Задавайте нам запитання!

 

Наш VIBER

096-691-16-22

 

Пишіть листи

info@enfant.com.ua

 

Купити Дитячі шкарпетки Київ і вся Україна

Шкарпетки – затребуваний елемент одягу в дитячому гардеробі будь-який сезон. На рухомих і не завжди ощадливих діточок шкарпетки в буквальному сенсі «горять». Крім того, шкарпетки повинні гармоніювати з іншими елементами одягу, тому в дитячому гардеробі пари краще мати різних відтінків.

Незважаючи на те, що вартість дитячих шкарпеток невелика, їх якість також бажає залишатися кращим. Придбати якісні дитячі шкарпетки, які будуть витримувати не тільки енергійну експлуатацію, але і часті прання, не так просто.

 

Дитячі шкарпетки – алгоритм вибору

 

Щоб вибрати якісні дитячі шкарпетки, слід звернути увагу на наступні нюанси:

  • Виконання – повинні бути посилені носок, п'ята і підошва. Еластична гумка подвійний в'язки збільшить термін його експлуатації і запобіжить розтягування верхньої частини носка;
  • Сезонність – літній варіант з коротким, зимовий – з подовженим верхи;
  • Матеріал – у виробництві повинні бути використані виключно натуральні матеріали з гіпоалергенними властивостями;
  • Принти – щоб малюнки зберігалися після частих прань вони повинні бути створені плетінням ниток.

Для того, щоб мати можливість підбирати шкарпетки під різну дитячий одяг, раціонально купувати їх в наборі.

 

Набір модних шкарпеток для дітей в інтернет-магазині Enfant.com.ua

 

У розділі магазину Enfant представлені подарункові набори дитячих шкарпеток, які вироблені в Україні на сучасному обладнанні за інноваційними технологіями. Шкарпетки виготовлені з мерсеризированого (гребінчастого) бавовни преміальної якості, посилені поліамідом і еластаном. Яскраві моделі з плетеними принтами зібрані у серії з анімалістичної, космічної, морський та ін. тематиками. Наші покупці обов'язково оцінять ідеальне співвідношення преміальної якості і доступної ціни виробів. Набори дитячих шкарпеток оформлені в подарункові бокси та забезпечені вітальними листівками.

 

Купити подарунковий набір дитячих шкарпеток в Києві/ Україні

 

Покупцям, охочим придбати якісні дитячі шкарпетки в наборі, магазин Enfant пропонує великий вибір моделей різних відтінків і тематики. Ми гарантуємо своїм клієнтам:

  • Бездоганна якість і довговічність продукції, гарантована виробником;
  • Доступну ціну на товар європейського рівня;
  • Відповідальне виконання замовлення і оперативну доставку товару покупцям в Києві і будь-якому іншому регіоні України.

Всю додаткову інформацію про наборах шкарпеток і способи оформлення замовлення можна отримати, зробивши дзвінок за контактними телефонами або вайберу, номери яких розміщені на сайті.

Відображати:
Сортування
Дитячі шкарпетки Sea Adventures призначені для модного і практичного вітання малечі з різдвяними, новорічними святами або днем народження. Шкарпетки мають посилені носок, п'яту і підошву, еластичну гумку подвійний в'язки. Вироби виготовлені з гребеневого бавовни високої якості, який відрізня..
320 грн
Набір дитячих шкарпеток Friendly Forest призначений для модного і практичного вітання малечі з різдвяними, новорічними святами або днем народження. Шкарпетки мають посилені носок, п'яту і підошву, еластичну гумку подвійний в'язки і подовжений верх. Вироби виготовлені з гребеневого бавовни ви..
360 грн
Набір дитячих шкарпеток Space Adventures призначений для модного і практичного вітання малечі з різдвяними, новорічними святами або днем народження. Шкарпетки мають посилені носок, п'яту і підошву, еластичну гумку подвійний в'язки і подовжений верх. Вироби виготовлені з гребеневого бавовни в..
320 грн
Набір дитячих шкарпеток Сycle Racing призначений для модного і практичного вітання малечі з різдвяними, новорічними святами або днем народження. Шкарпетки мають посилені носок, п'яту і підошву, еластичну гумку подвійний в'язки і подовжений верх. Вироби виготовлені з гребеневого бавовни висок..
320 грн
Набір шкарпеток для дітей Wild World призначений для модного і практичного вітання малечі з різдвяними, новорічними святами або днем народження. Шкарпетки мають посилені носок, п'яту і підошву, еластичну гумку подвійний в'язки і подовжений верх. Вироби виготовлені з гребеневого бавовни висок..
320 грн