Задавайте нам запитання!

 

Наш VIBER

096-691-16-22

 

Пишіть листи

info@enfant.com.ua

 

Купити Дитячі простирадла на резинці Київ і вся Україна

Починаючи з 3-х місяців, активність новонародженого малюка починає посилюватися. Він намагається перевертатися, хапати ручками навколишні предмети. У батьків додається турбот – потрібно постійно стежити за тим, щоб ліжечко була акуратно заправлена, а складки простирадла не заважали сну дитини, дратуючи ніжну шкіру.

Простынка в ліжечко новонародженого, обладнана бортовими гумками, позбавить батьків від додаткових турбот і створить максимально комфортні умови для сну і неспання малюка. Щільні гумки забезпечать гарний натяг простирадла на матрацик. Ліжко активно вивчає навколишній світ малюка завжди буде акуратною та мати естетичний вигляд.

 

Дитяча простирадло на гумці – загальні вимоги до постільної приналежності

 

Щоб натяжна простирадло в ліжечка для новонародженого виконувала свої функції, при її виборі слід враховувати обов'язкові вимоги до якості і виконання дитячої постільної приналежності. Вибираючи дитячу простирадло на гумці, необхідно враховувати:

  • Розмір матрацика і його форму – натяжна простынка повинна точно повторювати його геометрію;
  • Якість і безпека тканини, яка повинна бути виключно натуральної. Такі простирадла краще пропускають вологу і повітря, не викликають алергій і володіють антибактеріальними властивостями;
  • Якість гумки і спосіб її інтеграції. Від щільності і еластичності гумки залежить довговічність дитячої постільної приналежності, яка буде піддаватися великої кількості прань. Експлуатаційний резерв простирадла значно скоротить оверлочна обробка шва, тому краще вибирати модель з подвійним підгин бортів.

Якщо ви не можете підібрати натяжну простиральце з-за сумніви в якості виробів, пропонованих в регіональних дитячих магазинах, або ліжечко має нестандартні розміри, у такому випадку вам слід звернути увагу на асортимент товарів, що виготовляються на замовлення.

 

Простирадло на гумці 120х60 на замовлення в інтернет магазині Еnfant.com.ua

 

У категорії дитячих постільних речей інтернет-магазину Еnfant представлені моделі простирадлом на резинці розміром 120х60, 140х70, на стандартні прямокутні матраци, овальні і круглі ліжечка. Всі моделі шиються на замовлення, у виробництві використовується тканина з сертифікованого натуральної бавовни європейського виробництва. Для гарного натягу застосована міцна еластична гумка і технологія подвійного підгину краю.

Якість простирадлом, виготовлених вручну, відповідає всім вимогам до виробів групи товарів для новонароджених, довговічні, легко переносять прання і не втрачають привабливості в процесі експлуатації. Завдяки прямій співпраці з виробниками ми можемо запропонувати нашим покупцям демократичні ціни на продукцію преміальної якості.

 

Рекомендація від Еnfant: Купити простирадло в дитячу ліжечко на резинці в Києві/Україні

 

Покупцям, підбирає комплекти дитячих постільних речей в ліжечко новонародженого інтернет-магазин Еnfant радить познайомитися з нашим асортиментом та придбати простирадло на гумці ручної роботи. Ми гарантуємо нашим клієнтам:

  • Продукцію преміальної якості за доступними цінами;
  • Великий вибір матеріалів та можливість замовити комплект білизни в єдиному дизайні;
  • Відповідальне ставлення до кожного замовника і виготовлення простиралець в обумовлені терміни;
  • Швидка і зручна доставка готової продукції по Києву та в будь-який інший регіон України.

Для отримання додаткової інформації використовуйте контактні телефони, зазначені у відповідному розділі сайту, або задайте питання по Viber

Відображати:
Сортування
Оригінальне дитяче простирадло в ліжечко на резинці Blue Chevron – елемент комплекту білизни для новонароджених. Виріб виконано з преміального 100% бавовни європейського виробництва, має білосніжну основу з принтами блакитних шевронів і підходить для організації комфортного та безпечного спаль..
200 грн
Зручне дитяче простирадло в ліжечко на резинці Blue Peas – елемент комплекту білизни для новонароджених. Виріб виконано з преміального 100% бавовни європейського виробництва, має білосніжну основу з принтами модних блакитних горошків і підходить для організації комфортного та безпечного спальн..
200 грн
Ексклюзивна дитяче простирадло в ліжечко на резинці Pearl Starlet – елемент комплекту білизни для новонароджених. Виріб виконано з преміального 100% бавовни європейського виробництва, має білосніжну основу з принтами ніжних перлинних зірочок і підходить для організації комфортного та безпечног..
200 грн
Дитяче простирадло на резинці White Peas – елемент комплекту білизни для новонародженого хлопчика. Виріб виконано з преміального 100% бавовни європейського виробництва, має блакитну основу з принтами дрібних білих горошків і підходить для організації комфортного та безпечного спального місця х..
200 грн
Практичне простирадло на гумці 120x60 Cream Peas – елемент комплекту білизни для новонароджених. Виріб виконано з преміального 100% бавовни європейського виробництва, має кремову основу з принтами ніжних білих горошків і підходить для організації комфортного та безпечного спального місця як ді..
200 грн
Простирадло на резинці 120х60 Sunny Bunny – елемент комплекту білизни для новонароджених. Виріб виконано з преміального 100% бавовни європейського виробництва, має білосніжну основу з принтами перлинних і теплих жовтих горошків, і підходить для організації комфортного та безпечного спального м..
200 грн
Простирадло на резинці Confiture – елемент комплекту білизни для новонароджених. Виріб виконано з преміального 100% бавовни європейського виробництва, має монотонну основу відтінку рожевого конфітюру, і підходить для організації комфортного та безпечного спального місця новонародженій дів..
200 грн
Простирадло на резинці дитяча Jelly Веапѕ – елемент комплекту білизни для новонароджених. Виріб виконано з преміального 100% бавовни європейського виробництва, має сріблясту основу, за якою розсипано білосніжне драже-горошки. Постільна приналежність підходить для організації комфортного та без..
200 грн