Категорії

Задавайте нам запитання!

 

Наш VIBER

096-691-16-22

 

Пишіть листи

info@enfant.com.ua

 

Захисні бортики на ліжечко дівчинці Лісовий Бал

Захисні бортики на ліжечко дівчинці Лісовий Бал

Модель: 008-083
Наявність: В наявності
1 800 грн

Наявні опції


* На скільки сторін:* Наявність простирадла:Кількість: Купити

Оригінальні захисні бортики на ліжечко дівчинці Лісовий Бал призначені для безпечного сну і неспання дитини. Бортики виконані у вигляді подушок, що кріпляться на бортах ліжечка репсової стрічкою. Бортики можна виконати на 3 сторони ліжка або по всьому периметру. Виріб виготовлено з безпечних гіпоалергенних матеріалів високої якості у вигляді класичних подушок з принтами юних танцівниць. 4 подушки виготовлені у формі забавних звіряток, і мають розвиваючу функцію. Бампери виготовлені за авторськими ескізами вручну, мають бездоганну якість виконання і існують в єдиному екземплярі.

Захисні бортики на ліжечко дівчинці Лісовий Бал підійдуть для організації безпечного простору новонародженого малюка. Вишукані та стильні бампери-подушки будуть не тільки захищати маленького непосиду, але і прикрасять найстильнішу дитячу кімнату. Такі унікальні подушки-іграшки стануть першими друзями допитливих малюків.

 


 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ДОГЛЯДУ:

делікатне прання при 30 °C, мінімальний віджимання.

 


 

ОСОБЛИВІ УМОВИ:

при замовленні клієнт може доповнити бортики коконом, пледом-конвертом на виписку, ковдрою, валиками-іграшками, подушками-підголовниками і пр. Це дозволить створити єдиний комплект дитячої білизни в ліжечко новонародженого і ексклюзивний дизайн в дитячій кімнаті.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Бортики в ліжечко;
  • Стиль: для дівчинки;
  • Кількість: 8 подушок (на 3 сторони ліжечка), можна замовити 12;
  • Розмір подушки: 30х30, 30х60 см;
  • Матеріали: бавовна 100%, холлофайбер;
  • Виготовлення: робота handmade, термін виконання 10-14 днів;
  • Вироблено в Україні.