Задавайте нам запитання!

 

Наш VIBER

096-691-16-22

 

Пишіть листи

info@enfant.com.ua

 

Купити Комбінезони для новонароджених Київ і вся Україна

Батьки віддають перевагу комбінезонів для новонароджених малюків, насамперед з-за їх практичності. Збираючись на прогулянку, дитину можна швидко загорнути в комбінезон-конверт, заощадивши час на збори і забезпечивши йому максимальний комфорт. Такий елемент гардеробу можна вважати першою верхнім одягом новонародженого.

На відміну від ковдри, його не потрібно поправляти, якщо малюк під час прогулянки веде себе активно. Якщо дитину потрібно взяти з коляски, це не доставить незручностей ні йому, ні мамі. У той же час, комбінезон не буде перешкоджати руху ручок і ніжок маленького непосиди.

 

Комбінезони для новонароджених

 

Перш ніж приступити до пошуків підходящої моделі, слід знати про важливі вимоги, які висуваються до одягу для немовлят:

  • Сезонність – кількість утеплювача має відповідати погодним умовам, а його якість – забезпечувати гігроскопічність та повітропроникність;
  • Якість тканини, з якими контактує новонароджений, повинні володіти гіпоалергенними властивостями і бути натуральними;
  • Комфорт – бічні борти забезпечать швидкий доступ всередину комбінезона, тому краще віддавати перевагу моделям для новонародженим з кількома блискавками;
  • Капюшон – повинен бути достатньо об'ємним, щоб під нього можна було одягнути шапочку, але не занадто глибоким, забезпечуючи захист шийки і грудей малюка від холодного повітря;
  • Манжета рукава комбінезона обов'язково повинні мати зручні закоти, які не будуть заважати руху ручок дитини або можливості одягнути рукавиці.

Після того, як враховані всі нюанси, можна приступати до вибору дизайну. Модель повинна бути привабливою, але не містити небезпечних для новонародженого елементів декору. Не влаштовує серійна продукція? Комбінезон для немовляти можна замовити за авторським проектом.

 

Демісезонні комбінезони новонародженим на замовлення в магазині Еnfant.com.ua

 

У розділі демісезонних комбінезонів для новонароджених представлені оригінальні моделі, створені на замовлення. Цікава, яскрава одяг, професійно зібрана вручну, відповідає всім вимогам до якості групи товарів для малюків до року. В пошитті застосовані американські і європейські бавовняні тканини – пліс і дитячий плюш минки.

Зручні застібки, гудзики і блискавки дозволяють без праці одягнути малюка на прогулянку, і не підведуть вас в самий відповідальний момент. Моделі ергономічні, зручні у використанні і легко піддаються машинному пранні. Доповненням до переваг ексклюзивного дизайнерського одягу для новонароджених стане її приємна ціна і преміальну якість.

 

Купити комбінезон для немовляти з доставкою по Україні

 

Магазин дитячих товарів hanlmade рекомендує вибрати і купити комбінезон для немовляти, який наші майстри виготовляють на замовлення. Ми гарантуємо нашим клієнтам:

  • Конкурентні ціни на оригінальні вироби ручної роботи;
  • Преміальна якість збірки і застосованих матеріалів;
  • Відповідальне ставлення до замовлення і виконання всіх робіт в термін;
  • Швидку доставку готової продукції в Києві або будь-якому іншому регіоні України.

Всю додаткову інформацію можна отримати, зробивши дзвінок за контактними телефонами або написавши в вайбер за номерами, вказаними на нашому сайті.

Відображати:
Сортування
Дитячий комбінезон Marvel red jersey призначений в якості демісезонного верхнього одягу новонародженим дівчаткам у віці від 0 до 2 років. Дизайнерський Ромпер виготовлений вручну з дитячого трикотажу (95% бавовна, 5% еластан, трехнітка з начосом). Виріб виконаний в тематиці дівчата Бетмена..
750 грн
Дитячий комбінезон Mickey Mouse blue jersey призначений в якості демісезонного верхнього одягу новонародженому хлопчику у віці від 0 до 2 років. Дизайнерський Ромпер виготовлений вручну з дитячого трикотажу (95% бавовна, 5% еластан, трехнітка з начосом). Виріб виконаний в тематиці героя ко..
750 грн
Дитячий комбінезон Minnie Mouse pink jersey призначений в якості демісезонного верхнього одягу новонародженим дівчаткам у віці від 0 до 2 років. Дизайнерський Ромпер виготовлений вручну з дитячого трикотажу (95% бавовна, 5% еластан, трехнітка з начосом). Виріб виконаний в тематиці мишки Мі..
750 грн
Дитячий комбінезон Vicky Vale pink jersey призначений в якості демісезонного верхнього одягу новонародженій дівчинці у віці від 0 до 2 років. Дизайнерський Ромпер виготовлений вручну з дитячого трикотажу (95% бавовна, 5% еластан, трехнітка з начосом). Виріб виконаний в тематиці героїн..
750 грн
Дитячий комбінезон Малятко Мінні red jersey призначений в якості демісезонного верхнього одягу новонародженим дівчаткам у віці від 0 до 2 років. Дизайнерський Ромпер виготовлений вручну з дитячого трикотажу (95% бавовна, 5% еластан, трехнітка з начосом). Виріб виконаний в тематиці мишки Мі..
750 грн
Дитячий трикотажний комбінезон Kinder Surprise white jersey призначений в якості демісезонного верхнього одягу новонародженим у віці від 0 до 2 років. Дизайнерський Ромпер виготовлений вручну з дитячого трикотажу (95% бавовна, 5% еластан, трехнітка з начосом). Виріб виконаний в тематиці Мі..
750 грн
Дитячий трикотажний комбінезон Marvel blue jersey призначений в якості демісезонного верхнього одягу новонародженому хлопчику у віці від 0 до 2 років. Дизайнерський Ромпер виготовлений вручну з дитячого трикотажу (95% бавовна, 5% еластан, трехнітка з начосом). Виріб виконаний в тематиці ге..
750 грн
Дитячий трикотажний комбінезон Mickey Mouse orange jersey призначений в якості демісезонного верхнього одягу новонародженій дитині у віці від 0 до 2 років. Дизайнерський Ромпер виготовлений вручну з дитячого трикотажу (95% бавовна, 5% еластан, трехнітка з начосом). Виріб виконаний в темати..
750 грн
Комбінезон для новонароджених Marvel cream jersey призначений в якості демісезонного верхнього одягу новонародженому хлопчику у віці від 0 до 2 років. Дизайнерський Ромпер виготовлений вручну з дитячого трикотажу (95% бавовна, 5% еластан, трехнітка з начосом). Виріб виконаний в темати..
750 грн
Комбінезон для новонароджених Marvel red jersey призначений в якості демісезонного верхнього одягу новонародженим у віці від 0 до 2 років. Дизайнерський Ромпер виготовлений вручну з дитячого трикотажу (95% бавовна, 5% еластан, трехнітка з начосом). Виріб виконаний в тематиці героя ком..
750 грн
Комбінезон для новонароджених Marvel serenity jersey призначений в якості демісезонного верхнього одягу новонародженому хлопчику у віці від 0 до 2 років. Дизайнерський Ромпер виготовлений вручну з дитячого трикотажу (95% бавовна, 5% еластан, трехнітка з начосом). Виріб виконаний в тем..
750 грн
Комбінезон для новонароджених Mickey Mouse cream jersey призначений в якості демісезонного верхнього одягу новонародженій дитині у віці від 0 до 2 років. Дизайнерський Ромпер виготовлений вручну з дитячого трикотажу (95% бавовна, 5% еластан, трехнітка з начосом). Виріб виконаний в тем..
750 грн
Комбінезон для новонароджених Mickey Mouse red jersey призначений в якості демісезонного верхнього одягу новонародженій дитині у віці від 0 до 2 років. Дизайнерський Ромпер виготовлений вручну з дитячого трикотажу (95% бавовна, 5% еластан, трехнітка з начосом). Виріб виконаний в темат..
750 грн
Комбінезон для новонароджених Зайчик Мій призначений для хлопчика з перших днів життя, може бути використаний в якості конверта на виписку або одягу при щоденних прогулянках на свіжому повітрі. Комбінезон виготовлений у вигляді мішка з натуральної бавовни (верх – плюш, підклад – пліс), з..
850 грн
Комбінезон для новонароджених Кролик Спайк призначений для малюків з перших днів життя, може бути використаний в якості конверта на виписку або одягу при щоденних прогулянках на свіжому повітрі. Комбінезон виготовлений у вигляді мішка з натуральної бавовни (верх – плюш минки, підклад – п..
850 грн
Комбінезон для новонароджених Кролик Спайки призначений для малюків з перших днів життя, може бути використаний в якості конверта на виписку або одягу при щоденних прогулянках на свіжому повітрі. Комбінезон виготовлений у вигляді мішка з натуральної бавовни (верх – плюш минки, підклад – ..
850 грн
Комбінезон для новонароджених Моя Зайка призначений для дівчинки з перших днів життя, може бути використаний в якості конверта на виписку або одягу при щоденних прогулянках на свіжому повітрі. Комбінезон виготовлений у вигляді мішка з натуральної бавовни (верх – плюш, підклад – пліс), за..
850 грн
Комбінезон для новонароджених Панда призначений для хлопчика з перших днів життя, може бути використаний в якості конверта на виписку або одягу при щоденних прогулянках на свіжому повітрі. Комбінезон виготовлений у вигляді мішка з натуральної бавовни(верх – плюш, підклад – пліс), забезпе..
850 грн
Комбінезон для новонароджених Умка призначений для хлопчика з перших днів життя, може бути використаний в якості конверта на виписку або одягу при щоденних прогулянках на свіжому повітрі. Комбінезон виготовлений у вигляді мішка з натуральної бавовни (верх – плюш, підклад – пліс), забезпе..
850 грн
Комбінезон для новонародженої дівчинки Зайчик Банні призначений для малюка з перших днів життя, може бути використаний в якості конверта на виписку або одягу при щоденних прогулянках на свіжому повітрі. Комбінезон виготовлений у вигляді мішка з натуральної бавовни (верх – плюш, підклад –..
850 грн
Комбінезон для новонародженої дівчинки Зайчик Майя призначений для малюка з перших днів життя, може бути використаний в якості конверта на виписку або одягу при щоденних прогулянках на свіжому повітрі. Комбінезон виготовлений у вигляді мішка з натуральної бавовни (верх – плюш минки, підклад &n..
850 грн
Комбінезон для новонародженого хлопчика Кролик Роджер призначений для малюка з перших днів життя, може бути використаний в якості конверта на виписку або одягу при щоденних прогулянках на свіжому повітрі. Комбінезон виготовлений у вигляді мішка з натуральної бавовни (верх – плюш, підклад &ndas..
850 грн