Задавайте нам запитання!

 

Наш VIBER

096-691-16-22

 

Пишіть листи

info@enfant.com.ua

 

Купити Вігвами дитячі Київ і вся Україна

Еко-будиночок дитячий вігвам – це один з найбажаніших подарунків, який буде не тільки приємним, але і корисним придбанням у дитячу кімнату. Швидкий розвиток дітей дошкільного віку дозволяє своєчасно дати дитині базові навички, які знадобляться йому на все життя. Затишна і захищена намет вігвам, встановлена в дитячій, буде не тільки гордістю малюка, місцем, де він може грати з друзями, ховати скарби і навіть подрімати. Маленький вігвам – це простір, де дитина навчиться наводити порядок, утримувати в чистоті свій будиночок, складати іграшки, правильно реагувати на різні ситуації та навчання приймати самостійні рішення.

Дитячий намет-вігвам є мобільною конструкцією. Малюк незатишно почуває себе на сторонньої території? Вередує на дачі? Йому не комфортно в подорожі? Візьміть з собою в шлях намет-вігвам, яка займає місце в багажі не більше, ніж парасолька-тростина, і так само легко збирається. В будь-якому незнайомому місці дитина буде почувати себе чудово, перебуваючи в знайомій і затишній обстановці.

Намет вігвам дитячий для ігор – практичний і правильний вибір

Якщо ви вирішили придбати дитині мобільний вігвам і влаштувати маленької скво або юному вождю червоношкірих власне притулок, слід звернути увагу на наступні фактори:

 • Безпека конструкції, зручність складання та кріплення;
 • Використання натуральних гіпоалергенних матеріалів, підтверджених сертифікатами та дитячими стандартами безпеки;
 • Наявність в конструкції кишеньок і ніш, в яких буде зручно складати іграшки і наводити порядок;
 • Тематичне оформлення – можливість вибору стилю, у відповідності з характером та уподобаннями малюка;
 • Зручність обслуговування і легкість прання і чищення виробу.

У разі, якщо немає можливості зробити остаточний вибір на регіональних дитячих магазинах, слід звернути увагу на пропозиції інтерактивних продавців, у тому числі на авторську продукцію.

Дитячий вігвам handmade в Еnfant.com.ua: ціна, фото, відгуки покупців

В каталозі інтернет-магазину дитячої дизайнерської продукції Еnfant представлені роботи вітчизняних майстрів, що створили вручну унікальні дитячі намети-вігвами. Конструкції виконані з урахуванням всіх вимог безпеки, мають якісну зборку і кріплення. Підлоговий килимок з антиалергенним утеплювачем створює максимум комфорту для малюка в затишному будиночку, оглядове віконце дозволяє в закритому вігвамі мати достатній зовнішній огляд, а зручні кишеньки – зручно зберігати дрібні предмети та іграшки. Всі вігвами виконані з американського або європейського натурального сертифікованого бавовни, зроблені за авторськими ескізами і мають бездоганну якість пошиття.

Ціна дизайнерських вігвамів в нашому інтернет-магазині є найбільш конкурентною і визначається самими майстрами. При оформленні замовлення клієнт може взяти участь у створенні дизайну і втілити кілька своїх ідей – наприклад, вибрати відтінки тканини, розміри намету або зробити вігвам іменним. При цьому можна користуватися фото готових робіт, а також відгуками покупців, які вже робили замовлення у майстра.

Пропозиція від інтернет-магазину Еnfant: Купити вігвами для дітей з доставкою в Київ, Дніпро, Кропивницький, Луцьк, Запоріжжя/ Україна

Наш інтернет-магазин пропонує замовити і купити вігвами для дітей handmade по найактуальнішою ринковою ціною. Замовляючи дизайнерські дитячі вироби в нашій компанії, ви отримаєте:

 • Ексклюзивні, існують в єдиному екземплярі, намети-вігвами ручної роботи з бездоганною якістю за доступною ціною;
 • Великий вибір наметів, серед яких можна замовити аналог або створити авторський вігвам за власним ідеям;
 • Застосування виключно безпечних для дітей сертифікованих матеріалів;
 • Консультація і допомога при складанні замовлення кваліфікованого спеціаліста;
 • Гарантія пошиття вігваму в строки, зазначені майстром;
 • Зручна і оперативна доставка товару покупцям в Київ, Дніпро, Кропивницький, Луцьк, Запоріжжя та інші регіони України.

Залишилися питання про вігвамах, їх якості, ціні або з вартості послуг в дитячому дизайнерському магазині Еnfant? Користуйтеся контактними телефонами або Viber, задавайте питання менеджеру і вибирайте найкращий подарунок своїм маленьким друзям червоношкірих.

Відображати:
Сортування
Вігвам ігровий для дітей Будинок Сонця New
Вігвам ігровий для дітей Будинок сонця призначений для організації особистої ігрового майданчика дитини. Великий вігвам має п'ятикутну основу, виконаний в стилі індіанського розбірного намету з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев'яні жердини відшліфовані..
3 550 грн
Вігвам ігровий для дітей тінь Пернатого змія призначений для організації особистої ігрового майданчика дитини. Великий вігвам має п'ятикутну основу, виконаний в стилі індіанського розбірного намету з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев'яні жердини відшлі..
3 550 грн
Вігвам ігровий для дітей, що біжить Олень призначений для організації особистої ігрового майданчика дитини. Великий вігвам має п'ятикутне підставу, виконаний в стилі індіанської розбірний намети з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев'яні держаки..
3 700 грн
Вігвам дитячий будинок Сердитого джмеля New
Вігвам дитячий будинок Сердитого джмеля призначений для організації особистої ігрового майданчика дитини. Вігвам виконаний в стилі індіанського розбірного намету з жердинами, має 6-ти вугільну основу, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев'яні жердини відшліфовані, наконе..
3 700 грн
Вігвам дитячий Катя Хвилі призначений для організації особистої ігрового майданчика дитини. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з жердинами, має 5-ти вугільне підставу, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев'яні держаки відшліфовані, наконечник..
3 500 грн
Вігвам дитячий Лис Десаї призначений для організації особистої ігрового майданчика дитини. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з шістьма жердинами, має 4-х вугільне підставу, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев'яні держаки відшліфовані, нако..
2 100 грн
Вігвам дитячий Моя Маленька Любов призначений для організації особистої ігрового майданчика дитини. Великий вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з п'ятьма жердинами, має 5-ти вугільне підставу, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев'яні держ..
3 700 грн
Вігвам дитячий Небесна Веселка Амітола призначений для організації особистої ігрового майданчика дитини. Вігвам виконаний в стилі індіанського розбірного намету з жердинами, має 5-ти вугільну основу, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев'яні жердини відшліфовані, наконеч..
3 700 грн
Вігвам дитячий Перебування Будинки призначений для організації особистої ігрового майданчика дитини. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з шістьма жердинами, має 4-х вугільне підставу, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев'яні держаки відшліфо..
2 400 грн
Вігвам дитячий Покровитель печер призначений для організації особистої ігрового майданчика дитини. Вігвам виконаний в стилі індіанського розбірного намету з шістьма жердинами, має 4-х вугільну основу, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев'яні жердини відшліфовані, наконе..
2 600 грн
Вігвам дитячий Серединна Скеля призначений для організації особистої ігрового майданчика дитини. Класичний вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з чотирма жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев'яні держаки відшліфовані, наконечники зах..
2 100 грн
Вігвам дитячий тінь Тулона призначений для організації особистої ігрового майданчика дитини. Великий вігвам виконаний в стилі індіанського розбірного намету з п'ятьма жердинами, має 5-ти вугільну основу, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев'яні жердини відшліфовані,..
3 550 грн
Вігвам намет для дітей Дерево Життя Сейба призначений для організації особистої ігрового майданчика дитини. Вігвам виконаний в стилі індіанського розбірного намету з чотирма жердинами, має 4-х вугільну основу, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев'яні жердини відшлі..
3 700 грн
Вігвам намет для дітей Мисливець на Татанка призначений для організації особистої ігрового майданчика дитини. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з чотирма жердинами, має 4-х вугільне підставу, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев'яні держаки..
2 400 грн
Вігвам намет для дітей Сни Тлалока призначений для організації особистої ігрового майданчика дитини. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з чотирма жердинами, має 4-х вугільне підставу, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев'яні держаки відшліфо..
2 100 грн
Дитяча палатка вігвам Великий Ведмідь призначений для організації особистої ігрового майданчика дитини. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з жердинами і п'ятикутним підставою, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев'яні держаки відшліф..
3 500 грн
Дитяча палатка вігвам Дерево Верби призначений для організації особистої ігрового майданчика дитини. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з жердинами, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев'яні держаки відшліфовані, наконечники прикрашені тексти..
2 100 грн
Дитяча палатка вігвам Дух Білого Коня призначений для організації особистої ігрового майданчика дитини. Вігвам виконаний в стилі індіанської розбірний намети з жердинами і п'ятикутним підставою, укомплектований підлоговим килимком, оглядовим віконцем. Дерев'яні держаки відшліфовані..
3 500 грн