Категорії

Задавайте нам запитання!

 

Наш VIBER

096-691-16-22

 

Пишіть листи

info@enfant.com.ua

 

Інтер'єрна лялька Єдиноріг Ізабель

Інтер'єрна лялька Єдиноріг Ізабель

Модель: 010-047
Наявність: В наявності
550 грн
Кількість: Купити

Інтер'єрна лялька Єдиноріг Ізабель призначена для дивного і зворушливого привітання дітей будь-якого віку. Магічна единорожка виконана в стилі тільда, одягнена в розкішну блакитну спідницю і строкату блузу, довгі мелированые волосся спускаються нижче плечей. Ріст ляльки 39 см, всі деталі одягу виконані з надзвичайною точністю. Лялька забезпечена яскравою індивідуальною подарунковою коробкою, зробленої вручну, з оригінальним дизайном.

Інтер'єрна лялька Єдиноріг Ізабель - вишуканий спосіб привітати близьких, друзів і родичів з новорічними святами, днем народження та іншими знаменними подіями. Прекрасна лялька зроблена за авторськими ескізами вручну і існує в одному єдиному екземплярі. Стильна красуня обов'язково зачепить серце дорослих і дітей, адже вона зроблена з любов'ю та найкращими побажаннями чудовими вітчизняними майстрами.

 


 

ОСОБЛИВОСТІ:

Інтер'єрна лялька - мити і прати не можна. Волосся пришиті до голови ляльки. Волосся-кучері розчісувати не рекомендується, інакше вони распушиваются і набувають неестетичний вигляд. Аксесуари та одяг знімаються, можна поповнювати модний гардероб. Кожна лялька впакована в картонну крафтовую коробку і готова до презентації.

 


 

ХАРАКТЕРИСТИКИ:

  • Колекційна лялька інтер'єрна;
  • Зростання 42 см;
  • Матеріал: фатин, холлофайбер, трикотаж, фетровий декор;
  • Індивідуальна подарункова крафт-коробка;
  • Робота handmade – унікальна і неповторна;
  • Вироблено в Україні.