Категорії

Задавайте нам запитання!

 

Наш VIBER

096-691-16-22

 

Пишіть листи

info@enfant.com.ua

 

Набір інтер'єрних ляльок Романтичні Зайчики

Набір інтер'єрних ляльок Романтичні Зайчики

Модель: 010-051
Наявність: В наявності
980 грн
Кількість: Купити

Набір інтер'єрних ляльок Романтичні Зайчика призначений для дивного і зворушливого привітання дітей і дорослих будь-якого віку. Дивовижні зайчика виконані в стилі тільда, одягнені в елегантні лляні костюми, довгі вушка спускаються майже до колін. Зростання ляльок 43см, всі деталі одягу виконані з надзвичайною точністю. Ляльки забезпечені яскравою індивідуальною подарунковою коробкою, зробленої вручну, з оригінальним дизайном.

Набір інтер'єрних ляльок Романтичні Зайчика - вишуканий спосіб привітати близьких, друзів і родичів з новорічними святами, днем народження та іншими знаменними подіями. Прекрасні ляльки зроблені за авторськими ескізами вручну і існують в одному єдиному екземплярі. Стильна красуня і елегантний джентельмен обов'язково зворушений серці дорослих і дітей, адже вони зроблена з любов'ю та найкращими побажаннями чудовими вітчизняними майстрами.

 


 

ОСОБЛИВОСТІ:

Інтер'єрна лялька - мити і прати не можна. Аксесуари та одяг знімаються, можна поповнювати модний гардероб. Кожна лялька впакована в картонну крафтовую коробку і готова до презентації.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Інтер'єрні ляльки;
  • Зростання 43 см;
  • Матеріал: льон, холлофайбер, бавовна, декор;
  • Індивідуальна подарункова крафт-коробка;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.