Задавайте нам запитання!

 

Наш VIBER

096-691-16-22

 

Пишіть листи

info@enfant.com.ua

 

Купити Люльки для перенесення новонароджених Київ і вся Україна

Сьогодні у батьків, крім переміщення новонародженого в колясці або на руках, є вибір носити малюка в перенесенні. Люлька-переноска відмінний вибір при суміщенні прогулянок з дитиною з походами в супермаркети і поїздками в автомобілі, куди не завжди раціонально брати коляску. Сплячого малюка можна не будити на прогулянці, піднімаючи його в ліфті або по сходах на один поверх.

В люльці дитині завжди буде комфортно, не залежно від погодних умов і місця знаходження. Перенесення можна розмістити в колясці, розташувати на сидінні авто або взяти з собою при необхідності для вирішення питань у громадських органах. Люлька переноска одночасно захищає малюка від впливу погодних факторів і створює максимально комфортні умови для сну і неспання.

Люлька переноска для немовлят, переваги застосування

Люлька переноска для немовлят має вибиратися, виходячи з вимог ергономіки, безпеки і гігієни. Правильно підібрана люлька переноска буде мати:

  • Безпечні сертифіковані антиалергенні матеріали;
  • Рівне жорстке дно, яке буде сприяти правильному формуванню хребта новонародженого;
  • М'які міцні борти достатньої висоти, що забезпечують безпечне розміщення дитини;
  • Міцні ручки, які зможуть витримати вагу конструкції і малюка;
  • Тематичне оформлення для хлопчиків, дівчаток або в стилі унісекс.

Переносні люльки для новонароджених можуть бути придбані разом з коляскою або обрані окремо. Для тих, хто бажає мати ексклюзивну перенесення, краще звернутися за індивідуальним замовленням до майстра-дизайнера.

Дизайнерські переносні люльки для новонароджених handmade в Enfant.com.ua: відгуки

У каталозі нашого інтернет-магазину представлені ексклюзивні переносні люльки, виконані вітчизняними дизайнерами вручну. Батьки, охочі придбати для новонародженого люльку-переноску handmade, можуть познайомитися з авторськими роботами і замовити виріб з каталогу або скористатися авторськими ідеями. У будь-якому випадку, виконана вручну переноска буде ексклюзивним і неповторним.

Вартість дитячих дизайнерських виробів є найбільш конкурентного – ми не працюємо з посередниками, і ціна за товар узгоджується з майстром. При замовленні слід пам'ятати, що люлька буде виконана на замовлення, термін виготовлення буде обговорений. Щоб переконатися в якості робіт і старанності майстра, користуйтеся відгуками, залишеними клієнтами. Якщо ви будете нашим замовником, не забудьте після отримання товару повернутися на наш сайт і залишити свої враження про його якості та рівня послуг.

Пропозиція від інтернет-магазині Enfant: Люлька переноска, купити з доставкою в Чернівці, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Полтаву/Україна

Інтернет-магазин Enfant пропонує ексклюзивну люльку перенесення, купити її за доступною ціною і отримати:

  • Унікальний товар, виконаний вручну з авторських ідей;
  • Функціональну дитячу люльку, виконану за всіма правилами ергономіки, з безпечних для новонародженого матеріалів;
  • Товар гарантовано преміальної якості;
  • Допомога консультанта при складанні замовлення;
  • Своєчасне виконання замовленого вироби і оперативну доставку товару в Чернівці, Запоріжжя, Херсон, Миколаїв, Полтаву і будь-який інший населений пункт України.

Щоб знати більше про колисках перенесеннях в інтернет-магазині Enfant, користуйтеся контактними телефонами, електронною поштою або Viber, зазначеними у відповідному розділі сайту.

Відображати:
Сортування
Ергономічна люлька-переноска дитяча Cream Chevron призначена для комфортного пересування новонародженої дівчинки під час прогулянок на свіжому повітрі або при поїздці в авто. Дитяча люлька пов'язана з бавовняної первинної пряжі модного відтінку «аспарагус», оздоблена ніжним кремовим ..
3 200 грн
Ексклюзивна люлька-переноска дитяча Mint Chevron призначена для комфортного пересування новонародженого малюка під час прогулянок на свіжому повітрі або при поїздці в авто. Дитяча люлька пов'язана з бавовняної первинної пряжі кремового відтінку, оброблена ніжним м'ятним шевроном, міцне дно в..
3 200 грн
Авторська люлька-переноска для немовлят Yellow Chevron призначена для комфортного пересування новонародженого малюка під час прогулянок на свіжому повітрі або при поїздці в авто. Дитяча люлька пов'язана з бавовняної первинної пряжі модного перлового відтінку, оброблена яскравим контрастним шевро..
3 200 грн
Оригінальна люлька-переноска для дівчинки Pink Chevron призначена для комфортного пересування новонародженої дівчинки під час прогулянок на свіжому повітрі або при поїздці в авто. Дитяча люлька пов'язана з бавовняної первинної пряжі модного перлового відтінку, оброблена ніжним рожевим шевроном, ..
3 200 грн
Дизайнерська люлька-переноска з жорстким дном Blue Melange призначена для комфортного пересування новонародженого малюка під час прогулянок на свіжому повітрі або при поїздці в авто. Дитяча люлька пов'язана з бавовняної первинної пряжі синього кольору з норвезьким візерунком золота, міцне дно ви..
3 200 грн
Люлька-переноска для дівчинки Аеліта Нет в наличии
Ексклюзивна люлька-переноска для дівчинки Аеліта призначена для комфортного пересування новонародженого малюка під час прогулянок на свіжому повітрі або при поїздці в авто. Дитяча люлька виготовлена з натурального, гіпоалергенного американського бавовни насиченого відтінку фуксії, каркас виконаний з..
3 100 грн
Люлька-переноска для дівчинки Аліот Нет в наличии
Вишукана люлька-переноска для дівчинки Аліот призначена для комфортного пересування новонародженого малюка під час прогулянок на свіжому повітрі або при поїздці в авто. Дитяча люлька виготовлена з натурального, гіпоалергенного американського бавовни насиченого рожевого відтінку, каркас виконаний з п..
3 100 грн
Люлька-переноска для дівчинки Аль-Рами Нет в наличии
Унікальна люлька-переноска для дівчинки Аль-Рами призначена для комфортного пересування малюка під час прогулянок на свіжому повітрі або при поїздці в авто. Дитяча люлька виготовлена з натурального, гіпоалергенного американського білосніжного бавовни, обтягнута шифоном з трояндами, каркас виконаний ..
3 800 грн
Люлька-переноска для дівчинки Алькес Нет в наличии
Розкішна люлька-переноска для дівчинки Алькес призначена для комфортного пересування новонародженого малюка під час прогулянок на свіжому повітрі або при поїздці в авто. Дитяча люлька виготовлена з натурального, гіпоалергенного американського бавовни золотистого відтінку, каркас виконаний з поролону..
3 100 грн
Люлька-переноска для дівчинки Антарес Нет в наличии
Зручна люлька-переноска для дівчинки Антарес призначена для комфортного пересування новонародженого малюка під час прогулянок на свіжому повітрі або при поїздці в авто. Дитяча люлька виготовлена з натурального, гіпоалергенного американського білосніжного бавовни з рожевою обробкою, каркас виконаний ..
3 100 грн
Люлька-переноска для дівчинки Асцелла Нет в наличии
Яскрава люлька-переноска для дівчинки Асцелла призначена для комфортного пересування новонародженого малюка під час прогулянок на свіжому повітрі або при поїздці в авто. Дитяча люлька виготовлена з натурального, гіпоалергенного білого американського бавовни з контрастною червоною обробкою з принтом ..
3 100 грн
Люлька-переноска для дівчинки Вега Нет в наличии
Розкішна люлька-переноска для дівчинки Вега призначена для комфортного пересування новонародженого малюка під час прогулянок на свіжому повітрі або при поїздці в авто. Дитяча люлька виготовлена з натурального, гіпоалергенного американського бавовни відтінку чайної троянди, каркас виконаний з поролон..
3 100 грн
Люлька-переноска для дівчинки Денеб Нет в наличии
Комфортна люлька-переноска для дівчинки Денеб призначена для комфортного пересування новонародженого малюка під час прогулянок на свіжому повітрі або при поїздці в авто. Дитяча люлька виготовлена з натурального, гіпоалергенного американського бавовни відтінку рожевий лосось, каркас виконаний з порол..
3 100 грн
Люлька-переноска для дівчинки Майя Нет в наличии
Розкішна люлька-переноска для дівчинки Майя призначена для комфортного пересування малюка під час прогулянок на свіжому повітрі або при поїздці в авто. Дитяча люлька виготовлена з натурального, гіпоалергенного американського бавовни рожевого відтінку, обтягнута шифоном з трояндами, каркас виконаний ..
3 800 грн
Люлька-переноска для дівчинки Сонце Нет в наличии
Ніжна люлька-переноска для дівчинки Сонце призначена для комфортного пересування новонародженого малюка під час прогулянок на свіжому повітрі або при поїздці в авто. Дитяча люлька виготовлена з натурального, гіпоалергенного американського бавовни золотистого відтінку, каркас виконаний з поролону, мі..
3 100 грн
Люлька-переноска для немовлят Альтаїр Нет в наличии
Розкішна люлька-переноска для немовлят Альтаїр призначена для комфортного пересування новонародженого малюка під час прогулянок на свіжому повітрі або при поїздці в авто. Дитяча люлька виготовлена з натурального, гіпоалергенного американського бавовни золотистого відтінку, каркас виконаний з поролон..
3 100 грн
Люлька-переноска для немовлят Процион Нет в наличии
Розкішна люлька-переноска для немовлят Процион призначена для комфортного пересування новонародженого малюка під час прогулянок на свіжому повітрі або при поїздці в авто. Дитяча люлька виготовлена з натурального, гіпоалергенного американського білосніжного бавовни, каркас виконаний з поролону, міцне..
3 100 грн
Люлька-переноска для немовлят Саїф Нет в наличии
Затишна люлька-переноска для немовлят Саїф призначена для комфортного пересування новонародженого малюка під час прогулянок на свіжому повітрі або при поїздці в авто. Дитяча люлька виготовлена з натурального, гіпоалергенного американського білосніжного бавовни з ніжною бузковою обробкою, каркас вико..
3 100 грн
Люлька-переноска для новонародженого Атлас Нет в наличии
Розкішна люлька-переноска для новонародженого Атлас призначена для комфортного пересування новонародженого малюка під час прогулянок на свіжому повітрі або при поїздці в авто. Дитяча люлька виготовлена з натурального, гіпоалергенного американського бавовни кремового відтінку, обтягнута гіпюром, карк..
3 800 грн
Люлька-переноска для новонародженого Беллатрікс Нет в наличии
Вишукана люлька-переноска для новонародженого Беллатрікс призначена для комфортного пересування малюка під час прогулянок на свіжому повітрі або при поїздці в авто. Дитяча люлька виготовлена з натурального, гіпоалергенного американського бавовни білосніжного кольору, каркас виконаний з поролону, міц..
3 100 грн
Люлька-переноска для новонародженого Бетельгейзе Нет в наличии
Ніжна люлька-переноска для новонародженого Бетельгейзе призначена для комфортного пересування малюка під час прогулянок на свіжому повітрі або при поїздці в авто. Дитяча люлька виготовлена з натурального, гіпоалергенного американського білосніжного бавовни, каркас виконаний з поролону, міцне дно вст..
3 100 грн
Люлька-переноска для новонародженого Електра Нет в наличии
Ніжна люлька-переноска для новонародженого Електра призначена для комфортного пересування новонародженого малюка під час прогулянок на свіжому повітрі або при поїздці в авто. Дитяча люлька виготовлена з натурального, гіпоалергенного американського бавовни білого кольору, обтягнута гіпюром, каркас ви..
4 200 грн
Люлька-переноска для новонародженого Капела Нет в наличии
Ексклюзивна люлька-переноска для новонародженого Капела призначена для комфортного пересування малюка під час прогулянок на свіжому повітрі або при поїздці в авто. Дитяча люлька виготовлена з натурального, гіпоалергенного американського бавовни відтінку крем, каркас виконаний з поролону, міцне дно в..
3 100 грн
Люлька-переноска для новонародженого Сегіна Нет в наличии
Ексклюзивна люлька-переноска для новонародженого Сегіна призначена для комфортного пересування малюка під час прогулянок на свіжому повітрі або при поїздці в авто. Дитяча люлька виготовлена з натурального, гіпоалергенного американського бавовни ніжного кремового відтінку, каркас виконаний з поролону..
3 100 грн
Люлька-переноска для новонародженого Сиренити Нет в наличии
Унікальна люлька-переноска для новонародженого Сиренити призначена для комфортного пересування малюка під час прогулянок на свіжому повітрі або при поїздці в авто. Дитяча люлька виготовлена з натурального, гіпоалергенного американського бавовни відтінку квітучого бузку, каркас виконаний з поролону, ..
3 100 грн
Люлька-переноска для хлопчика Алькес Нет в наличии
Розкішна люлька-переноска для хлопчика Алькес призначена для комфортного пересування новонародженого малюка під час прогулянок на свіжому повітрі або при поїздці в авто. Дитяча люлька виготовлена з натурального, гіпоалергенного американського бавовни золотистого відтінку, каркас виконаний з поролону..
3 100 грн
Люлька-переноска для хлопчика Атріа Нет в наличии
Унікальна люлька-переноска для хлопчика Атріа призначена для комфортного пересування новонародженого малюка під час прогулянок на свіжому повітрі або при поїздці в авто. Дитяча люлька виготовлена з натурального, гіпоалергенного американського бавовни блакитного відтінку, каркас виконаний з поролону,..
3 100 грн