Задавайте нам запитання!

 

Наш VIBER

096-691-16-22

 

Пишіть листи

info@enfant.com.ua

 

Купити Дитячі спальні мішки Київ і вся Україна

Батьки гіперактивних малюків часто стикаються з проблемою дитячого відпочинку та своєчасного сну. Дитину практично неможливо вкласти спати вдень, а ввечері він засинає пізніше звичайного терміну. При цьому сам процес укладання в ліжко, вмовляння і заколисування затягується на тривалий термін. Бажаєте, щоб дитина із задоволенням відправлявся в ліжко або швидко засинав, награвшись на природі без театральних шоу, сліз і домовленостей? Розгляньте питання придбання зручного та ергономічного спального мішка, створеного спеціально для дітей.

5 причин придбати спальний мішок для дитини-непосиди

Багато батьки задають питання – навіщо дитині спальний мішок, адже у нього є затишна ліжко, яку турботлива мама обладнала по самим сучасним вимогам ергономіки і гігієни. Відповідь очевидна – універсальний спальний мішок для дитини дозволить:

  1. Швидко заснути малюкові з найкращим другом – ведмедиком, зайчиком і пр., не відволікаючи батьків.
  2. Взяти мішок в дитячий сад і мінімізувати час адаптації дитини в дитячому дошкільному закладі.
  3. Не хвилюватися за відпочинок дитини на дачі – гумове дно мішка дозволить спати маляті навіть на вологій траві.
  4. Влаштувати повноцінний літній відпочинок на морі – сон в спальному мішку буде нагадувати малюку домашню обстановку.
  5. В будь-якій обстановці не турбуватися про протяги і застудах – ковдра спальника фіксується блискавкою, дитина не розкриється і буде почувати себе максимально затишно і безпечно.

Якщо батьки бажають обрати для свого малюка кращий спальний мішок в ексклюзивному виконанні, їм слід познайомитися з продукцією майстрів ручної роботи, які представлені в спеціалізованих інтерактивних магазинах.

Ексклюзивні дитячі спальні мішки handmade в інтернет-магазині enfant.com.ua: ціна, опис, фото

В каталозі дитячої дизайнерської продукції інтерактивного магазину Еnfant представлені оригінальні спальні мішки, що мають в комплекті подушку, ковдру і спальне місце з водостійким підставою. Мішки виконані за авторськими ескізами і зображують веселих звіряток, з якими малюкові буде зручно засипати. Всі спальні приналежності виконані з урахуванням стандартів ергономіки, безпеки та якості, яким має відповідати дитяче постільна білизна.

Преміальна якість виконання дозволяє тривалий час експлуатувати спальники без втрати форми, а зручний тубус-чохол – легко складати і переносити мішок в багажі. Дитячі спальні мішки мають конкурентну ціну, інтерактивний майданчик дозволяє майстрам самостійно встановлювати вартість своїх робіт. При виборі моделі і оформленні замовлення допоможуть фото, докладний опис і консультації виробника.

Пропозиція від Еnfant: Дитячий спальний мішок купити в інтернет-магазині з доставкою в Київ, Харків, Одесу, Львів, Дніпро/Україна

Інтернет-магазин Еnfant пропонує придбати дизайнерський дитячий спальний мішок і отримати:

  • Оригінальну мобільний дитячу спальню приналежність ручної роботи за доступною ціною;
  • Преміальна якість спальника з гарантією виконання робіт виробником;
  • Максимально зручний, комфортний і відповідає стандартам безпеки дитячий спальний мішок;
  • Ергономічний чохол перенесення;
  • Своєчасне виконання роботи handmade і зручна доставка товару в Київ, Харків, Одесу, Львів, Дніпро і будь-який населений пункт України.

Щоб знати більше про сальних мішках і послуги в інтернет-магазині Еnfant, користуйтеся контактними телефонами або Viber, казанными у відповідному розділі на офіційному сайті.

Відображати:
Сортування
Дитячий мішок Bunny Rabbit призначений для створення максимально комфортного відпочинку малечі, як вдома, так і в подорожі або на відпочинку на природі. Комплект з спального мішка, подушки і ковдри виконаний вручну по індивід..
2 000 грн
Дитячий спальний мішок Bear & Bee призначений для створення максимально комфортного відпочинку малечі, як вдома, так і в подорожі або на відпочинку на природі. Комплект з спального мішка, подушки і ковдри виконаний вручну по&n..
2 000 грн
Дитячий спальний мішок Cat Purr Нет в наличии
Дитячий спальний мішок Cat Purr призначений для створення максимально комфортного відпочинку малечі, як вдома, так і в подорожі або на відпочинку на природі. Комплект з спального мішка, подушки і ковдри виконаний вручну по ін..
2 000 грн
Дитячий спальний мішок Lady Bear призначений для створення максимально комфортного відпочинку малечі, як вдома, так і в подорожі або на відпочинку на природі. Комплект з спального мішка, подушки і ковдри виконаний вручну по і..
2 000 грн
Дитячий спальний мішок Великий Призначений ведмідь для створення максимально комфортного відпочинку малечі, як вдома, так і в подорожі або на відпочинку на природі. Комплект з спального мішка, подушки і ковдри виконаний вручн..
2 250 грн
Дитячий спальний мішок Зайка Джуді призначений для створення максимально комфортного відпочинку малюків, як вдома, так і в подорожі або на відпочинку на природі. Комплект зі спального мішка, подушки і ковдри виконаний вручну за індивідуальними ідеями майстра. Ковдра і матрац простьобані, тому наповн..
2 250 грн
Дитячий спальний мішок кіт Сильвестр призначений для створення максимально комфортного відпочинку малюків, як вдома, так і в подорожі або на відпочинку на природі. Комплект зі спального мішка, подушки і ковдри виконаний вручну за індивідуальними ідеями майстра. Ковдра і матрац простьобані, тому напо..
2 250 грн
Дитячий спальний мішок Котейко призначений для створення максимально комфортних умов для відпочинку малюків, як вдома, так і в подорожі або на відпочинку на природі. Комплект із спального мішка, подушки і ковдри виконаний вручну за індивідуальними ідей майстра. Ковдра та матрац простьоганних, тому н..
2 000 грн
Ексклюзивний дитячий спальний мішок Кошкін Будинок призначений для створення максимально комфортних умов для відпочинку малюків, як вдома, так і в подорожі або на відпочинку на природі. Комплект із спального мішка, подушки і ковдри виконаний вручну за індивідуальними ідей майстра. Ковдра та матрац п..
2 000 грн
Дитячий спальний мішок Кролик Роджер призначений для створення максимально комфортних умов для відпочинку малюків, як вдома, так і в подорожі або на відпочинку на природі. Комплект із спального мішка, подушки і ковдри виконаний вручну за індивідуальними ідей майстра. Ковдра та матрац простьоганних, ..
2 000 грн
Авторський дитячий спальний мішок Мишкін Сон призначений для створення максимально комфортних умов для відпочинку малюків, як вдома, так і в подорожі або на відпочинку на природі. Комплект із спального мішка, подушки і ковдри виконаний вручну за індивідуальними ідей майстра. Ковдра та матрац простьо..
2 000 грн
Дитячий спальний мішок мудрий Єнот призначений для створення максимально комфортного відпочинку малюків в домашніх умовах або подорожі. Комплект зі спального мішка, подушки і ковдри виконаний вручну за індивідуальними ідеями майстра. Ковдра і матрац простьобані, тому наповнювач не збивається. Наволо..
2 250 грн
Дитячий спальний мішок Панда призначений для створення максимально комфортних умов для відпочинку малюків, як вдома, так і в подорожі або на відпочинку на природі. Комплект із спального мішка, подушки і ковдри виконаний вручну за індивідуальними ідей майстра. Ковдра та матрац простьоганних, тому нап..
2 000 грн
Дитячий спальний мішок Панда Воїн призначений для створення максимально комфортного відпочинку малечі, як вдома, так і в подорожі або на відпочинку на природі. Комплект з спального мішка, подушки і ковдри виконаний вручн..
2 250 грн
Дитячий спальний мішок Рудий Фокс призначений для створення максимально комфортних умов для відпочинку малюків, як вдома, так і в подорожі або на відпочинку на природі. Комплект із спального мішка, подушки і ковдри виконаний вручну за індивідуальними ідей майстра. Ковдра та матрац простьоганних, том..
2 000 грн
Зручний дитячий спальний мішок Сірий Кіт призначений для створення максимально комфортних умов для відпочинку малюків, як вдома, так і в подорожі або на відпочинку на природі. Комплект із спального мішка, подушки і ковдри виконаний вручну за індивідуальними ідей майстра. Ковдра та матрац простьоганн..
2 000 грн
Дитячий спальний мішок Хитрий Призначений Лис для створення максимально комфортного відпочинку малечі, як вдома, так і в подорожі або на відпочинку на природі. Комплект з спального мішка, подушки і ковдри виконаний вручну по&..
2 250 грн
Дитячий спальник Star призначений Bear для створення максимально комфортного відпочинку малечі, як вдома, так і в подорожі або на відпочинку на природі. Комплект з спального мішка, подушки і ковдри виконаний вручну по індивід..
2 000 грн
Дитячий спальник крихта Єнот призначений для створення затишного місця відпочинку дитини. Спальний мішок підійде для пристрою зони відпочинку в дитячому ліжку, може бути використаний на природі або в подорожі. Комплект зі спального мішка, подушки і ковдри виконаний вручну за індивідуальними ідеями м..
2 250 грн
Оригінальний спальний мішок для дівчинки Хитрий Лис призначений для створення максимально комфортних умов для відпочинку малюків, як вдома, так і в подорожі або на відпочинку на природі. Комплект із спального мішка, подушки і ковдри виконаний вручну за індивідуальними ідей майстра. Ковдра та матрац ..
2 000 грн
Авторський спальний мішок для малюка Мишко призначений для створення максимально комфортних умов для відпочинку малюків, як вдома, так і в подорожі або на відпочинку на природі. Комплект із спального мішка, подушки і ковдри виконаний вручну за індивідуальними ідей майстра. Ковдра та матрац простьога..
2 000 грн
Спальний мішок для хлопчика Зоряний Кіт призначений для створення максимально комфортних умов для відпочинку малюків, як вдома, так і в подорожі або на відпочинку на природі. Комплект із спального мішка, подушки і ковдри виконаний вручну за індивідуальними ідей майстра. Ковдра та матрац простьоганни..
2 000 грн
Спальник дитячий Cat Panda Bear призначений для створення максимально комфортного відпочинку малечі, як вдома, так і в подорожі або на відпочинку на природі. Комплект з спального мішка, подушки і ковдри виконаний вручну по ін..
2 000 грн
Спальник дитячий Lady Panda призначений для створення максимально комфортного відпочинку малечі, як вдома, так і в подорожі або на відпочинку на природі. Комплект з спального мішка, подушки і ковдри виконаний вручну по індиві..
2 000 грн
Спальник дитячий Весела Коала призначений для створення максимально комфортного відпочинку малечі, як вдома, так і в подорожі або на відпочинку на природі. Комплект з спального мішка, подушки і ковдри виконаний вручну по ..
2 250 грн
Спальник дитячий Панда Енді призначений для створення максимально комфортного відпочинку малюків, як вдома, так і в подорожі або на відпочинку на природі. Комплект зі спального мішка, подушки і ковдри виконаний вручну за індивідуальними ідеями майстра. Ковдра і матрац простьобані, тому наповнювач не..
2 250 грн
Дитячий спальний мішок для хлопчика Зайчик Нет в наличии
Дизайнерський дитячий спальний мішок для хлопчика Зайчик призначений для створення максимально комфортних умов для відпочинку малюків, як вдома, так і в подорожі або на відпочинку на природі. Комплект із спального мішка, подушки і ковдри виконаний вручну за індивідуальними ідей майстра. Ковдра та ма..
2 000 грн