Задавайте нам запитання!

 

Наш VIBER

096-691-16-22

 

Пишіть листи

info@enfant.com.ua

 

Купити Мобілі підвісні на ліжечко Київ і вся Україна

Підвісна мобільна карусель – одна з найбільш традиційних видів дитячих іграшок, якими здавна прикрашали ліжечко новонародженого малюка. Предмети, підвішені на мобілі, були одночасно іграшками та оберегами, покликаними знайомити дитину з навколишнім світом і нести в собі потужну позитивну енергетику для його захисту.

Красиві яскраві підвісні іграшки – перше, що буде бачити новонароджений малюк, прокинувшись в ліжечку. Він з задоволенням буде визначати форми, відтінки, а пізніше – дізнаватися і розрізняти предмети. Навчившись підніматися, малюк із задоволенням спробує іграшки на дотик, таким чином, розвиваючи зір, тактильні і когнітивні функції. Користь від підвісного мобіля важко переоцінити – це дуже весела забава, й розвиваючі іграшки, що сприяють фізичному та розумовому росту малюка.

Мобіль на ліжечко новонародженим – критерії вибору кращого

Турботливі батьки, вибираючи підвісний мобіль на ліжечко дитині, повинні пам'ятати про користь і безпеки, яка повинна супроводжувати першій дитячій іграшці. При виборі підвісної каруселі, що кріпиться на бортик ліжечка, слід враховувати:

 • Безпека – матеріали, з яких виготовлені іграшки, повинні бути преміальної якості, складатися з натуральних і антиалергенних компонентів;
 • Відтінки – іграшки повинні складатися з яскравих, але спокійних кольорів. Дуже дратівливі відтінки будуть викликати перезбудження дитини, і порушувати його сон;
 • Зміст – іграшки повинні носити розвиваючий характер, бути естетично привабливими, розрізнятися формою, кольором, тактильними властивостями, носити інформаційну навантаження;
 • Спосіб кріплення – найкраще зарекомендував себе традиційний метод кріплення конструкції каруселі на борт ліжечка новонародженого;
 • Спосіб руху – на відміну від простого мобіля, що приводиться в рух рукою батьків, моделі з механічним заводом будуть обертатися, і розважати малюка самостійно;
 • Музичний супровід – електронні та механічні системи зможуть не тільки розвивати зорові функції, але й супроводжувати рух улюбленою мелодією.

Сучасні дитячі мобілі – високотехнологічні пристрої. З іншого боку, чим простіше конструкція, тим надійніше улюблена іграшка малюка. У майбутніх батьків немає часу на рукоділля або регіональні продавці не можуть запропонувати мобіль з необхідними якостями? У такому разі слід познайомитися з продукцією, які пропонують дитячі інтернет-магазини України.

Дитячий мобіль handmade в Enfant.com.ua: ціна, фото, відгуки

Інтернет-магазин дизайнерських дитячих виробів Enfant представляє великий вибір ідей для створення унікальних авторських підвісних мобілів з іграшками, виготовленими українськими майстрами вручну. В електронному каталозі зібрані унікальні готові підвісні мобілі в ліжечко для новонароджених дівчаток і хлопчиків. Всі іграшки виготовлені з натуральних гіпоалергенних матеріалів – натуральної шерсті, фетру, кульки виконані методом валяння, іграшки зшиті вручну. Вітчизняні майстри пропонують продукт бездоганної якості, кожен мобіль виготовлений з любов'ю і добрими побажаннями здоров'я та щастя новонародженим.

Дизайнерські дитячі мобілі handmade в дитячому інтернет - магазині Enfant абсолютно унікальні, виконані за авторськими ідей з урахуванням побажань замовника і відповідають всім вимогам до продукції для новонароджених. Знайомлячись з готовими роботами і фото, можна почерпнути ідеї і зробити індивідуальне замовлення, який виконає майстер в обумовлені терміни. Ціна дизайнерських мобілів в нашому інтернет магазині є абсолютно конкурентної і доступною всім покупцям. Щоб переконатися в якості робіт, а також професійності і ретельності майстрів, можна вивчити відгуки клієнтів, які вже замовили дитячі мобілі в нашій компанії..

Купити мобіль на ліжечко дітям в інтернет магазині Enfant з доставкою в Київ, Дніпро, Суми, Черкаси, Рівне/Україна

Інтернет-магазин Enfant пропонує купити мобіль на ліжечко дітям з ідеальним поєднанням ціни і якості за виконання handmade . Роблячи замовлення на дитячу мобільний карусель, наші клієнти отримають:

 • Ексклюзивну дизайнерську дитячу іграшку за доступною ціною з преміальним якістю, гарантованим майстром;
 • Великий вибір готових дитячих мобіле, ідеї яких можна використовувати при замовленні;
 • Можливість зробити мобіль за власним авторським ідей ;
 • Відповідальне виконання замовлення у строки, обумовлені при купівлі;
 • Оперативну доставку товару покупцям в Київ, Дніпро, Суми, Черкаси, Рівно і будь-які інші регіони України.

Щоб знати більше про покупку дитячого мобіля в ліжечко новонародженим в інтернет магазині Enfant, слід зателефонувати за контактними телефонами, вказаними на нашому сайті, зв'язатися з Viber або оформити електронний запит на пошту.

Відображати:
Сортування
Авторський мобіль на ліжечко дітям Політ на Повітряній Кулі є найбільш традиційною дитячою іграшкою-підвіскою, яку здавна встановлювали над колискою дитини. Підвіска з іграшками призначена розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобіль виконаний вручну – іграшки зі..
1 250 грн
Дизайнерський мобіль на ліжечко хлопчикові Всесвіт є найбільш традиційною дитячою іграшкою-підвіскою, яку здавна встановлювали над колискою дитини. Підвіска з іграшками призначена розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобіль виконаний вручну – іграшки зібрані з м..
1 150 грн
Дитячий мобіль дівчинці Світла Казка є першою інтерактивної іграшкою новонароджених, призначений розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобільна карусель виконана вручну – іграшки-підвіски зібрані з м'якого фетру, наповнені безпечним холлофайбером і синтепухом..
1 550 грн
Дитячий мобіль для хлопчика Ведмедик на Півночі є першою інтерактивної іграшкою новонароджених, призначений розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобільна карусель виконана вручну – іграшки-підвіски зібрані з м'якого фетру, наповнені безпечним холлофайбером і..
1 450 грн
Дитячий мобіль для хлопчика М'ятна Казка є першою інтерактивної іграшкою новонароджених, призначений розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобільна карусель виконана вручну – іграшки-підвіски зібрані з м'якого фетру, наповнені безпечним холлофайбером і си..
1 450 грн
Дитячий мобіль Космічні Історії є першою інтерактивної іграшкою новонароджених, призначений розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобільна карусель виконана вручну – іграшки-підвіски зібрані з м'якого фетру, наповнені безпечним холлофайбером і синтепухом, кул..
1 400 грн
Дитячий мобіль на ліжечко з фетру Ведмедик Мандрівник є першою інтерактивної іграшкою новонароджених, призначений розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобільна карусель виконана вручну – іграшки-підвіски зібрані з м'якого фетру, наповнені безпечним холлофайб..
1 450 грн
Дитячий мобіль новонародженим з фетру Вовченя є першою інтерактивної іграшкою новонароджених, призначений розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобільна карусель виконана вручну – іграшки-підвіски зібрані з м'якого фетру, наповнені безпечним холлофайбером і с..
1 400 грн
Мобіль дитячий на ліжечко Зимовий Чарівництво є першою інтерактивної іграшкою, призначений розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобільна карусель виконана вручну в бежевих і м'ятних тонах– іграшки-підвіски зібрані з м'якого фетру, наповнені безпечним хол..
1 550 грн
Мобіль дитячий на ліжечко Кремова Казка є першою інтерактивної іграшкою, призначений розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобільна карусель виконана вручну в бежево-кремових тонах– іграшки-підвіски зібрані з м'якого фетру, наповнені безпечним холлофайбером і..
1 550 грн
Мобіль дитячий на ліжечко хлопчикові Перлова Казка є першою інтерактивної іграшкою новонароджених, призначений розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобільна карусель виконана вручну – іграшки-підвіски зібрані з м'якого фетру, наповнені безпечним холлофайберо..
1 550 грн
Мобіль дитячий на ліжечко хлопчику Мій Зайчик є першою інтерактивної іграшкою новонароджених, призначений розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобільна карусель виконана вручну – іграшки-підвіски зібрані з м'якого фетру, наповнені безпечним холлофайбером і с..
1 450 грн
Мобіль дитячий на ліжечко Чарівний Сон є першою інтерактивної іграшкою, призначений розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобільна карусель виконана вручну в кремово-перлинних тонах– іграшки-підвіски зібрані з м'якого фетру, наповнені безпечним холлофайбером ..
1 550 грн
Дизайнерський мобіль на ліжечко Білі Поні є традиційною дитячою іграшкою-підвіскою, яку здавна встановлювали над колискою дитини. Карусель з іграшками призначена розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобіль виконаний вручну – іграшки зібрані з м'якого фетру, ..
1 650 грн
Дизйнерский мобіль на ліжечко дівчинці Білосніжка є найбільш традиційною дитячою іграшкою-підвіскою, яку здавна встановлювали над колискою дитини. Підвіска з іграшками призначена розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобіль виконаний вручну – іграшки зібрані з м&..
1 350 грн
Яскравий мобіль на ліжечко дівчинці Веселка є найбільш традиційною дитячою іграшкою-підвіскою, яку здавна встановлювали над колискою дитини. Підвіска з іграшками призначена розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобіль виконаний вручну – іграшки зібрані з м'як..
1 350 грн
Вишуканий мобіль на ліжечко дівчинці Весна є найбільш традиційною дитячою іграшкою-підвіскою, яку здавна встановлювали над колискою дитини. Підвіска з іграшками призначена розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобіль виконаний вручну – іграшки зібрані з м'яко..
1 350 грн
Витончений мобіль на ліжечко дівчинці Дикі Лебеді є найбільш традиційною дитячою іграшкою-підвіскою, яку здавна встановлювали над колискою дитини. Підвіска з іграшками призначена розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобіль виконаний вручну – іграшки зібрані з м&..
1 350 грн
Дизайнерський мобіль на ліжечко дівчинці Зайка є найбільш традиційною дитячою іграшкою-підвіскою, яку здавна встановлювали над колискою дитини. Підвіска з іграшками призначена розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобіль виконаний вручну – іграшки зібрані з м'..
1 150 грн
Мобіль на ліжечко дівчинці Маленька Балерина є найбільш традиційною дитячою іграшкою-підвіскою, яку здавна встановлювали над колискою дитини. Підвіска з іграшками призначена розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобіль виконаний вручну – іграшки зібрані з м'я..
1 350 грн
Мобіль на ліжечко дівчинці Маленька Чарівниця є найбільш традиційною дитячою іграшкою-підвіскою, яку здавна встановлювали над колискою дитини. Підвіска з іграшками призначена розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобіль виконаний вручну – іграшки зібрані з м'..
1 550 грн
Ніжний мобіль на ліжечко дівчинці Нічна Фея є найбільш традиційною дитячою іграшкою-підвіскою, яку здавна встановлювали над колискою дитини. Підвіска з іграшками призначена розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобіль виконаний вручну – іграшки зібрані з м'як..
1 350 грн
Мобіль на ліжечко дівчинці Подружки є традиційною дитячою іграшкою-підвіскою, яку здавна встановлювали над колискою немовляти. Карусель з іграшками призначена розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобіль виконаний вручну – іграшки зібрані з м'якого фетру, нап..
1 350 грн
Авторський мобіль на ліжечко дівчинці Принцеса Ельфів є найбільш традиційною дитячою іграшкою-підвіскою, яку здавна встановлювали над колискою дитини. Підвіска з іграшками призначена розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобіль виконаний вручну – іграшки зібрані ..
1 350 грн
Унікальний мобіль на ліжечко дівчинці Принцеса Сиренити є найбільш традиційною дитячою іграшкою-підвіскою, яку здавна встановлювали над колискою дитини. Підвіска з іграшками призначена розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобіль виконаний вручну – іграшки зібран..
1 250 грн
Веселий мобіль на ліжечко дівчинці Пташка Стелла є найбільш традиційною дитячою іграшкою-підвіскою, яку здавна встановлювали над колискою дитини. Підвіска з іграшками призначена розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобіль виконаний вручну – іграшки зібрані з м&#..
1 250 грн
Мобіль на ліжечко дівчинці Рожеві Сни є традиційною дитячою іграшкою-підвіскою, яку здавна встановлювали над колискою немовляти. Карусель з іграшками призначена розважати малюків і вчити розпізнавати предмети навколишнього світу. Мобіль виконаний вручну – іграшки зібрані з м'якого фетру, н..
1 250 грн