бортики в ліжечко для новонароджених – це постільна приналежність в дитячу ліжечко, яка призначена захистити новонародженого від протягів, холодних стін, а також травмонебезпечних ситуацій під час неспання дитини. Бампери-подушки, правильно закріплені на бортах ліжка створять затишну і теплу обстановку і виключать удари про конструкцію ліжка під час руху малюка.

Захисні бортики, як і будь-яка постільна приналежність для новонародженого, повинні відповідати вимогам безпеки, мати антиалергенні властивості, перешкоджати утворенню всередині подушок грибків, цвілі і бути стійкими до частого прання. Бампери можуть бути суцільними по периметру ліжечка або складатися з окремих подушок, які несуть додаткову розвиваючу навантаження.

Бортики в ліжечко для новонароджених – захисні і розвиваючі функції

Дбайливі батьки, які намагаються створити максимально комфортні умови своїй дитині, вибираючи постільна білизна в ліжечко новонародженого. Вибір бамперів, насамперед, пов'язаний з їх функціональністю, надійністю і естетичними уподобаннями батьків:

  • Натуральні матеріали з гіпоалергенним ефектом;
  • Можливість доступу свіжого повітря в ліжечко малюка;
  • Міцність кріплення до бортів ліжечка;
  • Можливість легкого прання, тривале збереження форми і функціональності постільних приналежностей;
  • Можливість створити єдиний комплект з іншими постільними речами та ін.

Що отримує дитина, якщо його ліжко забезпечена бамперами-подушками? Малюкові забезпечено захист від ударів об дерев'яну поверхню, вони захищають дитину від ударів об жорстку дерев'яну поверхню, від протягів і пилу під час провітрювання і холодних стін. Бортики не дають випасти іграшок за межі ліжка, а ексклюзивний дизайн подушок швидко навчить малюка розуміти форми і відтінки. Немає часу на рукоділля та бажаєте довірити виготовлення постільної білизни дитині майстру? Наш інтернет-магазин дизайнерських дитячих виробів надасть можливість замовити захисні бортики не тільки потрібного фасону, але і кольору.

Бортики подушки в ліжечко в інтернет-магазині Еnfant: ціна, фото, відгуки

У нашому каталозі представлені увазі покупців захисні бортики подушки в ліжечко в якості прикладів готових робіт наших майстрів. Висока якість роботи, застосування модних дитячих матеріалів, безпека вироби разом з доступною ціною роблять покупку дитячої білизни в нашому інтернет-магазині Еnfant практичною і ексклюзивною. При замовленні можна скористатися готовими прикладами і фото дизайнерських робіт або придумати власну ідею, яку обов'язково врахує майстер.

Замовляючи дитяча білизна в нашому магазині, слід пам'ятати, що бортики виготовляються вручну, на їх виконання необхідно час і строки виготовлення виробів будуть залежати від завантаженості майстра. Про якість роботи дизайнера можна дізнатися не тільки з каталогу його робіт, але і відгуків клієнтів, які вже скористалися його послугами. Не забудьте після отримання готового виробу повернутися на наш сайт і залишити свою думку про роботу українських дизайнерів.

Купити бортики в ліжечко з доставкою в Одесу, Дніпро, Київ, Полтаву, Луцьк/Україна

Інтернет-магазин дитячих дизайнерських виробів Еnfant пропонує купити бортики в ліжечко дитині, виконані вручну. Наші клієнти отримають:

  • Преміальна якість дитячого постільної білизни за доступною ціною;
  • Ексклюзивні бортики, виконані в єдиному екземплярі;
  • Можливість створити комплект дитячої білизни в ліжечко;
  • Допомога при складанні замовлення, облік побажань та авторських ідей клієнта;
  • Своєчасне виготовлення бортів і швидка доставка товару в Одесу, Дніпро, Київ, Полтаву, Луцьк та інші регіони України.

Залишилися питання про дитячих бамперах-подушках і послуги в інтернет магазині Еnfant? Використовуйте контактні телефони, вказані на сайті, Viber або електронну пошту та отримуйте безкоштовну консультацію наших майстрів.

Відображати:
Сортування
Витончені бампери-подушки на ліжечко дівчинці Рожевий Единорогпредназначены для створення зони безпечного сну та ігор дитини. Бампери виконані у вигляді подушок, надійно кріпляться стрічкою до бортів ліжка в ногах та головах. Виріб виготовлено з безпечних гіпоалергенних матеріалів у формі маленької ..
1 700 грн
Розвиваючі бампери-подушки на ліжечко новонародженим Казкова Ніч призначені для створення зони безпечного сну та ігор дитини. Бампери виконані у вигляді подушок, надійно кріпляться стрічкою до бортів ліжка в ногах та головах. Виріб виготовлено з безпечних гіпоалергенних матеріалів в персиково-перлин..
2 100 грн
Бортики в круглу ліжечко дівчинці Кролик Банні призначені для організації безпечного сну і неспання новонародженої принцеси. Бампери виконані у формі стандартних подушок, надійно кріпляться по периметру ліжечка міцними стрічками. Подушки білого і лососево-рожевого кольорів прикрашені бісерної рядком..
2 100 грн
Бортики в кругле ліжечко дівчинці Рожевий Зайчик призначені для організації безпечного сну і неспання новонародженої принцеси. Бампери виконані у формі стандартних подушок, надійно кріпляться по периметру ліжечка міцними стрічками. Подушки білого і лососево-рожевого кольорів прикрашені бісерної..
2 100 грн
Бортики в кругле ліжечко дівчинці Французька Троянда призначені для організації безпечного сну і неспання новонародженої принцеси. Бампери виконані у формі подушок, надійно кріпляться по периметру ліжечка міцними стрічками. Вироби виготовлені з безпечних гіпоалергенних матеріалів у формі подушо..
1 600 грн
Бортики в кругле ліжечко Сімба призначені для організації безпечного сну і неспання новонароджених малюків. Бампери виконані у формі подушок, надійно кріпляться по периметру ліжечка. Вироби виготовлені з безпечних гіпоалергенних матеріалів у формі подушок стандартних 30х30, на дві з яких вручну..
1 800 грн
Бортики в кругле ліжечко Сірий Зайчик призначені для організації безпечного сну і неспання новонароджених малюків. Бампери виконані у формі подушок, надійно кріпляться по периметру ліжечка. Вироби виготовлені з безпечних гіпоалергенних матеріалів у формі подушок стандартних 30х30 і доповнені ба..
2 100 грн
Бортики в кругле ліжечко хлопчикові Блакитний Бон-Бон призначені для організації безпечного сну і неспання новонародженого принца. Бампери виконані у формі килимка бон-бон, надійно кріпиться по периметру ліжечка міцними стрічками. В комплект бамперів входить подушка-іграшка Зайчик. Вироби вигот..
1 850 грн
Бортики в кругле ліжечко хлопчикові Котейко призначені для організації безпечного сну і неспання новонароджених малюків. Бампери виконані у формі подушок, надійно кріпляться по периметру ліжечка міцними стрічками. Вироби виготовлені з безпечних гіпоалергенних матеріалів у формі подушок стандарт..
1 800 грн
Бортики в круглу ліжечко Мої Подружки призначені для організації безпечного сну і неспання новонародженої принцеси. Бампери виконані у формі подушок, надійно кріпляться по периметру ліжечка, комплект доповнено бортиком-кіскою. Вироби виготовлені з безпечних гіпоалергенних матеріалів у формі подушок-..
1 600 грн
Бортики в ліжечко дівчинці Мінні і Єдиноріг призначені для організації безпечного сну і неспання новонароджених малюків. Бампери виконані у вигляді подушок, надійно кріпляться на трьох (чотирьох) сторонах ліжечка стрічкою до заднього борту, в ногах і головах. Виріб виготовлено з безпечних гіпоалерге..
2 200 грн
Бортики в ліжечко дівчинці Мінні Маус призначені для організації безпечного сну і неспання новонародженої дівчинки. Бампери виконані у вигляді подушок, надійно кріпляться на трьох (чотирьох) сторонах ліжечка стрічкою до заднього борту, в ногах і головах. Виріб виготовлено з безпечних гіпоалергенних ..
2 200 грн
Комфортні бортики в ліжечко дівчинці Сон в Літню Ніч призначені для створення зони безпечного сну та ігор дитини. Бампери виконані у вигляді подушок, надійно кріпляться стрічкою до бортів ліжка в ногах та головах. Виріб виготовлено з безпечних гіпоалергенних матеріалів у формі подушок, що зображують..
2 100 грн
Бортики в ліжечко для дівчинки Сестрички призначені для організації безпечного сну і неспання новонародженої дівчинки. Бампери виконані у вигляді подушок, надійно кріпляться на трьох (чотирьох) сторонах ліжечка стрічкою до заднього борту, в ногах і головах. Виріб виготовлено з безпечних гіпоалергенн..
2 500 грн
Бортики в ліжечко для хлопчика Сімба призначені для організації безпечного сну і неспання новонародженого. Бампери виконані у вигляді подушок, надійно кріпляться на трьох (чотирьох) сторонах ліжечка стрічкою до заднього борту, в ногах і головах. Виріб виготовлено з безпечних гіпоалергенних матеріалі..
2 500 грн
Бортики в ліжечко Дружний Ліс призначені для організації безпечного сну і неспання новонароджених малюків. Бампери виконані у вигляді подушок, надійно кріпляться на трьох (чотирьох) сторонах ліжечка стрічкою до заднього борту, в ногах і головах. Виріб виготовлено з безпечних гіпоалергенних матеріалі..
2 100 грн
Авторські бортики в ліжечко новонародженим Сріблясті Сни призначені для створення зони безпечного сну та ігор дитини. Бампери виконані у вигляді подушок, надійно кріпляться стрічкою до бортів ліжка в ногах та головах. Виріб виготовлено з безпечних гіпоалергенних матеріалів в персиково-сріблястих кол..
2 100 грн
Затишні бортики в ліжечко новонародженим Сріблястий Єдиноріг призначені для створення зони безпечного сну та ігор дитини. Бампери виконані у вигляді подушок, надійно кріпляться стрічкою до бортів ліжка в ногах та головах. Виріб виготовлено з безпечних гіпоалергенних матеріалів в пісочно-перлинних ві..
2 100 грн