Задавайте нам запитання!

 

Наш VIBER

096-691-16-22

 

Пишіть листи

info@enfant.com.ua

 

Купити Матраци на пеленальний столик Київ і вся Україна

Батьки, купуючи пеленальний столик, отримують універсальну дитячу меблі – необхідний для білизни новонародженого комод, а також зручне місце для сповивання, повітряних і гігієнічних процедур. Важливим доповненням до сповивальному комода є спеціальний матрац, розташований на його горизонтальної поверхні і завжди готовий прийняти малюка для зміни підгузника.

Так як столики для сповивання мають стандартні розміри, то і матраци для новонароджених виконуються у відповідності з вимогами ергономіки, покриваючи всю робочу поверхню. Батьки, які набувають пеленальні комоди, повинні подбати про те, щоб дитині було приємно лежати на теплій і м'якій поверхні. Саме для цієї мети столик забезпечується спеціальним матрацом.

Пеленальний матрац для новонародженого – загальні вимоги

Як і будь-яка дитяча приналежність, пеленальний матрасик повинен відповідати підвищеним гігієнічним вимогам, викликати приємні тактильні відчуття малюка, а також не втрачати зовнішній вигляд при частих праннях. Поверхня матраца повинна бути виконана з натуральних матеріалів, а наповнювач - володіти антиалергенним ефектом, протистояти утворенню грибкових інфекцій і не збиватися при експлуатації.

Якщо майбутня мама не вміє майструвати, а асортимент регіональних дитячих магазинів її не влаштовує, то вибрати пеленальний матрасик можна в інтерактивних продавців України. При бажанні мати ексклюзивну дитячу приналежність або вибрати матрац на нестандартний пеленальний комод, слід звернути увагу на дизайнерську продукцію, яку пропонують вітчизняні майстри.

Матрасик для пеленального столика handmade в Enfant.com.ua. – ціна, опис, відгуки

Наш інтернет-магазин в категорії матраців для сповивання новонароджених пропонує практичні високоякісні виробу, виконані вітчизняними майстрами вручну. Наша продукція:

  • Виконана з натурального американського і європейського 100% бавовни і сертифікованого наповнювача;
  • Відповідають всім вимогам эогономики;
  • Має гарантовану якість, легко обслуговується і не втрачає зовнішній вигляд після прання;
  • Відрізняється преміальною якістю і конкурентною ціною. Вся продукція в каталозі готових робіт має опис, фото і характеристики матеріалів, застосованих при виготовленні;
  • Може бути виготовлена за бажанням замовника з тканини з вибраними відтінками і за індивідуальними розмірами.

Вибираючи вітчизняного виробника, наші клієнти отримують не тільки відмінна якість за доступну ціну, але ще й найкращий прояв турботи про вашому малюку. Про переваги роботи наших майстрів можна дізнатися з відгуків покупців, які вже скористалися їх послугами.

Пропозиція в інтернет-магазині Enfant: Купити пеленальний матрасик для немовлят з доставкою в Одесу, Дніпро, Черкаси, Луцьк, Запоріжжя/ Україна

Інтернет-магазин Enfant пропонує своїм клієнтам купити пеленальні матрацики, виготовлені професійними майстрами ручного пошиття. При замовленні наші покупці отримують:

  • Допомога в підборі матеріалів та оформленні заявки професійного менеджера;
  • Дитячу продукцію, що відповідає високим стандартам якості, безпеки та ергономіки з актуальною ціною, без переплат посередникам;
  • Облік майстром особистих побажань клієнта, виконання індивідуального замовлення з авторськими ідеями;
  • Виконання виробу у встановлені договором терміни і оперативна доставка товару в Одесу, Дніпро, Черкаси, Луцьк, Запоріжжя та інші регіони України.

Щоб знати більше про якості, вартості дитячих товарів handmade в інтернет-магазині Enfant, слід скористатися телефонами, електронною поштою або Viber, вказаних на нашому сайті в розділі «контакти».

Відображати:
Сортування
Зручний м'який сповивальний матрасик Ніжний Лайм буде незамінний під час виконання гігієнічних процедур, зміни білизни та оздоровчих процедур для малюка. Виріб виконано в стандартних розмірах сповивального столика, з урахуванням вимог максимального комфорту і безпеки для дитини. Матрац виготовле..
650 грн
Ніжний матрасик для сповивального комода Пряжене Молоко буде незамінний під час виконання гігієнічних процедур, зміни білизни та оздоровчих процедур для малюка. Виріб виконано в стандартних розмірах сповивального столика, з урахуванням вимог максимального комфорту і безпеки для дитини. Матрац вигото..
650 грн
Комфортний матрасик для сповивального столика Baby Blue буде незамінний під час виконання гігієнічних процедур, зміни білизни та оздоровчих процедур для малюка. Виріб виконано в стандартних розмірах сповивального столика, з урахуванням вимог максимального комфорту і безпеки для дитини. Матрац вигото..
650 грн
Зручний матрацик для сповивання новонароджених Полотно буде незамінний під час виконання гігієнічних процедур, зміни білизни та оздоровчих процедур для малюка. Виріб виконано в стандартних розмірах сповивального столика, з урахуванням вимог максимального комфорту і безпеки для дитини. Матрац виготов..
650 грн
Яскравий матрацик для сповивання новонародженого Драже буде незамінний під час виконання гігієнічних процедур, зміни білизни та оздоровчих процедур для малюка. Виріб виконано в стандартних розмірах сповивального столика, з урахуванням вимог максимального комфорту і безпеки для дитини. Матрац виготов..
650 грн
Дизайнерський матрацик для сповивання новонародженого Сиренити буде незамінний під час виконання гігієнічних процедур, зміни білизни та оздоровчих процедур для малюка. Виріб виконано в стандартних розмірах сповивального столика, з урахуванням вимог максимального комфорту і безпеки для дитини. Матрац..
650 грн
Авторський матрацик для сповивання новонародженого Смужка Шоколад буде незамінний під час виконання гігієнічних процедур, зміни білизни та оздоровчих процедур для малюка. Виріб виконано в стандартних розмірах сповивального столика, з урахуванням вимог максимального комфорту і безпеки для дитини. Мат..
650 грн
Затишний сповивальний матрасик для дівчинки Персик буде незамінний під час виконання гігієнічних процедур, зміни білизни та оздоровчих процедур для малюка. Виріб виконано в стандартних розмірах сповивального столика, з урахуванням вимог максимального комфорту і безпеки для дитини. Матрац виготовлени..
650 грн
Авторський сповивальний матрасик для дітей Перлова Звездочкабудет незамінний під час виконання гігієнічних процедур, зміни білизни та оздоровчих процедур для малюка. Виріб виконано в стандартних розмірах сповивального столика, з урахуванням вимог максимального комфорту і безпеки для дитини. Матрац в..
650 грн
Теплий сповивальний матрасик для дитини Стиглий Апельсин буде незамінний під час виконання гігієнічних процедур, зміни білизни та оздоровчих процедур для малюка. Виріб виконано в стандартних розмірах сповивального столика, з урахуванням вимог максимального комфорту і безпеки для дитини. Матрац вигот..
650 грн
Затишний сповивальний матрасик для новонародженого Жовтий Зигзагбудет незамінний під час виконання гігієнічних процедур, зміни білизни та оздоровчих процедур для малюка. Виріб виконано в стандартних розмірах сповивального столика, з урахуванням вимог максимального комфорту і безпеки для дитини. Матр..
650 грн
Дизайнерський сповивальний матрасик для новонародженого Смужка Помаранч буде незамінний під час виконання гігієнічних процедур, зміни білизни та оздоровчих процедур для малюка. Виріб виконано в стандартних розмірах сповивального столика, з урахуванням вимог максимального комфорту і безпеки для дитин..
650 грн
Дизайнерський сповивальний матрасик для новонародженого Темний Шоколад буде незамінний під час виконання гігієнічних процедур, зміни білизни та оздоровчих процедур для малюка. Виріб виконано в стандартних розмірах сповивального столика, з урахуванням вимог максимального комфорту і безпеки для дитини..
650 грн
Нandmade сповивальний матрасик для хлопчика Бірюзовий Перли буде незамінний під час виконання гігієнічних процедур, зміни білизни та оздоровчих процедур для малюка. Виріб виконано в стандартних розмірах сповивального столика, з урахуванням вимог максимального комфорту і безпеки для дитини. Матрац ви..
650 грн
Зручний сповивальний матрац для новонародженого Капучіно буде незамінний під час виконання гігієнічних процедур, зміни білизни та оздоровчих процедур для малюка. Виріб виконано в стандартних розмірах сповивального столика, з урахуванням вимог максимального комфорту і безпеки для дитини. Матрац вигот..
650 грн
Авторський сповивальний матрац для новонародженого Стигла Слива буде незамінний під час виконання гігієнічних процедур, зміни білизни та оздоровчих процедур для малюка. Виріб виконано в стандартних розмірах сповивального столика, з урахуванням вимог максимального комфорту і безпеки для дитини. Матра..
650 грн
Зручний сповивальний матрац для хлопчика Блакитні Зірочки буде незамінний під час виконання гігієнічних процедур, зміни білизни та оздоровчих процедур для малюка. Виріб виконано в стандартних розмірах сповивального столика, з урахуванням вимог максимального комфорту і безпеки для дитини. Матрац виго..
650 грн
Оригінальний сповивальний матрац для хлопчика Перловий Мильфлер буде незамінний під час виконання гігієнічних процедур, зміни білизни та оздоровчих процедур для малюка. Виріб виконано в стандартних розмірах сповивального столика, з урахуванням вимог максимального комфорту і безпеки для дитини. Матра..
650 грн
Оригінальний сповивальний матрац для хлопчика Смужка Туркис буде незамінний під час виконання гігієнічних процедур, зміни білизни та оздоровчих процедур для малюка. Виріб виконано в стандартних розмірах сповивального столика, з урахуванням вимог максимального комфорту і безпеки для дитини. Матрац ви..
650 грн
Дизайнерський сповивальний матрац на комод Перловий Ромб буде незамінний під час виконання гігієнічних процедур, зміни білизни та оздоровчих процедур для малюка. Виріб виконано в стандартних розмірах сповивального столика, з урахуванням вимог максимального комфорту і безпеки для дитини. Матрац вигот..
650 грн
Сповивальний матрац на столик Молочний Шоколад буде незамінний під час виконання гігієнічних процедур, зміни білизни та оздоровчих процедур для малюка. Виріб виконано в стандартних розмірах сповивального столика, з урахуванням вимог максимального комфорту і безпеки для дитини. Матрац виготовлений ди..
650 грн
Зручний сповивальний матрасик на столик Смужка Амарант буде незамінний під час виконання гігієнічних процедур, зміни білизни та оздоровчих процедур для малюка. Виріб виконано в стандартних розмірах сповивального столика, з урахуванням вимог максимального комфорту і безпеки для дитини. Матрац виготов..
650 грн