Задавайте нам запитання!

 

Наш VIBER

096-691-16-22

 

Пишіть листи

info@enfant.com.ua

 

Купити Дитячі іграшки гойдалки Київ і вся Україна

Традиційна гойдалка – одна з самих функціональних іграшок у дитячої кімнати будь-якого маленького непосиди. Вона не тільки забезпечить фізичне навантаження, зміцнюючу м'язи спини і ніжок маляти, але й буде сприяти розвитку моторики, зміцненню психіки і його емоційного стану.

Монотонне маятниковий хитання надає благотворну дію на загальний розвиток дитини, зміцнюючи вестибулярний апарат, а також розвиваючи координацію при русі, почуття ритму та здатність зосереджуватися. Яскрава і приваблива гойдалка буде по достоїнству оцінена маленькими шукачами пригод і стане улюбленою іграшкою протягом декількох років.

 

Дитячі іграшки гойдалки – загальні вимоги

 

Як би не була хороша іграшка гойдалка, при її виборі в цілях забезпечення безпеки дитини слід познайомитися з такими важливими експлуатаційними характеристиками, як:

  • Якість матеріалів підтверджена сертифікатами виробника на відповідність вимогам до товарів для найменших;
  • Підтвердження антиалергенних складів фарб і покриттів, які використані у виробництві;
  • Кут хитання, що забезпечує безпеку дитини під час використання іграшки. Щоб під час розгойдування конструкція не перекинулася, його параметри повинні знаходитися в межах 10-15 градусів;
  • Місткість гойдалки, з якої малюк буде грати сам, чи ділити її з друзями.

Нарешті, не менш важливим є дизайн іграшки, який повинен відрізнятися оригінальністю і гармонійно вписуватися в інтер'єр дитячої.

 

Дерев'яні конячки-гойдалки ручної роботи в інтернет магазині Enfant.com.ua

 

У розділі дитячого магазину Enfant, що спеціалізується на handmade товарах для малят, представлені традиційні конячки-гойдалки, створені за спеціальним проектом вручну. Іграшки виконані з меблевої березової фанери вищого сорту, оброблена безпечними емалями і лаками, не видавали запаху. Конструкція створена з урахуванням вимог безпеки, а широкі полози виготовлені так, щоб не порушувати цілісність статевого покриття. Наших клієнтів обов'язково порадує співвідношення бездоганної якості збірки і доступна ціна вироби ручної роботи.

 

Рекомендація від дитячого магазину Enfant: Купити дитячу іграшку-гойдалку в Києві/ Україні

 

Покупцям, які бажають вибрати оригінальний подарунок малюкам, магазин Enfant рекомендує купить дитячу іграшку-гойдалку, зроблену вручну. Ми гарантуємо своїм клієнтам:

  • Бездоганна якість і безпеку дитячих іграшок, гарантована виробником;
  • Доступну ціну на продукцію ручної роботи;
  • Відповідальне виконання замовлення і оперативну доставку товару покупцям в Києві і будь-якому іншому регіоні України.

Всю додаткову інформацію про іграшки-качалках і способи оформлення замовлення продукції handmade можна отримати, зробивши дзвінок за контактними телефонами або вайберу, номери яких розміщені на сайті.

Відображати:
Сортування
Іграшка гойдалка для хлопчика Лазурний Поні призначена для малюків, які віддають перевагу активні розвиваючі ігри. Традиційна конячка-качалка виконана їх натурального дерева (меблева фанера вищого сорту), пофарбована емаллю і покрита акриловим лаком. Всі використані матеріали сертифіковані, мають ан..
2 000 грн
Дитяча іграшка гойдалка М'ятний Поні призначена для малюків, які віддають перевагу активні розвиваючі ігри. Традиційна конячка-качалка виконана їх натурального дерева (меблева фанера вищого сорту), пофарбована емаллю і покрита акриловим лаком. Всі використані матеріали сертифіковані, мають антиа..
2 000 грн
Дитяча іграшка гойдалка Пурпурний Поні призначена для малюків, які віддають перевагу активні розвиваючі ігри. Традиційна конячка-качалка виконана їх натурального дерева (меблева фанера вищого сорту), пофарбована емаллю і покрита акриловим лаком. Всі використані матеріали сертифіковані, мають антиале..
2 000 грн
Дизайнерська конячка - гойдалка для дівчинки Рожевий Поні призначена для малюків, які віддають перевагу активні розвиваючі ігри. Традиційна конячка-качалка виконана їх натурального дерева (меблева фанера вищого сорту), пофарбована емаллю і покрита акриловим лаком. Всі використані матеріали сертифіко..
2 000 грн
Крісло-гойдалка дитяча Веселка міні призначена для малюків, які віддають перевагу активні розвиваючі ігри. Традиційна іграшка-гойдалка виконана їх натурального дерева (меблева фанера вищого сорту), пофарбована емаллю і покрита акриловим лаком. Всі використані матеріали сертифіковані, мають антиалерг..
1 980 грн
Крісло-гойдалка дитяча Веселка максі призначена для малюків, які віддають перевагу активні розвиваючі ігри. Традиційна іграшка-гойдалка виконана їх натурального дерева (меблева фанера вищого сорту), пофарбована емаллю і покрита акриловим лаком. Всі використані матеріали сертифіковані, мають антиалер..
2 490 грн