Задавайте нам запитання!

 

Наш VIBER

096-691-16-22

 

Пишіть листи

info@enfant.com.ua

 

Купити Дитячі калейдоскопи Київ і вся Україна

Хто не знає, з яким задоволенням діти і дорослі роздивляються дивні малюнки, що змінюються в калейдоскопі. Візерунки і лабіринти з яскравих різноколірних стекол в калейдоскопі зачаровують своєю досконалістю і красою. Магія симетрії і досконалості притягує погляд і довго не відпускає. На це є причина – чудовий прилад створює візерунки, які за статистикою можуть повторитися тільки через 10 тисяч років безперервного обертання тубуса. Для дітей калейдоскоп – не просто яскрава іграшка, але й розвиваюча гра, разом з якою він вчиться пізнавати кольору, форми, їх поєднання і значення симетрії.

Калейдоскоп дитячий – переваги розвиваючої іграшки

Серед безлічі дитячих іграшок калейдоскоп займає особливе місце. Малюкам в будь-якому віці не набридає грати з чарівної трубкою. Калейдоскоп не тільки розважати дитину, а й розвивати в ньому творчий початок, долучаючи до понять естетичної краси в геометричних лініях і комбінаціях. Ваш малюк дуже активний на прогулянках, він не хоче грати в пісочниці? Розглядаючи візерунки в калейдоскопі, він буде шукати аналогічну симетрію і фарби в навколишньому просторі.

Калейдоскоп відноситься до традиційних іграшок, яким грали ми самі і наші батьки. Їх популярність пов'язана з розвиваючими функціями. Повороти тубуса вимагають точності, тому в процесі гри зміцнюється моторика рук. Складання нових візерунків допомагає розвитку причинно-наслідкових зв'язків і, відповідно когнітивних функцій – малюк вчиться аналізувати. Краса геометричних комбінацій буде сприяти розвитку естетичних якостей у дитини, він обов'язково захоче відтворити візерунки, і з задоволенням буде ліпити і малювати.

Іграшка калейдоскоп в інтернет-магазині enfant.com.ua: ціна, фото, відгуки

У нашому каталозі представлені дитячі калейдоскопи, виконані вручну, і є ексклюзивною продукцією. Вироби відрізняються різноманітністю матеріалів – екошкіра, натуральна пробка, метал, дерево, абсолютно безпечні для здоров'я дитини і мають преміальну якість зборки. Майстер при виготовленні приладу використовував оптичні дзеркала та вітражне скло.

Пряме співробітництво з виробником дозволяє нам запропонувати товар з актуальною ціною, без переплат посередникам. Якісні фото виробів і опис характеристик зроблять вибір зручним. При замовленні майстер може врахувати індивідуальні побажання клієнта. Переконайтеся в якості виробів handmadeиз відгуків клієнтів і, отримавши ексклюзивний калейдоскоп, залиште свої враження про нього на нашому сайті.

Рекомендація від Еnfant: Калейдоскоп ручної роботи купити в Києві, Чернівцях, Дніпропетровську, Одесі, Луцьку/Україні

Інтернет-магазин дитячих дизайнерських товарів Еnfant рекомендує своїм клієнтам купити калейдоскоп ручної роботи, пропонуючи чудові умови при покупці:

  • Великий асортимент виробів преміальної якості в різної цінової категорії;
  • Ідеальне співвідношення якості іграшки класу люкс і доступної ціни;
  • Поради майстра та допомога при оформленні замовлення;
  • Своєчасне виконання роботи у встановлені терміни;
  • Швидка доставка товару покупцям в Київ, Чернівці, Дніпро, Одесу, Луцьк та інші населені пункти України.

Ще є питання про калейдоскопах, гарантії якості, ергономічності, а також обсязі інших послуг в нашому магазині дитячих товарів ручної роботи? Використовуйте контактні телефони, вайбер або електронну пошту і зв'язуйтеся з нашими майстрами.

Відображати:
Сортування
Авторський калейдоскоп Квадрат Леонардо призначений як розвиваючої іграшки для малюків, виконаний вручну. Тубус довжиною 20 см виконаний з натуральної пробки, на поверхню нанесений авторський малюнок з золотим квадратом да Вінчі. Насадки виготовлені з відполірованої нержавіючої сталі, в системі &nda..
1 465 грн
Розкішний калейдоскоп handmade Моя Муза призначений як розвиваючої іграшки для малюків, виконаний вручну. Тубус довжиною 20 см виконаний з натуральної пробки, на поверхню нанесений авторський малюнок букета вишуканих квітів в етностилі. Насадки виготовлені з відполірованої нержавіючої сталі, в систе..
1 465 грн
Дизайнерський калейдоскоп Кіт да Вінчі призначений як розвиваючої іграшки для малюків, виконаний вручну. Тубус довжиною 20 см виконаний з натуральної пробки, на поверхню нанесений жартівливий авторський малюнок з «квадратом да Вінчі», в який вписано смугастий муркіт. Насадки виготовлені ..
1 465 грн
Оригінальний калейдоскоп handmade Бірюзовий Перли призначений як розвиваючої іграшки для малюків, виконаний вручну. Тубус довжиною 20 см обтягнута еко-шкірою відтінку морської бірюзи, насадки виготовлені з полірованої нержавіючої сталі, в системі – дзеркальна оптика, вітражні скла. Калейдоскоп..
1 300 грн
Оригінальний калейдоскоп handmade Молочна Пінка призначений як розвиваючої іграшки для малюків, виконаний вручну. Тубус довжиною 20 см обтягнутий білою екошкірою, насадки виготовлені з ідеально обробленого дерева, в системі – дзеркальна оптика, вітражні скла. Калейдоскоп має бездоганну якість ..
1 300 грн
Дизайнерський калейдоскоп Lotus призначений як розвиваючої іграшки для малюків і буде ексклюзивним подарунком до будь-якого свята. Тубус довжиною 20 см оформлений в еко шкірі з вишуканим малюнком пелюсток лотоса, що символізують нашу Всесвіт і навколишній світ. Насадки виготовлені з відполірованої н..
1 280 грн
Оригінальний калейдоскоп Milfler призначений як розвиваючої іграшки для малюків і буде ексклюзивним подарунком до будь-якого свята. Тубус довжиною 20 см оформлений в еко шкірі з нанесеним вручну малюнком квіткової розсипи. Насадки виготовлені з відполірованої нержавіючої сталі і натурального дерева,..
1 300 грн
Ексклюзивний калейдоскоп Provence призначений як розвиваючої іграшки для малюків і буде незабутнім подарунком до будь-якого свята. Тубус довжиною 20 см оформлений в еко шкірі з вишуканим малюнком в модному стилі «прованс». Насадки виготовлені з відполірованої нержавіючої сталі і натураль..
1 300 грн
Калейдоскоп Rainbow призначений як розвиваючої іграшки для малюків, буде ексклюзивним подарунком до будь-якого свята. Тубус довжиною 20 см оформлений в натуральній шкірі. Насадки виготовлені з відполірованої нержавіючої сталі, в системі – дзеркальна оптика з переднім відображенням, вітражні ск..
1 300 грн
Унікальний калейдоскоп Safari призначений як розвиваючої іграшки для малюків і буде ексклюзивним подарунком до будь-якого свята. Тубус довжиною 20 см оформлений в еко шкірі з яскравим зображенням африканського жирафа. Насадки виготовлені з відполірованої нержавіючої сталі і натурального дерева, в си..
1 300 грн
Дизайнерський калейдоскоп іграшка Лимонний Шартрез призначений як розвиваючої іграшки для малюків, виконаний вручну. Тубус довжиною 20 см обтягнута еко-шкірою вишуканого відтінку шартрез, насадки виготовлені з полірованої нержавіючої сталі, в системі – дзеркальна оптика, вітражні скла. Калейдо..
1 300 грн
Авторський калейдоскоп іграшка Мої Відкриття призначений як розвиваючої іграшки для малюків, виконаний вручну. Тубус довжиною 20 см виконаний з натуральної пробки, на поверхню нанесений авторський малюнок кати острова скарбів і знак рози вітрів. Насадки виготовлені з відполірованої нержавіючої сталі..
1 465 грн
Авторський калейдоскоп іграшка Червоне Яблуко призначений як розвиваючої іграшки для малюків, виконаний вручну. Тубус довжиною 20 см обтягнутий червоною екошкірою, насадки виготовлені з ідеально обробленого дерева, в системі – дзеркальна оптика, вітражні скла. Калейдоскоп має бездоганну якість..
1 300 грн
Калейдоскоп дитячий в подарунок Монгольф'єр призначений як розвиваючої іграшки для малюків, виконаний вручну. Тубус довжиною 20 см виконаний з натуральної пробки, на поверхню нанесений авторський малюнок летить аеростата. Насадки виготовлені з відполірованої нержавіючої сталі, в системі – ..
1 465 грн
Магічний калейдоскоп дитячий Ельфійський ліс призначений як розвиваючої іграшки для малюків, виконаний вручну. Тубус довжиною 20 см виконаний з натуральної пробки, на поверхню нанесений авторський малюнок чарівних ельфійських листя. Насадки виготовлені з відполірованої нержавіючої сталі, в системі &..
1 465 грн
Вишуканий калейдоскоп дитячий Королівський Пітон призначений як розвиваючої іграшки для малюків, виконаний вручну. Тубус довжиною 20 см обтягнута еко-шкірою з 3Dпринтом зміїної шкіри, насадки виготовлені з полірованої нержавіючої сталі, в системі – дзеркальна оптика, вітражні скла. Калейдоскоп..
1 300 грн
Дизайнерський калейдоскоп дитячий Мій Ангел призначений як розвиваючої іграшки для малюків, виконаний вручну. Тубус довжиною 20 см виконаний з натуральної пробки, на поверхню нанесений авторський малюнок милого янголятка. Насадки виготовлені з відполірованої нержавіючої сталі, в системі – дзер..
1 465 грн
Ексклюзивний дитячий калейдоскоп Медова М'ята призначений як розвиваючої іграшки для малюків, виконаний вручну. Тубус довжиною 20 см обтягнутий бірюзовою екошкірою, насадки виготовлені з ідеально обробленого дерева, в системі – дзеркальна оптика, вітражні скла. Калейдоскоп має бездоганну я..
1 300 грн
Калейдоскоп дитячий Сонячний Бурштин призначений як розвиваючої іграшки для малюків, виконаний вручну. Тубус довжиною 20 см обтягнута еко-шкірою теплого жовтого кольору, насадки виготовлені з полірованої нержавіючої сталі, в системі – дзеркальна оптика, вітражні скла. Калейдоскоп має бездоганн..
1 300 грн
Дизайнерський калейдоскоп дитячий Стиглий Апельсин призначений як розвиваючої іграшки для малюків, виконаний вручну. Тубус довжиною 20 см обтягнутий помаранчевої екошкірою, насадки виготовлені з ідеально обробленого дерева, в системі – дзеркальна оптика, вітражні скла. Калейдоскоп має бездоган..
1 300 грн
Унікальний калейдоскоп ручної роботи Ірландська Троянда призначений як розвиваючої іграшки для малюків, виконаний вручну. Тубус довжиною 20 см обтягнутий білою екошкірою з принтом вишуканою ірландської троянди на поштовій листівці, насадки виготовлені з ідеально обробленого дерева, в системі –..
1 300 грн
Унікальний калейдоскоп ручної роботи Ліс Лориэн призначений як розвиваючої іграшки для малюків, виконаний вручну. Тубус довжиною 20 см виконаний з натуральної пробки, на поверхню нанесений авторський малюнок з эльфийскими рунічними символами. Насадки виготовлені з відполірованої нержавіючої сталі, в..
1 465 грн
Оригінальний калейдоскоп ручної роботи Мої Вітрила призначений як розвиваючої іграшки для малюків, виконаний вручну. Тубус довжиною 20 см виконаний з натуральної пробки, на поверхню нанесений авторський малюнок летить на всіх вітрилах фрегата і крилатого вісника - альбатроса. Насадки виготовлені з в..
1 465 грн
Авторський калейдоскоп ручної роботи Стиглий Мандарин призначений як розвиваючої іграшки для малюків, виконаний вручну. Тубус довжиною 20 см обтягнута еко-шкірою сонячного оранжевого кольору, насадки виготовлені з полірованої нержавіючої сталі, в системі – дзеркальна оптика, вітражні скла. Кал..
1 300 грн