Жіночі імена
Чоловічі імена

Задавайте нам запитання!

 

Наш VIBER

096-691-16-22

 

Пишіть листи

info@enfant.com.ua

 

Купити Іменні ікони з бурштину Київ і вся Україна

При хрещенні дитині дають ім'я, яке часто не співпадає з тим, що зазначено в його цивільних документах. Духовне ім'я, яке дається дитині під час таїнства хрещення, аналогічно святому покровителю, чиї іменини відзначає церква в цей день. Це ім'я ангела-хранителя, який буде усе життя оберігати дитину. Іменні ікони із зображенням святого тезку поряд з малюком буде унікальною зв'язком дитини і потенційної захистом його від хвороб, бід і недобрих посилів.

Іменні ікони з бурштину – 4 поради, як вибрати святий лик

Іменна ікона з янтаря – це зображення тезоіменитих святого покровителя, виконане в техніці розпису сонячним піском. Значення іменний ікони в житті кожної людини не можна недооцінити – у святого Покровителя можна просити розради, допомоги у вирішенні складних завдань, якнайшвидшого одужання. Янтарна ікона з ликом ангела хоронителя принесе радість, тепло в будинок, наповнить світлом дитячу кімнату і благодаттю душу дитини.

Як вибрати дитині Святого Помічника і Янгола-захисника на все життя? Часто дітям при хрещенні дають ім'я покровителя, у якого є кілька канонічних зображень, також його можуть носити відразу кілька християнських святих. Ми можемо дати кілька порад при виборі іменний ікони в подарунок:

  1. Вибір за датою народження. Якщо дане при хрещенні ім'я носять кілька Святих Покровителів, слід розглянути придбання лік того, чий день пам'яті церква відзначає ближче всього до дати народження малюка.
  2. Вибір за календарем. У разі, якщо ви не були присутні при хрещенні і не знаєте таємного імені дитини, слід вивчити церковний календар і дізнатися, чий день відзначався в момент таїнства.
  3. Вибір по зображенню. Іменні ікони, на відміну від канонічних мірних, можуть мати зображення в повний зріст або тільки портрет Святого. Тут особлива увага приділяється виконанню особи, і особливо – виразом очей. Виберіть такий портрет, з яким легко встановити зв'язок через погляд.
  4. Вибір техніки розпису. Бурштиновий пісок у фарбах забезпечить неймовірне тепло і посилить зв'язок між дитиною і його Ангелом-Охоронцем.

Замовляючи іменну ікону з бурштину, слід пам'ятати, що не існує двох ідентичних зображень. Іменна ікона на замовлення буде абсолютно унікальна, як і бурштинові фрагменти, які її прикрашають.

Ікони з бурштину в іменні enfant.com.ua: фото, опис

Інтернет-магазинЕnfant в категорії іменних ікон з бурштину пропонує зображення Святих Покровителів, виконаних вручну. Унікальна техніка розпису бурштиновим піском і високу майстерність вітчизняних художників зроблять подарунок новонародженому та його батькам незабутнім. У каталозі є фото реальних робіт та їх опис, при замовленні можна уточнити розміри іменний ікони і вибрати багет для оформлення зображення.

Іменні ікони з бурштину відрізняються високою якістю, прикрашені великими фрагментами сонячних каменів. Зображення Покровителя не втратить яскравості фарб і відтінків протягом десятиліть. Дарувати іменну ікону, розписану і оздоблений бурштином, можна до будь-якої події, в тому числі до Новорічних свят, дня народження, Великодня або в день пам'яті Святого Покровителя.

Ікони іменні ангела хоронителя купити в інтернет-магазинеЕnfant з доставкою до Харкова, Запоріжжя, Одесу, Полтаву, Чернігів/Україна

Інтернет-магазин Еnfant пропонує купити іменні ікони Ангела-хранителя для незвичайного подарунка родичам, друзям, підопічним. Звертаючись за послугою до нашим майстрам бурштинових справ, ви отримаєте:

  • Унікальне художнє твір ручної роботи преміальної якості;
  • Доступну вартість бурштинової ікони, без переплат вартості посередникам;
  • Допомога у виборі іменний ікони консультанта і майстра;
  • Своєчасне виконання роботи і оперативна доставка замовлення покупцям в Харків, Запоріжжя, Одесу, Полтаву, Чернігів та інші регіони України.

Залишилися запитання щодо іменних іконах і послуги в нашому інтернет-магазині дизайнерських товарів? Скористайтеся вайбером, телефоном або електронною поштою, вказаними на сайті в розділі «контакти».

Відображати:
Сортування
Ікона handmade іменна в бурштині Свята Ольга призначена для подарунка дівчинці до хрещення, дні народження, різдвяних свят. Ікона виконана у техніці розпису бурштиновим піском, прикрашена великими фрагментами сонячного каменю. Ікона з зображенням святої Ольги буде справжнім ангелом-охоронцем дитини,..
750 грн
Ікона handmade іменна з бурштину Св. Кипріян і Іустина призначена для подарунка дітям до хрещення, дні народження, різдвяних свят. Ікона виконана у техніці розпису бурштиновим піском, прикрашена великими фрагментами сонячного каменю. Ікона з зображенням святих Кипріана та Іустини буде справжнім анге..
750 грн
Ікона handmade в бурштині Архієпископ Лука Кримський призначена для подарунка хлопчикові до хрещення, дні народження, різдвяних свят. Ікона виконана у техніці розпису бурштиновим піском, прикрашена великими фрагментами сонячного каменю. Ікона із зображенням святого Луки буде справжнім ангелом-охорон..
750 грн
Ікона handmade в бурштині Св. Рівноапостольні Олена і Костянтин призначена для подарунка дітям до хрещення, дні народження, різдвяних свят. Ікона виконана у техніці розпису бурштиновим піском, прикрашена великими фрагментами сонячного каменю. Ікона з зображенням святих Олени та Костянтина буде справ..
750 грн
Ікона handmade в бурштині Святий Леонтій призначена для подарунка хлопчикові до хрещення, дні народження, різдвяних свят. Ікона виконана у техніці розпису бурштиновим піском, прикрашена великими фрагментами сонячного каменю. Ікона із зображенням святого Леонтія буде справжнім ангелом-охоронцем дитин..
750 грн
Ікона handmade в бурштині Святий Миколай призначена для подарунка хлопчикові до хрещення, дні народження, різдвяних свят. Ікона виконана у техніці розпису бурштиновим піском, прикрашена великими фрагментами сонячного каменю. Ікона із зображенням святого Миколая буде справжнім ангелом-охоронцем дитин..
750 грн
Ікона handmade в бурштині Святий Миколай Чудотворець призначена для подарунка хлопчикові до хрещення, дні народження, різдвяних свят. Ікона виконана у техніці розпису бурштиновим піском, прикрашена великими фрагментами сонячного каменю. Ікона із зображенням святого Миколая буде справжнім ангелом-охо..
750 грн
Ікона handmade з бурштину Св. Нероним призначена для подарунка хлопчикові до хрещення, дні народження, різдвяних свят. Ікона виконана у техніці розпису бурштиновим піском, прикрашена великими фрагментами сонячного каменю. Ікона із зображенням святого Неронима буде справжнім ангелом-охоронцем дитини,..
750 грн
Ікона handmade з бурштину Св. Ярослав Муромський призначена для подарунка хлопчикові до хрещення, дні народження, різдвяних свят. Ікона виконана у техніці розпису бурштиновим піском, прикрашена великими фрагментами сонячного каменю. Ікона із зображенням святого Ярослава буде справжнім ангелом-охорон..
750 грн
Ікона handmade з бурштину Святий В'ячеслав Чеський призначена для подарунка хлопчикові до хрещення, дні народження, різдвяних свят. Ікона виконана у техніці розпису бурштиновим піском, прикрашена великими фрагментами сонячного каменю. Ікона із зображенням святого В'ячеслава буде справжнім ан..
750 грн
Ікона handmade з бурштину Святий Миколай призначена для подарунка хлопчикові до хрещення, дні народження, різдвяних свят. Ікона виконана у техніці розпису бурштиновим піском, прикрашена великими фрагментами сонячного каменю. Ікона із зображенням святого Миколая буде справжнім ангелом-охоронцем дитин..
750 грн
Ікона Янтар Пресвята Богородиця Семистрільна призначена для подарунка всім, хто потребує можливості пом'якшити серця ворогів, заспокоїти їх, послати їм терпіння, а також примирити ворогуючі сторони. Образ Семистрільної ікони Божої Матері, є канонічним оберегом, який завжди захищав від зла ворогі..
750 грн
Неканонічна ікона бурштинової Богородиці призначена для оригінального сімейного або іменного подарунка дітям і дорослим, всім, хто потребує заступництва і розради Божої Матері. Образ Богородиці, є чудотворним оберегом, який завжди захищав власника ікони від зла ворогів і власних недобрих помислів. І..
750 грн
Іменна ікона в бурштині handmade Св. Алла Готфська призначена для подарунка дівчинці до хрещення, дні народження, різдвяних свят. Ікона виконана у техніці розпису бурштиновим піском, прикрашена великими фрагментами сонячного каменю. Ікона з зображенням святої Алли буде справжнім ангелом-охоронцем ди..
750 грн
Ікона в бурштині handmade Св. Марія Міфінська призначена для подарунка дівчинці до хрещення, дні народження, різдвяних свят. Ікона виконана у техніці розпису бурштиновим піском, прикрашена великими фрагментами сонячного каменю. Ікона з зображенням святої Марії буде справжнім ангелом-охоронцем дитини..
750 грн
Ікона в бурштині handmade Св. Ніка Коринфська призначена для подарунка дівчинці до хрещення, дні народження, різдвяних свят. Ікона виконана у техніці розпису бурштиновим піском, прикрашена великими фрагментами сонячного каменю. Ікона з зображенням святої Ніки буде справжнім ангелом-охоронцем дитини,..
750 грн
Ікона в бурштині іменна Савел Персіянин Халкедонський призначена для подарунка хлопчикові до хрещення, дні народження, різдвяних свят. Ікона виконана у техніці розпису бурштиновим піском, прикрашена великими фрагментами сонячного каменю. Ікона із зображенням святого Савела буде справжнім ангелом-охо..
750 грн
Дизайнерська ікона в бурштині іменна Св. Апостол Петро призначена для подарунка хлопчикові до хрещення, дні народження, різдвяних свят. Ікона виконана у техніці розпису бурштиновим піском, прикрашена великими фрагментами сонячного каменю. Ікона із зображенням святого Петра буде справжнім ангелом-охо..
750 грн
Ікона в бурштині іменна Св. Валентина Кесарійська призначена для подарунка дівчинці до хрещення, дні народження, різдвяних свят. Ікона виконана у техніці розпису бурштиновим піском, прикрашена великими фрагментами сонячного каменю. Свята протегує дівчаткам, що носять ім'я Валентина і Алевтина і ..
750 грн
Ікона в бурштині іменна Св. Георгій Побідоносець призначена для подарунка хлопчикові до хрещення, дні народження, різдвяних свят. Ікона виконана у техніці розпису бурштиновим піском, прикрашена великими фрагментами сонячного каменю. Святий Георгій є заступником і помічником землеробів і військових. ..
750 грн
Ікона в бурштині іменна Св. Григорій Двоєслов призначена для подарунка хлопчикові до хрещення, дні народження, різдвяних свят. Ікона виконана у техніці розпису бурштиновим піском, прикрашена великими фрагментами сонячного каменю. Православний папа римський Двоєслов ділив трапезу з жебраками, писав к..
750 грн
Ікона в бурштині іменна Св. Митрополит Филиппп редназначена для подарунка хлопчикові до хрещення, дні народження, різдвяних свят. Ікона виконана у техніці розпису бурштиновим піском, прикрашена великими фрагментами сонячного каменю. Митрополит Московський Філіп служив Господу в часи правління Івана ..
750 грн
Іменна ікона в бурштині іменна Св. Мучениця Зоя призначена для подарунка дівчинці до хрещення, дні народження, різдвяних свят. Ікона виконана у техніці розпису бурштиновим піском, прикрашена великими фрагментами сонячного каменю. Ікона з зображенням святої Зої буде справжнім ангелом-охоронцем дитини..
750 грн
Дизайнерська ікона в бурштині іменна Свята Вероніка призначена для подарунка дівчинці до хрещення, дні народження, різдвяних свят. Ікона виконана у техніці розпису бурштиновим піском, прикрашена великими фрагментами сонячного каменю. Свята Вероніка – символ жіночої стійкості та непохитності. О..
750 грн
Ікона в бурштині іменна Свята Міліца Сербська призначена для подарунка дівчинці до хрещення, дні народження, різдвяних свят. Ікона виконана у техніці розпису бурштиновим піском, прикрашена великими фрагментами сонячного каменю. Ікона з зображенням святої Міліци буде справжнім ангелом-охоронцем дитин..
750 грн
Ікона в бурштині іменна Святий Пантелеймон призначена для подарунка хлопчикові до хрещення, дні народження, різдвяних свят. Ікона виконана у техніці розпису бурштиновим піском, прикрашена великими фрагментами сонячного каменю. Ікона із зображенням святого Пантелеймона буде справжнім ангелом-охоронце..
750 грн
Оригінальна ікона в бурштині Іоанн Богослов призначена для подарунка хлопчикові до хрещення, дні народження, різдвяних свят. Ікона виконана у техніці розпису бурштиновим піском, прикрашена великими фрагментами сонячного каменю. Євангеліст і апостол Іоанн протегує всім, хто носить його ім'я, допо..
750 грн